Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Tsakk
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 01.10.2016 14:15 24
Telefon: 58453172

Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Postitus Postitas Tsakk »

Oskab keegi öelda mis nupp on eelsüüteküünalde releel peal?
Keeratav nupp mingisugune seal on, aga mis otstarbeks.
Sai küünlad ja relee vahetatud e91, aga hommikul mõni sekund ikka lötsutab kergelt, nagu ei võtaks kohe kõiki silindreid järgi. Ning kuidas moodi selle start nupuga eelsüüdet eraldi talle üldse anda külma hommikuga, täheldanud olen seda, et viskab käivituse aeg alles küünalde märgi ette.
Kasutaja avatar
bosshoss
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 04.10.2009 19:49 02
Asukoht: Tartu

Re: Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Postitus Postitas bosshoss »

Minu oma näitab eelsüütetuld alles siis kui väljas alla -20 kraadi.
330xd 2008
Kui tahad klõbistada siis enne käivitust võid ilma pidurita süüdet anda, mina pole sellel pointi näinud, konkreetse autoga tuleb kolmas talv.
Kui peale küünalde vahetust ikka puterdab siis suht tõenäoline et plokk läbi. Vahetasid ikka kõik kuus?
Ma vahetasin alles paar nädalat tagasi, arvuti näitas kolme küünla viga, pärast vanu küünlaid aku peal testides kolm läksid hetkega hõõguma ja kolm venisid aeglaselt. Minu oma ka hommikuti vahest puterdas, hetkel pole enam täheldanud.

Märt
E91 330xd
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2521
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Postitus Postitas Ma®tin »

Preheating
At coolant temperatures below 25 °C, there is a preheating period of 0.5 seconds. The preheating period increases as the temperature falls, reaching a maximum of 2.7 seconds at a coolant temperature of less than -25 °C.

Activation of the glowplug system on the instrument cluster only occurs at coolant temperatures below 0 °C.

After-heating
At coolant temperatures below 30 °C, there is a temperature-dependent after-heating period to improve idling and exhaust emission characteristics.

Start preheating
Start preheating takes place for approx. 10 seconds if after the preheating time has elapsed the engine is not started and the ignition remain on.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Postitus Postitas teet82 »

See nupp peaks olema 6hutusava.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Eelsüüteküünalde releel peal keeratav nupp

Postitus Postitas Tauri_J »

auto annab ise eelsüüdet

ei ole vaja ise süüdet sisse panna vms jama teha
Vasta