Kõik on vargad

Vaba teema
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

kus see kurb südmus toimus?ja elektroonika, mida seal silmas pead?
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Kuna tegemist sõbra sõbraga, siis tean vaid niipalj uet elektroonikast jäi alles ainult navi keskkonsoolis. Kõik boxid ja muud sellised lahkusid.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Uskumatu! Mis toimub :?

Ega pole siis imestada, kui bemaril kasko maksab hingehinda :(
530d
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Relk kirjutas:Kuna tegemist sõbra sõbraga, siis tean vaid niipalj uet elektroonikast jäi alles ainult navi keskkonsoolis. Kõik boxid ja muud sellised lahkusid.
kas vargal poleks olnud lihtsam juba terve auto ära viia? Pidi ikka aega olema seal nokitseda :roll:
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Ivar kirjutas:
Relk kirjutas:Kuna tegemist sõbra sõbraga, siis tean vaid niipalj uet elektroonikast jäi alles ainult navi keskkonsoolis. Kõik boxid ja muud sellised lahkusid.
kas vargal poleks olnud lihtsam juba terve auto ära viia? Pidi ikka aega olema seal nokitseda :roll:
No varas kindlasti arvas et kui ta auto tükkidena minema viib siis ei lahterdata seda kui auto ärandamist :lol:
Viimati muutis Relk, 01.06.2005 20:06 38, muudetud 1 kord kokku.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Ega see juhtumisi Tsikres ei juhtunud?
530d
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

alpine insenerid on leidnud hea lahenduse - velje kapslid käivad spets võtmega lukku. ja mitte mingi labane kuuskant võti vms ei ava, vaid rohkem nagu korterivõtme moodi võti

muide, mul tuli if kindlustusest pakkumine, et neil 500 seeria auto omanikel, kes kindlsutavad if´is 96-2005 aasta autot, pakub if kindlustus 50% nendepoolse finantseeringuga lisa immo maksumusest ja paigaldus kuludest um´is (mis on uuesti spetsiaalselt tehases välja töötatud), sest viimasel ajal on märgatavalt suurenenud x5 ja 500 seeia bemmide vargus.

ümbrikus tuli mulle koju if kindlustuse garantiikiri united motorsile, selle "häkkimatu" vidina paigaldamiseks. vähemalt jäävad rattad ja raam mul alles :lol:
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

jahh seda et igal pool varastatakse , sain omal nahal nädala vahetusel tunda :(

oma sõber kes aitas mul seitsmekat remontida ja kellega koos me higi valasime et masin tööle saada, pani konkreetselt auto pihta mu tagant.
mille hiljem metsas kolme puu vahele keerates looja karja saatis :evil: :cry:täis oli ka muidugi.

kõige rohkem kahju on muidugi sellest et nüüd pole enam masinat ja on ainult keskmist sorti võlg mille võtsin et masinale korralik remont teha :cry:
vaatab mis mentidega saab, kuna vend ütles et ma olevat tal lubanud sõita ???


siit loo moraal. ÄRA USALDA KEDAGI PEALE ISEENDA
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Suusõnaline lubamine ei loe midagi ju.
Sa pead siiski volituse ka kirjutama, kui volitust ei ole ja sa ütled, et varastatud, siis on varastatud.
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

kas see UM lisa immo on ka nähtav-s.t. et tuleb mingi pulk või kaart või mis iganes juurde vötmele või on endiselt vötme sisene. Mis hind sellel ka siis UM is on? teab keegi.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo vend võis ju üelda, et sa lubasid, aga ma ei lugenud kuskilt välja, et sa oleks lubanud auto puruks sõita :roll: Nii et alati jääb võimalus kohtule,
Muidugi ikka jama nii ja veel enda sõbraga.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

Viljar kirjutas:Noo vend võis ju üelda, et sa lubasid, aga ma ei lugenud kuskilt välja, et sa oleks lubanud auto puruks sõita :roll: Nii et alati jääb võimalus kohtule,
Muidugi ikka jama nii ja veel enda sõbraga.
ma arvan et ma ei viitsi kohtuga jamada,kuigi omal tuttav kohtunik.

ma ajan selliseid asju teistmoodi,kui ikka sõbra tagant varastad tuleb ikka asju muud moodi ajada,kuigi raha ma sealt vaevalt saan , kuna vend ei käi tööl ega koolis
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

mulk2 kirjutas:kas see UM lisa immo on ka nähtav-s.t. et tuleb mingi pulk või kaart või mis iganes juurde vötmele või on endiselt vötme sisene. Mis hind sellel ka siis UM is on? teab keegi.
3200 ja ise pead pool maksma. turvaversioone on kaks (mõlemad ühe hinnaga) sisaldab see siis lisakaarti või mingi seadet ,kuhu toksid käsitsi koodi sisse, seda kumba tahad saad ise valida.
see lisa immo leiutati peale seda,kui mingid kohalikud autovargad kätte saadi,kellel mingi väga kuri riistapuu, millega iga bemmi võis ära ajada. hind oli seadmel meeletu 150 000 eeku,ma ei kujuta ette, mida see asi pidi sisaldama
Vasta