KES RENDIB AUTOT....LUKKU

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
griiin
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 30.06.2010 16:35 03

KES RENDIB AUTOT....LUKKU

Postitus Postitas griiin »

Lugu siis selline kuna ise elan iirimaal ja augustis eesti tulek oleks vaja liikurit .autol peaks olema siis kehtivad kindlustus ,üv. ei otsi autot mis sõidutab mind vaid pool päeva ja siis peaks remontima. kui kellelgi on auto mis seisab ja tahaks teenida lisaraha siis võtke ühendust .eestis oleku aeg on siis 1.august - 10.august. ise pesitsen lõuna eestis täpsemalt elvas .
Viimati muutis griiin, 25.07.2010 11:51 20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
griiin
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 30.06.2010 16:35 03

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas griiin »

:arrow:
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas Seigo »

Autorente on kaa suht palju ;)
Kasutaja avatar
griiin
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 30.06.2010 16:35 03

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas griiin »

ei ole nagu huvitatud maksma 4kilo mingile auto rendikale kes peale selle et auto on 4 kilo koorib veel sinu káest lisa kindlustust ja veel muid makse . olen asja uurind ja rendi firmad táiega juudid.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas Pille »

Aga ega naljalt kedagi eraisikut ei leia, kes nõustuks oma autot võõrale laenama. Paljugi võib juhtuda. Isegi kui kompenseeritakse kulud, siis näiteks kui rentiv juht on avarii põhjustaja, lisaks auto kordategemise kuludele, tähendab see ka auto omanikule tükiks ajaks kõrgemat kindlustuse maksu. Ja muud riskid takkaotsa... Oma sõprade-tuttavate seast on kõige tõenäolisem leida eraisik, kes rendiks sulle autot.
Kasutaja avatar
griiin
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 30.06.2010 16:35 03

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas griiin »

ei ma lihtsalt, et kui kellelgi on auto mis hetkel seisab, ega ma siis ei taha teiselt inimeselt autot ára vótta .asi ongi selles et sóbrad ju sellel hetkel tóól ja vaja liikuda . ega jah riskantne see auto rent ole . kui ei ole siis peab ikkagi rendikasse póórduma .aga tánud ikkagi :)
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas iisak »

Ma võin Chevy bussi pakkuda. 10päeva 6000.-. Tagatisraha 5000.-. Sisaldab ka kindlustust.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: KES RENDIB AUTOT

Postitus Postitas Helis »

Kusjuures autot rendifirmast saada hetkel on võimatu missioon! Rendifirmad ise otsivad hetkel eraisikuid, kes annaks renti autosid :?
Seega soovin edu, et keegi sulle ikka midagi laenutaks, sest muidu jääd autota ;)
Suletud