Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
mel76
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 22.10.2006 14:03 16
Asukoht: Jyväskylä

Postitus Postitas mel76 »

AARE530 kirjutas:Krt see politsei on ise üks vaimsete invaliidide kamp selle jutu järgi- krt kõik too neile kandikul kätte ja ei tea mis veel! :evil:
Krt milleks see politsei siis üldse on, kui nad ei suuda midagi tõestada- krt sul, Genne, oli film olemas, kõik oli nagu kombes. Krt kui neilo juba kaudsed tõendid olid olemas, ajanud siis edasi.. Plätt ***** ma ütlen- just sellepärast ajab see politsei mul sita keema, et põõsas passida nad, piidrid oskavad, aga kui inimesel ABI on vaja, siis pole neid kuskil krt, parem saadavad ühe ekipaaži jälle põõsasse!
Mis **** politsei see on :evil: See ei puutunud küll minusse, kuid omal oli ISIKLIKULT minuga üks teema mõni aeg tagasi, samuti kaamerate all Statoili bensukas.. Kõik tõendid olid olemas- mina olin kannatajaks- aaaga ei sittagi :evil:
Kari piidreid seal tööl, muidu midagi nagu- OK, on ka erandeid, aga ma ütlen, Eestis olen väga väheste NORMAALSETE mentidega kokku sattunud, puha igast ülbikud ja ei tea mis veel :evil:
Ma arvan et see lihtsalt suurlinna probleem kus ametnikke ei jätku ja ressursid on pandud suuremate/raskemate asjade peale.Ise rakverest pärit ja olnud ka paar korda vajanud politsei abi pisiasjadega ja mul pole probleemi olnud!
Bmw 520 i 110kw
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

Jõgeval olles kuulsin ükskord, kuidas ühed noored poisid omavahel arutasid, et näed, lähme sealt parklast läbi, äkki saab mõne märgi kaasa mõne auto pealt :shock:
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
jarmo
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 09.12.2006 20:29 13
Asukoht: Haapsalu/Puise

Postitus Postitas jarmo »

Sa oleks võinud neile poistele natuke füüsiliselt selgitada, et võõrastelt autodelt märkide kaasa võtmine pole just ilus tegu!
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Cert85 »

See pole ka lahendus. Siis oleks kohus temale natuke selgitanud, et (füüsiline) vägivald pole just ilus tegu.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
aamdnil
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 02.01.2008 16:31 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aamdnil »

Politsei tahab ainult raha. Ka praegu, kui altkäemaksu võtmine on tõsine kuritegu...
Lugu järgmine. Kell võis olla kuskil 1 öösel, kui töölt tulin. Hakkasin töökaaslast koju viima ja ristmikult välja keerates kiirendasin umbes 55-ni. Piirkiirus seal oli 50 km/h. Ja naksti politsei mul sabas. Jäin seisma ja kohe üks Griša mul akna juures: "Palju Teie kiirus oli?", ma vastu, et 55 võis küll olla. Griša hakkas naerma ja kutsus mind autosse. Autos näidati mulle vilksamisi radarit ja seal oli 98 km/h. Ma ütlesin, et poisid jätke jutt, ärge segased olge. Mul maksimum 55 km/h võis olla. Grišad: " Ei, me tulime sulle 110-ga järgi ja sul oli 98." Ma vastu, et sealt kaugelt saab 200 ka sisse, kui tarvis, aga mul oli 55. Vaidlesime tükk aega, uurisid ja puurisid seal igasuguseid asju, kus töötad, kus elad, miks siin oled jms. Märkasin, et üks Griša otsis mul autodokumentide kaante vahelt midagi paaniliselt. Kõik sahtlid käis läbi (tean inimesi, kes seal sularaha hoiavad) ja ju siis otsis sealt raha, mida seal polnud. Lõpuks siis öeldi, et saad hoiatuse. Ma mõtlesin, et mida fränki ikka küll - kui mul oleks 48 km/h ületamist, siis oleksin plõksti oma lubadele aidaa öelnud ja hunniku raha ka veel maksma pidanud. Hoiatust ma ka loomulikult ei saanud - ei kirjutanud ma kuskile alla, mingit paberit ei antud. Nii et vanad tahtsid ainult raha saada. Uskumatu ikka, arvasin, et enam altkäemaksu teemat eriti ei ole, aga ei - niikaua kuni eksisteerib inimene ja raha, eksisteerib ka altkäemaks.
Kahjuks ei märganud ma Grišade autonr-it, ega ei kuulnud ka nende nimesid. Ilmselt oleksin pidanud ka radarit hoolsamalt vaatama, peaks ju seal olema ka kellaaeg ja kuupäev kirjas. Aga fakt on see, et minu kiirus oli maksimaalselt 55 km/h. Töökaaslane võib tunnistada. Krt, ma ei sõida Peterburi maanteel ka üle 95 ja nad tulevad mulle rääkima, et mis sa kihutad linnavahel 98 -ga.
Totaalne hullumaja puhvet.
If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock.
aamdnil
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 02.01.2008 16:31 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aamdnil »

