Toonklaas esiustel??

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas Mart_L »

Kurja, vaadates oma auto põhjal, siis on selektiivklaas sama ohtlik liikluses kui toonklaas, sest mina ei suuda oma auto ees jalakäijana seistes küll mingit silmsidet tekitada :shock: ? Oli juhus kus enda autole teise autoga alevi vahel vastu sõitsin ja ei suutnud sedagi tuvastada, kas roolis oli mu oma õde või naine (olgu mainitud siinkohal, et juustevärvid on neil erinevad ja silmadega on mul päris kindlasti kõik korras). Ja väide, et toonklaas ja liikluskultuur käivad käsikäes on sama võrdlus nagu BMW = rullnokk. Selline suhtumine ja hoiak tekitab liikluses automaatselt rohkem pingeid kui KERGE toonklaas (ei räägi siinkohal külge kleebitud prügikottidest). Mõni aeg tagasi plaanisin Arnise abi paluda diagnosti teemal (õnneks sain veale ise jälile) kuid praegu olen lausa õnnelik et seda ei teinud, oleks äkki mu kerge toon katki rebitud ja kolakat ka veel antud :mrgreen: Peace Arnis, avaldan ainult oma arvamust :cool:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
kask90
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 21.04.2010 20:13 00
Peamine sõiduk: BMW 728
Asukoht: Vasalemma

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas kask90 »

Arnisel pole sit*agi targemat teha, kui targutada siin foorumis igal alal olen täheldanud :mrgreen:.Kolakat see vennike nüüd küll suuteline andma pole ;).
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas Mart_L »

Ärgem nüüd riidu ka üles kiskugem, inimesi erinevaid ja ka arvamused erinevad :lol: Minu eelmise postituse lõpp samuti kerge huumoripistega pandud :cool:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
Renee
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 30.10.2007 08:32 13
Asukoht: Harjumaa

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas Renee »

Arnis, mida Sa siin lõpuks tõestada üritad? Oma arvamust läbi suruda või sitta ventilaatorisse lasta? Sul on asjadest oma arvamus ja hea, et said selle välja öelda. Vb aitaks nüüd sellest teemast?
Kasutaja avatar
BadMedicine
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 11.01.2014 17:26 01
Peamine sõiduk: BMW 750IL
Asukoht: Haapsalu

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas BadMedicine »

toivoku kirjutas: Ja ,et toonklaasiga kütab rohkem no mida kuradit?
Teoorias must lausa imeb kuumust sisse endasse,kuid teoorias lendavad ka sead, ise pole vahet teinud auto sisesest kuumusest nii tooniga kui ka toonita!

Kuid see on fakt, et suvel on minul isiklikult olnud iga auto seest räigelt kuum, veluur sisuga, must nahk sisuga, tooniga ja toonita klaasiga, täpselt yhte sama moodi kuum.
Ainuke vahe on olnud tagurdamises, mitte s*ttagi ei näe taga klaasist välja pimedal ajal :D (olgu mainitud, et tagurdan nagu naiste rahvas, kasutan peegleid ja puha)
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas testivoitja »

Lihtne katse Teile. Istuge autos kus pole klaasidel kilet ja pange käsivars polstrile, et päike saaks otse peale paista. Siis tehke sama asi autos kus on kiled. Võin juba etteruttavalt öelda, et ilma kileta autos hakkab käel palav, aga kilega autos Te vaevaliselt ehk aimate midagi. :P
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas arnis »

Tundub, et BMW-omanikul on toonklaas prioriteedireas palju kõrgemal kui näiteks
rikkis pihusti, termostaat, viskosidur, airbag, abs. Toonklaasi puudumisel on
esimeseks investeeringuks pooltel juhtudel toonring, iga uue autoga sama jutt.

Nii lihtne on pool foorumist närvi ajada odava melodraamaga :lol: Antud teema
tehnilise keerukuse tõttu on siin massiliselt täiesti kindla alatooniga vastukaja.

