Kiidan BMW juhte.

Vaba teema
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Indrek_M kirjutas:Püsiks äkki teemas?
BMW juhtide kiitmisest on saanud mingi avalik hala liikluskorralduse üle Narva mnt-l ... no kuulge :)
Tahaksin veel OT-na lisada, et täna öösel olid sinna jooned maha ilmunud ja ülihea oli kohe sõita :)
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

Postitus Postitas Janek »

Indrek_M kirjutas:
mike1 kirjutas:Üldse olen viimaselajal täheldanud, et vilgutamisega politseist märku andjaid on väga väheks jäänud. Ise vilgutan alati ja kõigile, kui põhjust on.
Ma vilgutan peaaegu alati kui vastutulijal tuled ei põle - politsei puhul mitte kunagi. Normaalsel liiklejal pole vaja politseid karta.
Väga õiged sõnad Indrekult.Nii peabki tegema
Tel:56659473
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Janek kirjutas:
Indrek_M kirjutas:
mike1 kirjutas:Üldse olen viimaselajal täheldanud, et vilgutamisega politseist märku andjaid on väga väheks jäänud. Ise vilgutan alati ja kõigile, kui põhjust on.
Ma vilgutan peaaegu alati kui vastutulijal tuled ei põle - politsei puhul mitte kunagi. Normaalsel liiklejal pole vaja politseid karta.
Väga õiged sõnad Indrekult.Nii peabki tegema
Ka 100% nõus mõlemaga. Kui sa ikka oled loll ja kihutad siis pead selle eest ka kunagi oma karistuse saama. Aga mis siis kui see kihutaja on auto varastanud näiteks ja on veel laksu all ka ning sa hoiatad teda ees oleva politsei eest. See võib olla ka sinu auto mis just pihta pandi lontruste poolt ja nüüd kihutavad ringi seni kuni pusse sõidavad. Minu poolt ka EI vilgutamisele.
Mingi päev sõitis mul ees E34 ja kumbki pidurituli ei põlenud. Ootasin seni kuni foori taga pidama jäime ja jalutasin selle masina juhi akna juurde. Näitasin et lase aken alla. Seal see istusid mingid jämekaelad neljakesi. juht lasigi akna alla algul oli küll sellised näod et "mida f..i sa siit tahad" kuid peale seda kui ütlesin et sul pidurituled ei põle ja see on ohtlik jäi autos kuidagi vaikseks ja juht veel tänas mind.
53 036 056 Jan
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

mike1 kirjutas:
Kui vastutuleval BMW-l tuled ei põle või oli teel politsei, siis vilgutan. Muudele mitte.
Sellest loogikast ma muidugi aru ei saa. Teise margiga sõitjad polegi inimesed? Üldse olen viimaselajal täheldanud, et vilgutamisega politseist märku andjaid on väga väheks jäänud. Ise vilgutan alati ja kõigile, kui põhjust on.
Mitte just päris. Ega ma muidu ei vilgutakski, aga eks BMW-l torkab see rohkem silma. Liikluses näed ikka rohkem seda automarki, milline enda oma on vms.

Aga vilgutamisest. Kuna hakkas tekkima selline aeg, et politsei hakkas oma miilitsa ajast tekkinud "kitse" ja "ärapanija" staatusest lahti saama? Minu arust vaevaliselt lähiaastail. Praegune BMW juhtide maine meedia, politseinike ja paljude inimeste silmis on nagu ta on. Eks ka nii mõnelgi politseinikul on juba eelarvamus selle juhi suhtes, kui ta BMW-le peatumismärguande annab. Praegune jutt selle kohta, et politseinikele tulemuspalk pole vist veel vastu võetud? Aga jutt käib selle ümber. Et ärgem andkem põhjust ilma tulekustuti või esmaabipakikese vms. pärast trahvi teha. (Mitte et ma ei tahaks, et politseinikud vähe kuuteenistust saaksid.) Ja mitte ainult vilgutamisega vaid üleüldiselt, liigelgem korralikult.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Esmaabipakike pole eraisiku autos kohustuslik ;)
Kasutaja avatar
kitty
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 16.01.2007 13:43 38

miks ei vilguta?