Jah, mõtlesin ka ise sellele. Aga mul on raske midagi tõestada. Politsei auto nr-it ei tea, nimesid ei tea. Samuti näitas nende radar tõesti 98 km/h - ärge küsige, kuidas see sinna sai, aga tean kindlalt, et mu kiirus oli 55km/h. Hetkel oleks see politsei sõna minu vastu. Aga olen teinud natuke uurimistööd ja natuke on veel uurida, eks siis näis, mis saab.
Niimoodi ei tahaks seda asja kuidagi jätta.
If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

diislijoodik, sa oled nagu Mulder igasuguste infokildude peale :D :D :D
Väga hea!
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

diislijoodik kirjutas: Kui 6! võmmi korraga ronivad õhtusel ajal Pärnu mnt-le Järvele kiirust mõõtma, siis pole nende ja nende ülemuste mutrid veel paika loksunud. Selle jama kohta ma kirjutasin Harju maakohtule kaebuse- isegi, kui ma selle kaotan, olen neile üliandekatele vähemalt tüli teinud.
Mille kohta sa kaebuse siis kirjutasid? Et võmmid ainult Järvel kiirust mõõdavad? Sellise asja peale ei saa kaevata. Ei võeta mitte menetlussegi.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

kas poltisei võib põõsast kiirust mõõta? politsei auto sakus pargib tihtipeale 2 heki vahele ja kummaltki poolt pole näha muud kui ainult " relva" helsitasin 110 aga tädi ei osanud eriti miskit vastata mulle sealt, et pidi olenema konkreetsest olukorrast, ma tean,et nad seal passivad tihti aga kas seeon seaduspärane niiviisi mõõta kiirust,et politseinikku pole näha ega ka autot?nii umbes 20m ennem politsei autot näed siis härrasid kliente teenindamas.
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

toivoku kirjutas:kas poltisei võib põõsast kiirust mõõta? politsei auto sakus pargib tihtipeale 2 heki vahele ja kummaltki poolt pole näha muud kui ainult " relva" helsitasin 110 aga tädi ei osanud eriti miskit vastata mulle sealt, et pidi olenema konkreetsest olukorrast, ma tean,et nad seal passivad tihti aga kas seeon seaduspärane niiviisi mõõta kiirust,et politseinikku pole näha ega ka autot?nii umbes 20m ennem politsei autot näed siis härrasid kliente teenindamas.
Lubatud on nii varjatud liiklusjärelevalve kui ka avalik ja isegi kombineeritud :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
aamdnil
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 02.01.2008 16:31 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aamdnil »

See kuidas ja kus politsei kiirust mõõdab, mind väga ei huvitagi isiklikult. Ja arvan, et mida rohkem neid patrullimas on, seda parem. Saab ehk neid roolijoodikuid ja kiiruseületajaid rohkem vahele võtta. Ise ma ennast liiklushuligaaniks ei pea ja kiirust mõõtvaid politseinikke ei karda. Samas tunnistan, et olen liikluseeskirju rikkunud ja tahtmatult/tahtlikult teen seda ilmselt ka edaspidi. Näiteks sõitsin ma ju 50-ne alas 55-ga.
Aga ajudele käib see, kui tolvan mind kinni peab ja valetab mulle otse näkku, et oi oi poiss, sul kiirus peaaegu sada. Kui ma oleks tõesti 100 km/h 50 alas sõitnud, siis oleksin seda tunnistanud.
If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

sõitsin täna õhtul järvevanal 90km/h (hoidjaga) ja põlesid udutuled+rõngad, kinni ei peetud. kusjuures olin ainuke auto ja neil peatatud polnud kedagi. mõõtja oli väljas auto taga ja punane täpp käis silmas ära igatahes :lol: huvitav kas sai errori või ootasid nad veel "paremat" saaki?
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Teema läheb käest ära!!!
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
asimargus
Huviline
Postitusi: 110
Liitunud: 29.05.2005 23:51 43
Asukoht: Viimsi - Püünsi

