E36 kütuse näidik

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
E36Jupp
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 13.02.2010 12:57 33

E36 kütuse näidik

Postitus Postitas E36Jupp »

Tere!

Kütuse näidik paneb segast :( paagis mingi 20l aga näitab et 5l
Lammutasin mõlemad andurid paagis lahti ja ujukeid liigutades hakkab ka näidik armatuuris liikuma.
Kõik oleks just nagu korras. Samuti võttes ühelt poolt juhtme hüljest jookseb näidik lõppu, ehk siis paak täis.
Paned juhtmed kõik tagasi, keerad süüdet ja näitab just nagu paagis 15l nüüd pane auto käima ja liigud väheke näitdab paagis 5l :( keerad jälle süüte välja ja uuest sisse siis vahest toimib näidik vahest mitte.
Kas saab asja tööle ka ainult ühe ujukiga või kas saab kuidagi teda kumb ujuk segast peksab ?
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: E36 kütuse näidik

Postitus Postitas Rommi- »

E36Jupp kirjutas:Tere!

Kütuse näidik paneb segast :( paagis mingi 20l aga näitab et 5l
Lammutasin mõlemad andurid paagis lahti ja ujukeid liigutades hakkab ka näidik armatuuris liikuma.
Kõik oleks just nagu korras. Samuti võttes ühelt poolt juhtme hüljest jookseb näidik lõppu, ehk siis paak täis.
Paned juhtmed kõik tagasi, keerad süüdet ja näitab just nagu paagis 15l nüüd pane auto käima ja liigud väheke näitdab paagis 5l :( keerad jälle süüte välja ja uuest sisse siis vahest toimib näidik vahest mitte.
Kas saab asja tööle ka ainult ühe ujukiga või kas saab kuidagi teda kumb ujuk segast peksab ?


sama jama on ka minumasinal..panin 25l sisse ja põleb kollane tuli..jama hakkas peale seda kui võtsin pumba välja ja puhastasin.äkki siis sai midagi ära liigutatud..ootan kah huviga vastuseid :) :) :)
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: E36 kütuse näidik

Postitus Postitas Rommi- »

täna mina kakkusin siis lahti pumba poole seal oli pena kõvasti sees...aga teine pool oli tühi miks nii???ja näidukil põleb tuli..kahtlane värk...
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4679
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: E36 kütuse näidik

Postitus Postitas Artur_L »

Mul pnai ka näidik segast, mina painutasin kontakti ja puhastasin kontaktpindu.
Ujuki küljes on nagu mingi traadi jupp vms, mis käib vastu plaati.. täpselt ei mäleta, seega seletan segaselt, aga minul aitas :D
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: E36 kütuse näidik

Postitus Postitas Rommi- »

Artur_L kirjutas:Mul pnai ka näidik segast, mina painutasin kontakti ja puhastasin kontaktpindu.
Ujuki küljes on nagu mingi traadi jupp vms, mis käib vastu plaati.. täpselt ei mäleta, seega seletan segaselt, aga minul aitas :D

no kui asi oleks selles siis ta vast ei näitaks et bendsiini on sees üleüldse? :mrgreen:
aga mul näitab,et ikka on midagi sees:D aga no kes teab :D homme proovin uuesti lahti võtta ja puhasta :D ..loodan,et sellise pakasega ma ära ei külmu :mrgreen:
Vasta