Kas keegi teab midagi nn. metsloomapeletusradaritest?

Vaba teema
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Pille kirjutas:Aga õnneks/kahjuks oli ta saadud paugust elus ning oli juba jalga lasknud tee äärest.
....
Aga rebasekraest jäi ilma :lol:
oehh, see võttis küll õlgu võbistama :mad:. õnnetusi juhtub ikka aga tunda kurbust sellest, et loom ei surnudki ära on natuke imelik.
BMW 316iA
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Diana kirjutas:
Pille kirjutas:Aga õnneks/kahjuks oli ta saadud paugust elus ning oli juba jalga lasknud tee äärest.
....
Aga rebasekraest jäi ilma :lol:
oehh, see võttis küll õlgu võbistama :mad:. õnnetusi juhtub ikka aga tunda kurbust sellest, et loom ei surnudki ära on natuke imelik.
eieiei, see polnud üldse nii mõeldud. Musta huumorit ka ei mõista...
Ega ma ei soovi ühegi elusolendi surma ju. Aga kui ta oleks surnud olnud, siis ma oleks küll tema naha lasknud ära parkida. Ega mina ju süüdi pole, et ta mulle küljepealt sisse jooksis. Ning kui ma saan valida, kas keeran auto teelt välja ja säästan ühte rebast või säästan iseennast hoides rooli sõidusuunas, siis ma valin teise variandi. Teelt välja olen ma nõus sõitma ainult kas põdraga kohtudes, kui muud päästevarianti pole, või kui teel on inimene.

Ja mitte mind nüüd risti lüüa selle eest, et ma tegin antud teemal musta huumorit, siis tagantjärele mõeldes muud teha ma ei oska. Sest olen siiski lihtne inimene, mitte ei sõida autoga lootes, et keegi alla jääb. Ehmatus, mis sellest juhtumist sain, on ka päris suur, sest pole kunagi sellist asja minul juhtunud.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Erinevad maailmavaated põrkuvad.
Ma ei tea... kuulutaks loomateema siin foorumis üldse tabuks!
Kõigil lihtsam ja ei pea sõnu valima, et poliitiliselt korrektne olla.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Kuna ma ise kogemata alustasin seda teemat siis palun ka ise "hiiretaltsutajatel" selle teema lukustada...

Mina kui tõeline ummsijalgne kihutajast nooruk kes ma ainult autoroolis ulukeid jahin ei leidnud midagi tarka siit teemast, kuidas oma jahipidamist raskendada :oops: :lol: :P

Pange kinni see laul :P
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Suletud