BMW M3 Challenge

Vaba teema
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

mul uus parim ringiaeg. 2.26.33
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
stevent
Huviline
Postitusi: 507
Liitunud: 25.03.2005 18:21 51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas stevent »

Cardo kirjutas:Oo milline juhitamatu auto, sõidan ainult mööda põlde :D
Vähemalt max resoga on kena vaatepilt, aga ei ole just minu maitsele nauding, tagumikutundest jääb palju puudu :d
täpselt sama siin, no krt ei saa keerata ka kui kohe teeb pirueti :D
muidugi klaveriga mängides nuppu vajutades keerab suht põhja kohe.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

liiga keeruline , down* isin selle mängu ära ja ei muffigi, ajab mingit pläma nagu midagi oleks puudu .DirectX 10 ?( tean tean mis see on ju täpselt) Või pea pean ennest kuhugi logima nagu te enne seletasite ? Või ma pean mängu 2 korda maha laskma ?
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

losto kirjutas:mul uus parim ringiaeg. 2.26.33
Suure ringi parim ilma abideta, ilma ideaaltrajektoori kuvamiseta siiani 2.18.xx Rahvusvaheliselt tunduvad parimad olevat madalad 2.13.xx ajad. Tegelikult on nii, et kui suudad pidevalt alla 2.20 aegu sõita, võid rahulikult võistlustel poodiumikohtadel madistada.
Viimati muutis Raitz, 13.09.2007 23:17 37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Raitz kirjutas:
losto kirjutas:mul uus parim ringiaeg. 2.26.33
Suure ringi parim ilma abideta, ilma ideaaltrajektoori kuvamiseta siiani 2.18.xx Rahvusvaheliselt tunduvad parimad olevat madalad 2.13.xx ajad.
Pilt on täitsa OK, aga mootoriheli on küll sama nagu saumikserit kräunutada ;)

Üldiselt klaviatuuriga mingist sõidufiilingust rääkida küll ei saa. Ja rool läks 2 aastat tagasi Colin McRae Rallyga-ga katki :P
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Ilves kirjutas:Pilt on täitsa OK, aga mootoriheli on küll sama nagu saumikserit kräunutada ;)Üldiselt klaviatuuriga mingist sõidufiilingust rääkida küll ei saa. Ja rool läks 2 aastat tagasi Colin McRae Rallyga-ga katki :P
OT: Siis viimane aeg uus muretseda, sest vahepeal (tegelikult juba 2004 aastal) välja tulnud Richard Burns Rally (RBR) on täiesti uus tase ja CMR-i plaadid võib vabalt suvel päiksepaistelise ilmaga armatuurile kärssama jätta. :P
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Nii, mäng tiritud ja klaveriga väike sõit tehtud, nagu siin juba mainitud, siis ei ole kõiga parem juhitavus, aga eks kui aega saan, siis proovin ka rooliga väikse sõidu teha.

Ise olen endiselt sõltuvuses LFS mängust, sai isegi litsens hangitud ja sellega avanes hoopis teine maailm.
Ametlik koduleht: http://www.lfs.net/
Eesti foorum: http://forum.liveforspeed.ee/index.php
Stat leht: http://www.liveforspeed.ee/lfsstats.php ... ortAs=desc
Sõitjanimi on Vilts
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Viljar kirjutas:Nii, mäng tiritud ja klaveriga väike sõit tehtud, nagu siin juba mainitud, siis ei ole kõiga parem juhitavus, aga eks kui aega saan, siis proovin ka rooliga väikse sõidu teha.

Ise olen endiselt sõltuvuses LFS mängust, sai isegi litsens hangitud ja sellega avanes hoopis teine maailm.
Ametlik koduleht: http://www.lfs.net/
Eesti foorum: http://forum.liveforspeed.ee/index.php
Stat leht: http://www.liveforspeed.ee/lfsstats.php ... ortAs=desc
Sõitjanimi on Vilts
Lfs on tõesti kõva mäng ja seda ma isegi kõvasti mänginud rooli ja pedaalidega, tundub et peaks uuesti rooli ja pedaalid garaazist ära tooma.

Seda M3 mängu mängides klaveriga ei saanud ma eriti hästi sõita kuna ei seisnud teel :D
Kasutaja avatar
Tarmo_K
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 02.08.2006 11:57 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo_K »

No täitsa võimatu ju :D Teel ei suuda kuidagi püsida. Räägite, et rool ja pedaal abiks? Peaks siis ehk ka ostma....valik ainult jube kirju :roll:
Endine BMW omanik
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

ise mängin ka lfsi väga hea mäng on
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Kui abid on maas, siis nii peabki olema, et klaviatuuriga ei ole võimalik mängida. Kui ilma abideta saaks klaviatuuriga mängida siis tähendaks see seda, et tegemist on mingi arcade mänguga nagu seda on näiteks NeedForSpeed seeria. St autod on kaugel reaalsest juhitavusest.

