K: E36 problem..

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
FallenOne
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 16.02.2006 01:14 49
Asukoht: Harjumaa,Paldiski,Tallinn.

K: E36 problem..

Postitus Postitas FallenOne »

Kas keegi teab , peale mootori ülekuumenemist ,koheselt väljalülitatud ,aga kapoti tegin lahti ja seal kui kogu toss kadus ära siis nagu radikast tulid mingisugused spiraalikujulised piklikud nagu spagetid plastmass juhtmed, et mis probleem võis autoga olla?
Kas ainult uue radika ostmisest piisab? :(
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ma ei tea, kas olen ma hommikul pika juhtmega, aga ma ei saa mitte midagi aru, mis asja sa küsisid...
FallenOne
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 16.02.2006 01:14 49
Asukoht: Harjumaa,Paldiski,Tallinn.

Postitus Postitas FallenOne »

ei ole pika juhtmega ,lithsalt selline segane probleem on...et auto kuumenes üle kohalseismisest ,ja siis hakkas tossama märkamatult ,ma seisatasin mootori ja tegin ruttu kabo lahti...nii , ja seal nägin ,et oli tosooli välja pursanud ja radikast olid mingisugused kollased spiraalsed sellised piklikud nagu spagetid plastikust juhtmed välja tulnud...tähendab ,et noh ennenähtamatu probleem ka minu jaoks...ega keegi ei tea ,mis nagu juhtuda võis?
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

alustuseks uus radikas... kui sul tosooli niikui nii sees pole, siis vaheta ka termostaat ära... ega veepumba vahetaminegi halbmõte poleks... tosool sisse... õhutad ära ja siis pingsalt jälgid mis auto edasi teeb
FallenOne
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 16.02.2006 01:14 49
Asukoht: Harjumaa,Paldiski,Tallinn.

Postitus Postitas FallenOne »

Uus radikas nüüd olemas:) kohe varsti läheb paigalduseks ... termostaat on uus peal sama ka veepumbaga... suur tänu sulle:)
nu vaatan siis tulemust ... aga need kollased asjandused ,õhtul panen nendest pildi ka ülesse , et kas bmw radikas ongi sellised olemas?
Vasta