Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreeritud

Vaba teema
maestro
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 30.01.2007 18:58 27
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas maestro »

750iM kirjutas:Minu arvates ka väga õige suhtumine, milleks seda monopolina tegutsevat Arki rahaga üle kallata
Niigi panevad täiesti uskumatult registreerimis tasusi jms juurde enda äranägemise järgi, auto arvele võtmine nt ~180.- euri jne, täiesti mõistuse vastaseid summasid küsivad
Minu arust just on see vale suhtumine. Mina enam põhimõtteliselt ei müü ühtegi autot ostu-müügi lepinguga.
Soovitan vaadata seda lõiku: http://etv.err.ee/index.php?05446627&video=5531
Lühidalt küsiks sult mida sa arvad et kui ostan sult auto ära ja ümber ei registreeri ning pärast müün omakorda selle edasi kellelegi. Ja nüüd see keegi teeb sigadusi selle autoga siis esmalt tullakse sinu ukse taha ja siis pead hakkama sina oma aega kulutama et tõestada et sina müüsid auto edasi. Milleks seda jama on vaja? :roll: Või kui inimene kellele sa oma auto müüsid käitub samamoodi nagu käituti seal videos :?:
BMW E39 528i Shadowline 98' -˃ Volvo V70 Move 05' -˃ Toyota LC120 05' -˃
Honda CR-V 16'
Kasutaja avatar
KalevK
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 01.08.2011 21:34 13
Peamine sõiduk: F07 535xd 265kw
Asukoht: Vantaa

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas KalevK »

Seda Ma olen siin püüdnud koos paari muu klubilisega selgeks teha, Maestro. Täielik ajakulu meile müüjatele, kui mingi jama kokku keeratakse. Käi ja tõesta. Samas arki mingit sissekannet minna tegema, et müüdud - noh siis võib juba ümber registreerida.
arutelu, kad regada või mitte, seadus ütleb, et tuleb muuta. Need kehtivad kõigile, miks mõni härra arvab, et ta on seadustest üle. Ja kui plaanid ostu- müügiga äri teha, siis arvesta see kulu oma ärikuludesse sisse.
Buy BMW, they said, it will be fun, they said - TRUE, I'll say!
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas prelude20 »

Omal kogemus. Ostsin mitme o-m lepinguga ja regama minnes oli juba piirang peal. Müüja väitis, et pole tema mure. Ei võtnud piirangut maha , et saaks ümber kirjata. Ajas oma teemat. Lõpuks sõitsime rinkat ja põllurallit ning viisin tuimalt kuusakoski. Nüüd ei vasta isegi kirjadele , et tagastada pass ja numbrid :mrgreen: . Praegu kirjan isegi varuosade doonorid ringi esimesel võimalusel. Müünud olen vaid ühe ja see oli ka kohe arkis.
Evilyeti
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.08.2008 06:15 42
Peamine sõiduk: '95 e34 525i Touring
Asukoht: Tallinn

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas Evilyeti »

Ei mõista, mida osad halavad siin. Viskad endapoolse lepingu arki ja ei puuduta enam auto edasine saatus sind.
Been there done that.
La la la.
Kasutaja avatar
allan_d
Huviline
Postitusi: 644
Liitunud: 24.11.2010 22:48 32
Peamine sõiduk: bmw e61
Telefon: 56667663
Asukoht: Tallinn

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas allan_d »

Olen kõik kolm autot, mis olnud müünud ostu-müügi lepinguga ja ainult üks inimene täitis oma lubaduse ja vormistas auto 10tööpäeva jooksul ümber. Kõik ülejäänud venitasid ja venitasid. Viimane, kes mult opeli ostis ei vormistanud autot 5 kuud ümber ja aina leidis ja leidis uusi vabandusi. Kuna autod on isa nimel olnud, siis läksimegi nüüd arki ja võtsime opeli ajutiselt arvelt maha. Ei tea mina, mis nüüd uuel omanikul on, ega huvita ka.

Enda jaoks tegin järelduse, et ei müü ühtegi autot ostu-müügi lepinguga. Pigem annan hinnas 50€ alla ja lähme vormistame auto kohe ümber.
Kasutaja avatar
J_V
Huviline
Postitusi: 1497
Liitunud: 18.04.2011 20:33 30
Peamine sõiduk: E65
Asukoht: Harjumaa

Re: Auto müüdud kuid tagasi, kuid ikka pole ümber registreer

Postitus Postitas J_V »

Või siis anda 10 päeva ja kui selle ajajooksul pole vormistatud võtad internetis/arkis ajutiselt arvelt maha, ei näe mõtet anda mingit "armuaega".
E36 328i cabrio & E36 328iT Winterbeater
Vasta