Klaviatuuriga ei saa seetõttu mängida, et klaveri nuppudel on ju ainult kaks olekut (sees ja väljas). Iga autojuht aga teab ju väga hästi mida tähendab kui pedaalidel ja roolil oleks ainult kaks asendit :D Tahaks näha mis moodi te sõidate reaalselt kui gaasil ja piduril on ainult variandid kas põhjas või üldse midagi :D

Täiesti loogiline ju, et ka mängus hakkab auto driftima ja ei püsi teel kui gaasilapats kogu aeg põhjas. Abidega lihtsalt auto "aju" ei lase sul ketsi ringi kui gaasi kogu aeg põhjas hoida. Siin tulebki abiks arvuti juurde lisatav rool pedaalidega, sest need on ikkagi analoogseadmed ja saad arvutile anda sujuvalt märku mis asendis peaksid pedaalid ja rool olema.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Raitz kirjutas:
Marko S kirjutas:Seda mängides tekkis idee,et võiks ju lausa foorumirahva vahel võistlused korraldada :)
Seda läbi neti pole üldse raske teha ;)
Hakkan mängu 4SUMPSI hostima 10 min pärast. PASSWORD: EBK. Kel huvi võib ühineda.

Tegelikult oli mul hoopis teistmoodi idee.Et kui kuhugi ruumi panna ülesse rool,pedaalid ja arvuti ühendada projektoriga ning siis pelada :)
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

minu arvamus on sellest mängus küll jama... juhitatavus on küll alla igasugu arvestust.....
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Marko S kirjutas:
Raitz kirjutas:
Marko S kirjutas:Seda mängides tekkis idee,et võiks ju lausa foorumirahva vahel võistlused korraldada :)
Seda läbi neti pole üldse raske teha ;)
Hakkan mängu 4SUMPSI hostima 10 min pärast. PASSWORD: EBK. Kel huvi võib ühineda.
Tegelikult oli mul hoopis teistmoodi idee.Et kui kuhugi ruumi panna ülesse rool,pedaalid ja arvuti ühendada projektoriga ning siis pelada :)
See oleks ju üksinda. Võistlus võiks olla ikka kõik koos ühel ja samal ajal rajal. Külgkontakt on igat moodi palju põnevam kui kümnendiku võitmine timetrialis.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Ceed kirjutas:minu arvamus on sellest mängus küll jama... juhitatavus on küll alla igasugu arvestust.....
Ehk valgustaksid lähemalt. Mis sa juhitatavuse all silmas pead?
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

no auto ei püsi üldse kurvides, nii kergelt hakkab libisema ja lendab välja. Samas füüsikaga oleks ka nagu väga mööda pandud, pildis jookseb mäng 30km/h, tegelt 130km/h.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Ceed kirjutas:no auto ei püsi üldse kurvides, nii kergelt hakkab libisema ja lendab välja.
Sellega olen nõus, et tõenäoliselt on auto tegelikkuses veidi vähem kapriissem ja andestab mõned juhtimisvead. Samas tõsiseid simufänne tundub just selline pidev enesekontroll köitvat. Naudingut hakkab pakkuma see mäng alles siis, kui suudad konkurentidega samas tempos kihutada. Kui varem polnud võibolla mõne mängu juures vaja kurvis gaasi- ja pidurivajutust täpselt doseerida, siis siin tuleb endale kohe selgeks teha, et põhjapidur tähendab kindlalt rataste blokeerumist. Gaas põhja kurvis tähendab veidi momendikama mootoriga 2. käigu juures (rääkimata M3-st) ka tegelikkuses suurt tõenäosust spinniks ;) Kuna jõud (v.a. käte kaudu) sinuni ei kandu, siis pead auto käitumisest aimu saama silma-kõrva kaudu. Tegemist ei ole puhastverd ajaviite mänguga. Asi nõuab tõsist pühendumist ning pika peale tasub mäng selle ohverduse kenasti ära.
Ceed kirjutas: Samas füüsikaga oleks ka nagu väga mööda pandud, pildis jookseb mäng 30km/h, tegelt 130km/h.
Seda graafika anomaaliat pole ise tähele pannud.
Kasutaja avatar
antti22
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 15.11.2002 23:17 59

Postitus Postitas antti22 »

Mäng ise on väga hea, kui mängida rooli ja pedaalidega... Sest kuna asi on vägagi simulaatori mõõtu juba siis on vaja juba tunnetust, ehk siis lapatsit igakell põhja vajutada ei tohi, lihtne spin. Enda parim aeg suurel rajal on 2.17,097 ja väiksel peale 8t ringi proovimist 1.40,66. Vägagi meeldiv meelelahutus, ainult et harjutamist ja tunnetust vajab, algus on raske ja klaviatuuriga mängimisest üldse ei räägi...
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

