E46 318d käivitus probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
uniik
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20.11.2013 23:29 46

E46 318d käivitus probleem

Postitus Postitas uniik »

Tervist, probleem seisneb siis selles, et sooja mootoriga käivituda eriti enam. Pigem nagu kuidas kunagi. Vahest läheb kohe ja vahest läheb aega, et tööle saaks. Ja kui tööle saan siis lööb kena valge suitsu pahvaka välja.

Peale pihusti seibide ja KKK tihendi vahetust hakkas auto niimoodi käituma.
Vahetasin temp anduri ära kuna kahtlustasin seda aga polnud tolku. Panin arvuti külge ja ütles, et eelsüüte probleem aga küünaldele jookseb vool peale releest. Kui nt üks eelsüüte küünal on läbi, kas siis on vöimalik, et pean autot umbes 30 sekundit käiama?

Kui üks päev sai uuritud probleemi, siis sai filtri korpuse küljest tagasivool küljest ära vöetud ja auto käivitus probleemi vabalt ja kui tagasi panin siis jälle käiasin.

Mida teha? Kisun uuest pihustid maha ja saadan stendi? või hakkan pöhjaalust pumpa uurima? Kontorllin eelsüüte küünlaid?
Endal juba möte otsas mida teha, ehk on siin möni targem inimene kes oskab aidata.

Tänades, Andres :)
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: E46 318d käivitus probleem

Postitus Postitas Volum »

Kas pihustid said korralikult pessa? Tavaline näide elust on nii, kui pihusti paigaldamisel keeratakse koos kronsteiniga kinni ära, aga tegelikult jääb veel vabalt liikumisruumi kinni keeramiseks.
Buumer Auto / 56826000
uniik
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20.11.2013 23:29 46

Re: E46 318d käivitus probleem

Postitus Postitas uniik »

Volum kirjutas:Kas pihustid said korralikult pessa? Tavaline näide elust on nii, kui pihusti paigaldamisel keeratakse koos kronsteiniga kinni ära, aga tegelikult jääb veel vabalt liikumisruumi kinni keeramiseks.
Oma arust sai need ikka korralikult kinni pandud aga kas siis lekkima ei jää kui korralikult pesas pole ?
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: E46 318d käivitus probleem

Postitus Postitas Volum »

Ei jää lekkima. Aga kui pihusti välja võtad, siis näed, et on tahmane ja diisline.
Mina olen nii teinud, et keeran kronsteini kinni (mitte kõvasti) ja kronsteini peale koputanud. Siis annab neid polte veel peale keerata.
Buumer Auto / 56826000
uniik
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20.11.2013 23:29 46

Re: E46 318d käivitus probleem

Postitus Postitas uniik »

Volum kirjutas:Ei jää lekkima. Aga kui pihusti välja võtad, siis näed, et on tahmane ja diisline.
Mina olen nii teinud, et keeran kronsteini kinni (mitte kõvasti) ja kronsteini peale koputanud. Siis annab neid polte veel peale keerata.
Proovin ja uurin asja :)
Vasta