e38 esibamperid

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

e38 esibamperid

Postitus Postitas ottOmar »

...et siis üritaks teha ennetava teema, kuidas oleks võimalik kaitsta oma auto esiosa varaste eest.
Viimasel ajal väga sagedaseks läinud BMWde esiosade vargused, vähemalt minu tutvusringkonnas on lähiajal jalutama läinud ühe e39 ja ühe e38 bamperid koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Teadupärast ei ole see enam nii odav teema kui mersu peeglid, seega tahaks teada, kas keegi on kuidagi pööranud ka suuremat rõhku bamperi tugevamale kinnitamisele? Originaalis seisab bamper üldiselt ees / kinni kahe kruvi / poldiga.
Kui kardate, et oma teadmisi jagada, et ka vargapoisid võivad teada saada, siis minu poolest pange kasvõi mulle PS, sest oma esiosa tahaks küll kuidagi ära kindlustada.
isegi mu ema sõidab BMWga
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

kahjuks nii see on, kõik mis hakkab vasele pätile taskukohaseks saama (E38 ja E39) siis hakatakse ka teistelt selle tarvis juppe varastama, haige värk. Ma ei imestaks, kui varsti varastatakse autolt õõtshoovad ära, et jupi pealt kokku hoida :evil:
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mul selline kogemus, et kui viimane hooldus UM'is oli, siis tuli töömees ise ja ütles, et näe bamperi saab sul nii ära võtta ja tuled nii ja uksest sisse saab nii ja siis andis rea soovitusi mida teha et nii ei juhtuks. Ja nad tegidki. Lisaks ei pidanud midagi maksma. Nad nö tulid vastu. Lisaks võtsid maha ka selle, et kui võtmega uks avada, siis immo maha ei lähe. See pidi varguse ajal oma paar minutit lisa aega andma. Asi seegi.
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Relk kirjutas:Mul selline kogemus, et kui viimane hooldus UM'is oli, siis tuli töömees ise ja ütles, et näe bamperi saab sul nii ära võtta ja tuled nii ja uksest sisse saab nii ja siis andis rea soovitusi mida teha et nii ei juhtuks. Ja nad tegidki. Lisaks ei pidanud midagi maksma. Nad nö tulid vastu. Lisaks võtsid maha ka selle, et kui võtmega uks avada, siis immo maha ei lähe. See pidi varguse ajal oma paar minutit lisa aega andma. Asi seegi.
See on teeninduses ootuste ületamine :)
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Ivar kirjutas:
Relk kirjutas:Mul selline kogemus, et kui viimane hooldus UM'is oli, siis tuli töömees ise ja ütles, et näe bamperi saab sul nii ära võtta ja tuled nii ja uksest sisse saab nii ja siis andis rea soovitusi mida teha et nii ei juhtuks. Ja nad tegidki. Lisaks ei pidanud midagi maksma. Nad nö tulid vastu. Lisaks võtsid maha ka selle, et kui võtmega uks avada, siis immo maha ei lähe. See pidi varguse ajal oma paar minutit lisa aega andma. Asi seegi.
See on teeninduses ootuste ületamine :)
No mina UM'iga alati rahul olnud. Nendega peab lihtsalt nende tasandil suhtlema stiilis: "tra mingi vend üritas mu fucking pamperit ära tõmmata. Ma mõtlesin et mind ei koti et midagi peaks ette võtma" ja siis nad ka nii vastavad :"täitsa per.... värk no ma võin sul siit nii teha et siis ei saa nad mitte s......kätte"
Viimati muutis Relk, 28.07.2005 22:50 16, muudetud 1 kord kokku.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

..mis kahjuks ei tähenda just nende eriti head suhtluskultuuri, aga see on juba teise teema jutt..
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Igasugu nippe teavad just vargapoisid kõige paremini, kõike kindlam on keevitusega mutri pead üle lasta :roll:
E60 530i
Metallide termotöötlus.
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

ise sai e39 tagastange kalla lkyll kõvasti pulgestatud ette kätte saada, kas mitte e34 ja e39 stange kinnitused teineteisest erievad pole? e34 jah oli väga simpel aga e39 vist hoopis erinev kinnitus.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Tagumise kohta ei oska midagi öelda aga korralike tööriistadega läheb esistange likvideerimiseks max2 minutit. See siis E39 puhul.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

igati pooldaks neid keskaegseid karistusmeetoteid.alustaks vargapoiste sõrmedest, neid ju tykki 10. vahendid pole ja kuigi kallid, yks korralik pakk ja hea kirves. :evil:
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

mulk2 kirjutas:ise sai e39 tagastange kalla lkyll kõvasti pulgestatud ette kätte saada, kas mitte e34 ja e39 stange kinnitused teineteisest erievad pole? e34 jah oli väga simpel aga e39 vist hoopis erinev kinnitus.
Kui tahad stanget vahetada, siis on vist sada erinevat mutrikest ja trikki, kui tahad selle lihtsalt minema ajada, siis tõesti 2 poldi teemat. Alati on kõik süsteemid kasutaja jaoks keerulised ja varga jaoks lihtsad.
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

Relk kirjutas:No mina UM'iga alati rahul olnud. Nendega peab lihtsalt nende tasandil suhtlema stiilis: "tra mingi vend üritas mu fucking pamperit ära tõmmata. Ma mõtlesin et mind ei koti et midagi peaks ette võtma" ja siis nad ka nii vastavad :"täitsa per.... värk no ma võin sul siit nii teha et siis ei saa nad mitte s......kätte"
...ja sellepärast ma polnudki kunagi aru saanud, miks minuga kas ei taheta suhelda või krt teab milles asi on... ühesõnaga UM'is tegu madalalaubalistega.
Lähen teen proovi käitumise osas juba lähipäevil, sest vaja uus kroomliist pagassile asemele osta, mille piixud narkarid (või siis vaesed pätid, kellel vaja '94 a e38'st teha '97 a oma) kaasa otsustasid võtta.
isegi mu ema sõidab BMWga
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

No ega seal asi nii hull ka ei ole, kuid peab siiski tõdema, et nad vajavad teistsugust lähenemist. ;)
Vasta