E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Raix22
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 01.12.2010 12:25 17

E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Raix22 »

Tervist,mure siis järgnev,et auto ei taha soojast peast hästi käima minna 320D 2000a(nimelt tahab pikemalt ketramist saada)algul sai arvatud et äkki jookeb kütte paaki tagasi,samas aga külmast peast on auto paugupill...Võibolla oskab keegi midagi õelda.Kahjuks Diagnostika võimalust hetkel pole,auto ei asu Eestis
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Maximaator »

Ehk ei saa soojast peast enam survet ülesse. Siis kui mahajahtunud on siis kütus vähe tummisem ja ei ole probleemi surve ülesse saamisega. Minul enda autol laseb näiteks pihusti liiga palju kütust tagasijooksu ja sellepärast peab soojalt veitsa rohkem ketrama. Samas võib viga peituda ka kõrgsurve pumbas või klappides mis regullivad survet.
Ehk on abiks :)
Raix22
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 01.12.2010 12:25 17

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Raix22 »

Selge,aga pumba ja pihustite vead peaks juu arvuti ära näitama...niipalju kh veel et auto koksi ei viska ja kui käib siis käib väga ilusti
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Holari »

See sul ei näita pumba viga eriti midagi....aga minu soovitus....mine mõne normaalse remondimehe juurde, nt Patrik, saad sealt suure tõenäosusega abi ja hulka vähema närvi kuluga, kui seda netist otsida.
Usu, ma tean, mida ma räägin ja ära mine kuhugi suvalisse remondi kohta, kus samuti on "targad" koos, võin mürki võtt´a, et sellest ei ole tolku.
Paistab, et kellelgi analoogset jama ei ole olnud...
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas TiitR »

Holari kirjutas:See sul ei näita pumba viga eriti midagi....aga minu soovitus....mine mõne normaalse remondimehe juurde, nt Patrik, saad sealt suure tõenäosusega abi ja hulka vähema närvi kuluga, kui seda netist otsida.
Usu, ma tean, mida ma räägin ja ära mine kuhugi suvalisse remondi kohta, kus samuti on "targad" koos, võin mürki võtt´a, et sellest ei ole tolku.
Paistab, et kellelgi analoogset jama ei ole olnud...
No kuidas krt ta selle auto sinna Patriku juurde saadab?...e-mailiga we? Auto ei asu ju Eestis :lol:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Raix22
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 01.12.2010 12:25 17

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Raix22 »

TiitR kirjutas:
Holari kirjutas:See sul ei näita pumba viga eriti midagi....aga minu soovitus....mine mõne normaalse remondimehe juurde, nt Patrik, saad sealt suure tõenäosusega abi ja hulka vähema närvi kuluga, kui seda netist otsida.
Usu, ma tean, mida ma räägin ja ära mine kuhugi suvalisse remondi kohta, kus samuti on "targad" koos, võin mürki võtt´a, et sellest ei ole tolku.
Paistab, et kellelgi analoogset jama ei ole olnud...
No kuidas krt ta selle auto sinna Patriku juurde saadab?...e-mailiga we? Auto ei asu ju Eestis :lol:

Isegi kui auto Eestis oleks,oleks maru jama sõita teisest Eesti otsast Tallinna et võibolla saab sealt abi...Võibolla oskab siis keegi õelda Tartust mõnda head remondimeest
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas Holari »

TiitR kirjutas:
Holari kirjutas:See sul ei näita pumba viga eriti midagi....aga minu soovitus....mine mõne normaalse remondimehe juurde, nt Patrik, saad sealt suure tõenäosusega abi ja hulka vähema närvi kuluga, kui seda netist otsida.
Usu, ma tean, mida ma räägin ja ära mine kuhugi suvalisse remondi kohta, kus samuti on "targad" koos, võin mürki võtt´a, et sellest ei ole tolku.
Paistab, et kellelgi analoogset jama ei ole olnud...
No kuidas krt ta selle auto sinna Patriku juurde saadab?...e-mailiga we? Auto ei asu ju Eestis :lol:
Pagan ei lugenud korralikult....Vabandan.
Aga usu, see teise eestiotsa sõit tasub ennast ära....
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
vanarooliots
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 07.12.2010 16:31 54

Re: E46 320D soojast peast läheb kehvasti käima?

Postitus Postitas vanarooliots »

ehh mu masinal sama häda,soojalt kuidas kunagi,ehk annate teada,mis põhjuseks
Vasta