Postitus Postitas asimargus »

wirx kirjutas:kumb on hullem vaimne puue, kas parkida 5 minutiks poeukse ette(no ok ok mõned pargivad ka kauem) sinisele alale (kus ma oma elu jooksul olen näinud ainult 2 invaliidi kes tõesti vajavad uksele lähemal olemist) või siis inimesed kes käivad fotokas käes mööda parklaid ja pildistavad neid autosi ning "parandavad maailma"
ma hea meelega kohtaks ükspäev mõnda sellist maailma parandajast kiiruse mõõtjat või siis punase tule järgijat....
...mitte et ma ise neil kohtadel pargiks, aga minu meelest oleks aeg mõtlema hakata hullari peale või tööle minemise peale kui omast vabast ajast käid ja pildistad parklates autosi ning siis hiljem neid veel neti paned....
ps! ma oleks rahul küll, kui epl-i saaks enda autost esilehele pildi...mul ju reklaam taga aknal :D

aa ja parim nende piltide juures on see, et 90% juhtudest ei ole pildistatud esiklaasi poolt, kus asub inva märk...seega keegi ei saa kunagi teada, kas inimene võis sinna parkida või mitte, lihtsalt hea on netist vaadata, et oi vaimseid invaliide....see on ka muidugi huvitav fakt, et mul on vist 3-4 tuttaval invaliidi parkimis luba....huvitaval kombel ma pole neil küll mingeid puudeid märganud...pigem ehk mõne saja-tuhande krooni lahkumist mõne ametniku taskusse :roll:
Wirx mulle tundub, et sa ei ole ka päris normaalne. Nagu su 3-4 tuttavatki - eks omasugused ikka leiavad teineteist.

Või on sul mõni parem idee kuidas ajuinvaliididega võidelda, kui pilti teha ja netti panna?
Teleskooplaadur - tõstejõud 4tonni ja tõstekõrgus 17meetrit - 56 658 630

www.racing.ee/voodi - Täispuit voodid ja narid
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

parem oleks oma elu elada ja jätta pildistamine ning trahvimine vastavatele instanstidele...
mybe ehk 1-2% valesti parkijatest leiavad oma autod netist, neist ehk 5-10% tulevikus ei pargi tõesti enam vales kohas...aga nagu näha, siis juba mitme aasta vältel pole see invakohtadel parkimine kadunud ja ei kao ka tulevikus...vähemalt "kodanikukohust" täitvate mobiili pildistajate tõttu

aga egas sa mulle ka päris normaalne ei tundu nagu su 4-5 tuttavatki :D
(welcome2lastead :D) ja su ema ei ole ka päris normaalne :lol:
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

wirx kirjutas:...aga nagu näha, siis juba mitme aasta vältel pole see invakohtadel parkimine kadunud ja ei kao ka tulevikus...vähemalt "kodanikukohust" täitvate mobiili pildistajate tõttu
Kusjuures kodanikukohusele ning sealt tulenevale hirmust kuskil netifoorumis häbiposti sattuda, on invakohtadele parkimine oluliselt vähemaks jäänud. Mõned asjad võiks õppida loomulikust intelligentsist mitte ootama jääda puust ja punaseks ette tegemist ning keelamist/karistamist.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

sügavalt kahtlen, kas selle taga on ikka internet...pigem on inimesed ise arenenumaks saanud ;) aga ei ütleks ka, et eriti vähem invakohtadel pargitakse, viimasel ajal on ostukeskuste turvadele antud käsk invakohale parkija kohe minema kupatada ja nii võib tõesti tunne jääda, et sinised kohad on tühjemaks jäänud
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Ma olen täheldanud näit Maksimarketite juures tõhusat trahvimist invakoha kasutajatele. Täna hommikulgi jõuti just pilt ära teha kui omanik välja tuli. Halas ja kauples küll, aga õnneks olid korralikud mehed ja tegid trahvi ära. Järgmine kord ikka mõtleb enne kui pargib. Mina ka ei usu sellesse interneti mainimisele. Nagu seal krimi saidil - ala selline huligaan ei näidanud rida vahetades suunda.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Facts about Chuck Norris
"A Handicapped parking sign does not signify that this spot is for handicapped people. It is actually in fact a warning, that the spot belongs to Chuck Norris and that you will be handicapped if you park there."
:lol:
Indrek
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Ajuinvaliidid Merimetsa Selveri ees 18.02.2008

Postitus Postitas Luuk »

Pilt

EDIT: Siin eelnevatele, et täna oli mul juhtumisi fotokas kaasas nimelt seepärast, et iga hetk läbisõidul täitumas 300 000 km, mida soovin jäädvustada ja imekombel lihtsalt jäid need kaks mulle silma. Tehtud-mõeldud, klõps ja valmis.
Viimati muutis Luuk, 18.02.2008 18:15 26, muudetud 1 kord kokku.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

jap, põhikoht. teiselpool on parkla. ükskord laiutas seal üks E65...diagnoaalis üle nende kahe koha :D
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Luuk, millest sa järeldad, et need autode omanikud invaliidid pole? Või transpordivad invaliidi? Nägid neid poe poole lippamas või tegid niisama pildi? Lihtsalt küsin, et mitte ausatele kodanikele liiga teha.