Postitus Postitas kitty »

mina ei vilguta ja mina ka ei vilguta jne jne jutt on ka ikka jama, kas asi peab olema alati selles et kihutatakse, mina rääkisin üldisest viisakusest mida vilgutamine kaasa toob, selline suhtumine näitab pigem seda, et ise sain kunagi laxsu kätte ja nüüd teen nii et teised ka saaksid....milleks?

asi on üldises viisakuses ning juhid on kõik tänulikud.mina tänasin neid bmw juhte kes on mulle vilgutanud ja olen tänulik, see ei tähenda et ma mingi 225 km/h mutt olen.paraku sellised "mina ei vilguta põhimõteliselt" jne põhimõtetega mehed viivad niigi pinnuks silmas olevate automarkide omanike talse alla.
BLOND!!!!!!paluks mitte ärrituda :-)
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Vilgutamisest...
Sõitsin ükskord Haapsalust Tallinna poole. Riisiperest alates hakkasid vastutulevad autod vilgutama. Vilgutas esimene - kiire pilk kas endal ikka tuled põlevad. Vilgutas teine - kuskil ilmselt politsei. Vilgutas kolmas (väga mitu kilomeetrit hiljem) - hm huvitav kas autoga on miskit lahti. Ja nii 15 km järjest vilgutati. Lõpuks nägin ka tee ääres politseid. Autoga muideks oli kõik korras.
Laske palun rahus autoga sõita mitte ärge tekitage asjatut paanikat 15 km maanteel.
Jah ma ise ka vilgutan, aga siis kui teine juht on hajameelne ning on vaja talle miskit meelde tuletada. Näiteks tulede süütamist. Isegi unustan vahest ning olen tänulik, kui keegi meelde tuletab.
Olen seda vist siin juba varemgi öelnud, et meie perre on 1 auto tagasi tulnud maantee ääres tavalise politseikontrolli läbi. Seega võite ise arvata, mis ma arvan politsei eest hoiatajatest. Kes teab mitu korda nad varem just vilgutajate tõttu politsei hirmus teise tee valisid.

jJanno
exTouring
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Re: miks ei vilguta?

Postitus Postitas Jan_K »

kitty kirjutas:mina ei vilguta ja mina ka ei vilguta jne jne jutt on ka ikka jama, kas asi peab olema alati selles et kihutatakse, mina rääkisin üldisest viisakusest mida vilgutamine kaasa toob, selline suhtumine näitab pigem seda, et ise sain kunagi laxsu kätte ja nüüd teen nii et teised ka saaksid....milleks?
Mul savi tegelikult mida teised teevad.Aga samas kui nad karitada ei saa siis lasevad sama julgelt edasi. Sii jälle liikluses kõik pilla-palla...
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Postitus Postitas vaikeboa »

Minul ei ole tulede vilgutamise vastu midagi ja ise vilgutan ka.Vat aga mind ei tasu alati uskuda kuna vilgutan ka siis kui märkan,et vastutulija silmaga nähtavalt ületab kiirust.Olenemata sellest kas läheduses on politsei või mitte.Ei näe erilist mõtet kihutamisel kuna siis tekivad igatsugu liiklusohtlikud olukorrad ja seoses sellega ei saa ka teised liiklejad sujuvalt sõita.Olen juba ammu täheldanud seda,et sõites sujuvalt 90-100 km/h jõuad sama kiiresti edasi kui rapsides 130 km/h sõites.
Sõitkem sujuvalt-säästate nii nii enda kui teiste liiklejate närve ja ka masinaid ja sõitke nii,et teil ei ole vaja karta politseid.
Selline on minu soovitus!Eks aastad ole õpetanud!
Edu ja turvalisi kilomeetreid!
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
massu
Huviline
Postitusi: 2042
Liitunud: 24.10.2006 22:38 52
Peamine sõiduk: BMW 318TDS
Asukoht: Tallinn, Saku

Re: Kiidan BMW juhte.

Postitus Postitas massu »

Ise üritan ka ikka igal võimalusi inimesi vahele lasta (eriti kui tegu on tipptunniga ning keegi üritab vähetänavalt vahele tulla). Ohutuledega vilgutamine on ka harjumuseks saanud.
e36 318TDS Touring '95a. - White&Low
E46 318 '98a.
Vasta