Midagi on kergelt puusse pandud mänguga: peaülekanne. Niiöelda kruiis 100 kmh pole mingi käiguga norm nagu. Tippkiirus kah, 6.k piirajas on tiba alla 280kmh, tegelikul autol käivad jutud 300 juurde.
Allan_A
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 24.11.2004 14:46 01

Postitus Postitas Allan_A »

Raitz kirjutas:Kui huvilisi on, siis võib ikkagi lähipäevil uuesti proovida, veidi pikema etteteatamisega muidugi :P
Kuidas sellega on? :) Ma siin natuke harjutasin, 2.18.005 sain. Väike võistlusmoment ei teeks halba..
E85 Z4 3.0si
Kasutaja avatar
sips
Huviline
Postitusi: 359
Liitunud: 30.07.2006 16:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sips »

Bmw-ga saab sõita ka sellises mängus nagu race 07.
Seal esindatud e30, e46 ja e92 m3-med :D
http://www.race-game.org/race07/gallery/screenshots.htm#
Bmw E46 330D
Kasutaja avatar
Uunas
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 03.09.2007 21:49 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Uunas »

üli mõnna mäng..mul vanast ajast käigukangiga rool. vot see annab asjale realistlikuma tunde sisse. tavaliselt võtan kõiksugused libisemisvastased kontrollid maha ja drift võibki alata :D parim väiksema ringi drifit aeg on olnud 2.30 midagi
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

sips kirjutas:Bmw-ga saab sõita ka sellises mängus nagu race 07.
Seal esindatud e30, e46 ja e92 m3-med :D
http://www.race-game.org/race07/gallery/screenshots.htm#
Kas ei olnud mitte e46 ja e90 320si'd ja E30 m3?
Kasutaja avatar
Tauno911
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 06.10.2007 20:30 21
Peamine sõiduk: Ühistransport
Asukoht: Eesti

BMW M3 Challenge

Postitus Postitas Tauno911 »

proovisin ka mängu ära ja rooliga on lihtsam
Tauno911
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

proovisin kah selle mängu hiljuti ära ja ma annaks sellele mängule 10 punkti süsteemis 6 punkti. graafika oli ilus, aga minu meelest jättis mängu "tunnetus" soovida. mulle ei meeldinud ka see, et auto sätete juures sai muuta ainult vedrustust.
proovisin mängida ka seda netis, ühendas ilusti ära ja töötas probleemiteta. kuid inimesi kelle vastu võistelda oli suhteliselt vähe (17:30).
minule isiklikult viskas veel üle, et selles mängus sai valida ainult kahe raja vahel ja pikka aega mängides tuleb tüdimus peale.

kes tahab korralikult netis võidusõita ja Eestit esindada siis neile ma soovitan Trackmania Nations. kellele ei meeldi seal mängus oleva formeli kuju, siis selle saab vabalt "kesta" vahetades muuta näiteks M3-ks :cool:
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
keios
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 28.07.2006 21:57 54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas keios »

kuidas TM Nation-sse bmw skinni saab? :shock:
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

keios kirjutas:kuidas TM Nation-sse bmw skinni saab? :shock:
kõigepealt pead otsima näiteks sellelt lehelt (neid saite on veel, aga mina eelistan seda) endale meeldiv skinn ja tiri see alla.

seda allalaetud faili ära lahti paki, vaid tõsta see pakituna C:\Program Files\TrackMania Nations ESWC\GameData\Skins\Vehicles\StadiumCar
kausta. (selle kausta asukoht võib muutuda vastalt sellele kuhu mäng on installitud)

peale seda paned mängu käima ja lähed mängus sinna, kus sa saad oma auto värve vms valida ning nüüd saad sa sealt lisaks olemas olevatele autodele enda allalaetud auto valida.

mõned skinnid ei pruugi tööle minna, et siis selle vastu aitab uue ja teistsuguse skinni tirimine.
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Tirisin täna http://www.ea.com/prostreet/home.jsp?locale=uk
demo mingised M3-ed kah kohe kasutada, muid nagu ei lasegi valida ja kõik oli tore, kuid sõita ei saanud, vähemalt klaveriga oli jama, vajutasid klahvi natuke ei keeranud üldse ja kui palju keeras liiga palju, ju on mõeldud vaid roolile.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

Mulle isiklikult NFS-i Prostreet-i demo ei meeldinud, aga see ju kõigest demo ja lõpp tulemus võib ikkagi parem olla. Demot proovides küll ei tulnud peale sellist tunnet, et läheks kohe poodi ja ostaks selle mängu. Minumeelest need viimased NFS seeria mängud on allamäge läinud :(
Jõudu annab 2.5 TDS
Vasta