Tänapäeval vist ei panda suuri invaliidi märke autokülge. Mõni ehk teab paremini rääkida.
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Pille kirjutas:Luuk, millest sa järeldad, et need autode omanikud invaliidid pole? Või transpordivad invaliidi? Nägid neid poe poole lippamas või tegid niisama pildi? Lihtsalt küsin, et mitte ausatele kodanikele liiga teha.

Tänapäeval vist ei panda suuri invaliidi märke autokülge. Mõni ehk teab paremini rääkida.
Nägin neid(punase auto omanikke) poest auto poole lippamas, vanemad ja lapsed, kõigil neli jäset küljes ja pea ikka kaela otsas, mitte pe*sses(säälsamuses siis ilmselt hoopis hallollus).
Noh, ja mersuomanikud... ei kommentaari.
Kusjuures, kummaline on see, et sealsamas nende autode juures kakerdas neoonkollases vestis mehike ja ei teinud märkamagi, et... aga mine tea, äkki ootas teisaldustehnikat. Mul polnud aega seda asja seal pikemalt jälgida, töö ootas.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Pille kirjutas:Luuk, millest sa järeldad, et need autode omanikud invaliidid pole? Või transpordivad invaliidi? Nägid neid poe poole lippamas või tegid niisama pildi? Lihtsalt küsin, et mitte ausatele kodanikele liiga teha.

Tänapäeval vist ei panda suuri invaliidi märke autokülge. Mõni ehk teab paremini rääkida.
Pille, kindlasti peab olema märk ja mitte ainult suvaline pilt vaid numbri ja kehtivusajaga dokument mille järgi võimalik hiljem ka kasutaja kindlaks teha (nt. Liis Lassi teema). Täpsemalt kirjas ja näha siin http://www.vedur.ee/puutepunkt/?op=body&id=10&cid=9
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Postitus Postitas ozzu »

FiLV kirjutas:Pilt
Ega ajuinvaliidid saavadki kõige suuremat pensioni ja saavad selliseid autosi endale lubada.
Huviline
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

Noo ma olen ise ka parikinud invaliidi kohale, kuna oli haiget sõpra vaja transportida- ja kuigi märke küljes mul polnud, siis ma küll ennast ajuinvaliidiks ei pea.
Sõber ei hakanud lihtsalt kuuks ajaks omale seda invaliidimärki taotlema.
Kuigi alguses vaadati küll et bmw ja pargib invakohale,tehti suuri silmi.Aga kui nägid et kõrvalt tuli välja karkudega inimene siis nagu rahunesid maha!
muidu ise kunagi invakohale mitte kunagi ei pargi! v.a sarnased juhtumid nagu kirja panin.
2000 a. 320d, e46
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

MuiduMees kirjutas:Noo ma olen ise ka parikinud invaliidi kohale, kuna oli haiget sõpra vaja transportida- ja kuigi märke küljes mul polnud, siis ma küll ennast ajuinvaliidiks ei pea.
Asja sügavam mõte selles nagu ongi, et leida koht inimestele, kel liikumisega raskusi, aga asi on nii juriidiliseks aetud. Samas, ega see Eestis teistmoodi ei toimiks ka :?
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

Sõber ei hakanud lihtsalt kuuks ajaks omale seda invaliidimärki taotlema.

Sellisest suhtumisest algabki meie liiklus"kultuur"või "kultuuritus. :( Kõik tükivad pärast targutama ´a la "ma ju ainult korraks" või " ma ju ainult natukene". Järjekordselt taandub kõik lihtsale eeskirjade ja ühiselureeglite täitmise vajadusele. Sorry, kui mõnele arusaamatuks jääb, aga see on täiesti võimalik. Võtke ainult vaevaks ja proovige! :)
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

Luuk järgmine kord tee ikka autost ees poolt pilti, siis on kohe näha, kas on invamärgid peal :!: Kui julged seljatagant pildistada, siis peaksid ju julgema avalikult ja eest pildistada ;)
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

kas inva märk ei peaks nii ees kui taga olema.
Suletud