Ülevaatuspunktid

Vaba teema
Vasta
jankko
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 16.08.2012 22:23 51

Ülevaatuspunktid

Postitus Postitas jankko »

Tere
Kas oskab keegi soovitada mõistliku ÜV punkti Tallinnas? Sellist, kus igaasja peale kordusele ei saadeta :|
KarmoR
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 23.08.2012 07:50 31
Peamine sõiduk: bmw318 tds

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas KarmoR »

Sõbralik soovitus: tee masin korda, siis ei saa korduvat.
jankko
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 16.08.2012 22:23 51

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas jankko »

KarmoR kirjutas:Sõbralik soovitus: tee masin korda, siis ei saa korduvat.
See teema nüüd ei olnud küll mõeldud sellena, et mu masin peaks korrast ära olema, aga on lihtsalt selliseid kohti, mis nokivad kõige kallal.
Mägi
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 16.07.2003 20:32 55
Asukoht: Tallinn

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas Mägi »

Oma masinaga sai käidud viimati kristiine juures ja seal kontrolliti ainult tehnikat jne, põlev bagi tuluke ei häirinud, vaid mainis seda. Tagaluugil oli ka selline suurem mõlk, see ka ei häirinud. Led parkide ja numbritulede kohta ei öeldud midagi. Enne seda käisin ameerika autos, sõprusel ja sealsele ülevaatajale ei meeldinud ei bagi tuli kui ka ledid, öeldes, et esimene politsei kes seda autot näeb teeb kohe nende eest trahvi ja saadab erakorralisele jne, nii ma sealt jalga lasin ka.
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas xtrcraz »

Ehitajate teel Profdiagnostik
xtrcraz kirjutas:12.04.2012
Täna käisin ülevaatusel, nende arvates oli auto väga korras, mingeid puuduseid välja ei toodud. Põhiline soovitus oli, et anna rohkem kuuma :D Ülevaatuse teostajad olid väga normaalsed mehed, CO2 ja müratasemega ei hakatud norima. Julgen seda kohta ka teistele soovitada.
birgit123 kirjutas:Ise käisin ka antud ülevaatuspunktis 3 aastat tagasi.
Minu jaoks liiga põhjalikud. Enne sisse sõitmist küsisid, kas tulekustuti olemas, muidu ei võtnud jutulegi.
Tehnilise poole pealt konrollisid kojameeste korrasolekust lõpetades turvavöödega :roll: .
Sillad, roolisüsteemi jms käisid mitu korda üle.

Läbi ma sain sealt igatahes :mrgreen: Mitte, et ma kahtlustaks, et läbi ei saaks... aga kas on vaja NIII põhjalik olla.

Peaks ka minema ülevaatusele, veel ei ole ära otsustanud millist ülevaatuspunkti kasutan.
Viimased aastad käinud Laki tn. http://www.maitene.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Väga mõistlik koht. Kontrollivad kõik üldasjad üle( pidurid, tuled, sillad, tulekustuti jms.), ütlevad kui midagi ei sobi. Samas kojamehi ja salongis olevat puhuri astmeid vms nipsasju ei hakka läbi vaatama.
xtrcraz kirjutas:Minu kogemus oli vastupidine. Nad oleks võinud põhjalikumad olla. Kõik asjad, mis mul ilusti olemas on, seisavad kasutult auto pagassis, nende vastu huvi keegi ei tundnud. Samuti kojameestest/turvavöödest(neid on mul topelt :D) polnud juttugi. Arvatavasti 3a jooksul töötajad vahetunud või lihtsalt teine (bemmisõbralikum)vahetus tööl :roll: Seina peal oli neil ka BMW kalender Pilt
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas RaikoK »

Eluaeg enda ja pere autodega käinud täiesti suvalistes ja lähimates kohtades ja koguaeg puhtalt läbi saanud, ainult ühe korra on Viimsi ülevaatuspunktis kobisema hakatud, et tahmab palju (tegemist oli ema kasutuses oleva diiselmootoriga autoga), korduvat ei pandud ja ütlesid, et mine tiiruta natuke 2 käiguga ringi ja tule 10min pärast tagasi, 10min tiirutatud ja tahm normi piires. Soe soovitus tõesti, et tehke lihtsalt enda autod korda, siis pole ka vahet, kus see kontroll teha.
Kasutaja avatar
-Kristjan-
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 28.10.2012 00:16 16
Peamine sõiduk: Bmw 730d
Asukoht: Virumaa

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas -Kristjan- »

Isiklikult ei soovita Kohtla- Järvel Politseijaoskonna juures olevad ülevaatus punkti. Silma ei pigistata kinni mitte millegi ees. Kästi välimised rooliotsad ära vahetada, kuigi neil pole midagi häda, nagu uued. Igasuguseid muid pirne tehti veel..
Aga iga mees vaatab ise :cool:
BMW e70 3.0d 09´
e28v8
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 19.12.2012 16:03 53
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: Ülevaatus kohad

Postitus Postitas e28v8 »

Siin on kaardil välja toodud enamus Tallinna tehnoülevaatuspunktid
Vasta