Keegi muidu mulle lollile oskab selgeks teha, milline idioot tegi sellise seaduse, mis
keelab toonida tagatulesid ja esiuste klaase kerge tooniga? Mis põhjusega?
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas Mart_L »

Kindlasti ei ole selle seaduse väljamõtlejad ja vastuvõtjad idioodid ja kindlasti on enamustel esmatähtis toonklaas ja seejärel ehk heal juhul tehniline korrasolek aga järjekordselt kisub su jutt üldistavaks ja laialivalguvaks. Millest selline kibestumine, sõidad ju isegi BMW-ga, miks siis KÕIKI omanikke ühte patta panna ja halvustada?
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas testivoitja »

Viskan ka kinda välja siis :D Kuna olen enamuse ajast siiski Soomes, siis on see vähe raskendatud, aga olen valmis oma auto kellele iganes ette näitama ja luban, et ühtegi olulist viga sealt ei leita :D
Kui leitakse, siis rebin esiustelt kiled maha, ehk siis ei tasu üldistada :evil:
Lendorav
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.10.2013 11:54 08
Peamine sõiduk: BMW 540td
Asukoht: Harjumaa

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas Lendorav »

Pooldan toonklaasi nii taga kui ka ees. Sõitmist ei ole kunagi seganud ja samuti ka tulede toonimine.Endal on mul ees tuled süsimustaks kiletatud aga selle abiks on 4300k xeno. Kui aus olla siis mind kohe üldse ei koti mingi tulede toonimise ja kilede seadused.Kile esiteks kaitseb autos olevat nahka ja nii edasi.Lahendus mida ma oma silmadega näinud olen et saada ette toonklaas nii et seadust ei riku on lihtne. Kõige õhem pleksiklaas mis leiate , teed esiuste klaasidega sablooni , lõigate tüki välja ja sinna peale panete kile ja sutskate akna ette.Sõbral oli siuke lahendus tehtud ja toimis väga hästi , isegi politsei ei osanud midagi öelda ja suurte silmadega imestasid et saab ka nii teha .

Vabandan vigase teksti eest, pole viitsimist nii hullult asja süveneda.
Peace
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas arnis »

Testivoitja, erand kinnitab reeglit :)

See, et saiast sitta tehakse, see on vana teema.
Olla unikaalse autoga on tähtsam kui olla ilusa autoga.
Selline komplekt, kus rahuliku südamega tõmmatakse
prügikott auto tuledele peale ja hambad ristis topitakse
nende sisse võimalikult mitte ära tuntavad HID-komplekti
pirnitoonid, vot see on strateegia unikaalsusesse.

Ma olen üsna kindel, et kui tuulesuunajad uste küljes
oleksid seadusega keelatud, oleks nii mõnelgil nende
vastu huvi; on ju teada fakt, et head asjad on alati keelatud.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
omv
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 12.04.2014 09:46 57
Peamine sõiduk: BMW e36 Compact

Re: Toonklaas esiustel??

Postitus Postitas omv »

testivoitja kirjutas:Lihtne katse Teile. Istuge autos kus pole klaasidel kilet ja pange käsivars polstrile, et päike saaks otse peale paista. Siis tehke sama asi autos kus on kiled. Võin juba etteruttavalt öelda, et ilma kileta autos hakkab käel palav, aga kilega autos Te vaevaliselt ehk aimate midagi. :P
No päris nii lilleline see asi siiski ei ole, aga umbes sinna suunda ta kipub ikka jääma, et pisem eelis päikese eest varjuda on olemas.

Üldiselt aga minujaoks mis ta annab, ega peale välimuse suurt s*ttagi, ma selle päikese varju peale väga välja ei mängi.
Ja kuna ta olemas oli, siis maha ka niinaljalt kiskuma ei hakka. Mõõduka tooniga ei tohiks sinised ka nokkida, aga eks prügikotid nopitakse ikka maha.
Vasta