E46 Coupe '99 elektriaken

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
SyncKrog
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 02.06.2013 02:58 04
Peamine sõiduk: Roheline kaart
Asukoht: Tallinn

E46 Coupe '99 elektriaken

Postitus Postitas SyncKrog »

Tere,

Lühidalt öeldes probleem siis selline. Parema ukse elektriline aken katki. Juba varem oli kuulda akna kasutamisel kerget krõbinat (nagu oleks tross kõri sees sõlmes või kuskil midagi vahel) ning aken käis vaevaliselt. Otsustasin selle kasutamisest loobuda, et sellega hiljem tegeleda. Siis tuli aga asjaga mitte kursis olev tuttav ja otsustas, et tal on vaja see aken alla lasta... ja sinna see jäigi. :D

Pilt

Pildil on mingi ajutine lahendus käepärastest vahenditest, et vihma juhuslikult sisse ei sajaks. Aga see asend oli põhimõtteliselt maksimum kõrgus mis ma pika jebimise käigus saavutada suutsin.

Mind huvitab kuskohast oleks võimalik mingisugust remondi komplekti saada või on ehk kellelgi teist mõni lahendus pakkuda? Töökotta ei kibele seda kohe andma, tahaks ikka ise käed külge panna. Aga kuna ise ei ole just kõige teravam asjapulk neid asju välja uurima siis sooviks teie abi. ;)
smi
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 23.12.2008 22:46 50
Peamine sõiduk: BMW e46 320D
Asukoht: Tallinn

Re: E46 Coupe '99 elektriaken

Postitus Postitas smi »

http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=689127" onclick="window.open(this.href);return false;

Kisu lahti, vaata mis värk on ja asenda katkised detaili tervetega. Tavaline asi. :mrgreen:
Kasutaja avatar
SyncKrog
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 02.06.2013 02:58 04
Peamine sõiduk: Roheline kaart
Asukoht: Tallinn

Re: E46 Coupe '99 elektriaken

Postitus Postitas SyncKrog »

smi kirjutas:http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=689127

Kisu lahti, vaata mis värk on ja asenda katkised detaili tervetega. Tavaline asi. :mrgreen:
Seda kindlasti, kui mul oleks varuosad olemas, hakkaksin esimesel võimalusel putitama. :) Aga probleem ongi selles pigem, et kuskohast võiks saada normi hinnaga neid tõstuki komplekte v trossi komplekte vms? Loogiline on, et esindustest jne kohtadest saab aga ehk on mõni odavam lahendus.. :roll:
Amath
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 03.01.2011 18:54 38

Re: E46 Coupe '99 elektriaken

Postitus Postitas Amath »

mina tellisin ebayst tõstuki. sama jama oli, tross oli puru sees krussis igatepidi
Kasutaja avatar
SyncKrog
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 02.06.2013 02:58 04
Peamine sõiduk: Roheline kaart
Asukoht: Tallinn

Re: E46 Coupe '99 elektriaken

Postitus Postitas SyncKrog »

Amath kirjutas:mina tellisin ebayst tõstuki. sama jama oli, tross oli puru sees krussis igatepidi
Jep tuli ikka uus mehhanism osta. Aga sain tehtud selle, abina sain CarMastersist uue tõstuki mehhanismi ning paigaldasin edukalt ise. Aega võttis tunnike ja jäi perfektselt käima. ;)

Uus jupp:

Pilt

Vana jupp:

Pilt
Vasta