K:E36 kupee iste??

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

K:E36 kupee iste??

Postitus Postitas extsy »

Täna siis selline asi juhtus,et see hoob kust iste ette tuleb lakkas töötamast.
nüüd on nii,et yhelt poolt ei saa enam taha istuda.
Teab keegi kuidas see iste lahti käib?Arvan ise et mõni tross andis saba :cry:
Zibit
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 03.09.2005 16:25 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zibit »

Vaata istme alla tagantpoolt. Trossid paistavad, äkki näed sealt alt milles probleem on. Proovisin ka lahti võtta ükskord aga mõistus sai otsa. Oleks ka tänulik info eest kuidas see kaadervärk lahti käib!
thend
Huviline
Postitusi: 687
Liitunud: 29.10.2006 23:55 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas thend »

Asi vääga lihtne. Mul ka sama jama ja siia maani. :) korrkas sain korda aga rsk ei ole nii pidav. Ühesõnaga: Nähtavasti on see tross mis on pandud selle kangikülge mis on istme küljes katki, või on siis lahti tulnud(minul oli katki). Et seda uurida pead sa istme lahti võtma. Selleks tuleb sul sealt kohast kust istmel riie ära lõppeb ja plastikuks üleläheb iste lahti võtta. Riidel on seal suht jäik äär(ka mingi kõvast kummist) mis tuleb sealt vahest välja urgitseda ja ülejäänud pekas ise hargnema hakkama. Ja nii kakud kuni piisavalt saab ja tõmbad selle poroloni sealt traatide eest ära.. see oeaks seal lahti olema. ja ongi olemas.Se riie võib olla mingite väikeste klambritega seal kinni tirid vaikselt näpitsate vms. ja ongi käes. Pärast paned asjad kokku ja saad suht hõlpsalt selle katte tagasi sina peale hakkad alt poolt toppima mõlemalt poolelt ja ongi koras :)
Trossi ennast mul eriti parandada ei õnnestunud. Ehk keegi aitab selles kohas rohkem kaasa? :roll:

Ei tea kas sellest nüüd abi oli ja kui palju keegi aru sai, kuid mina nii tegin ja sain asja tuumani :) Edu teile siis :)
2006 118D :)
1999 328 CI väikest viisi sõidu rõõmu :) --> Ajalugu
1992 318is rakett :) --> ajalugu.
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

thend kirjutas:Asi vääga lihtne. Mul ka sama jama ja siia maani. :) korrkas sain korda aga rsk ei ole nii pidav. Ühesõnaga: Nähtavasti on see tross mis on pandud selle kangikülge mis on istme küljes katki, või on siis lahti tulnud(minul oli katki). Et seda uurida pead sa istme lahti võtma. Selleks tuleb sul sealt kohast kust istmel riie ära lõppeb ja plastikuks üleläheb iste lahti võtta. Riidel on seal suht jäik äär(ka mingi kõvast kummist) mis tuleb sealt vahest välja urgitseda ja ülejäänud pekas ise hargnema hakkama. Ja nii kakud kuni piisavalt saab ja tõmbad selle poroloni sealt traatide eest ära.. see oeaks seal lahti olema. ja ongi olemas.Se riie võib olla mingite väikeste klambritega seal kinni tirid vaikselt näpitsate vms. ja ongi käes. Pärast paned asjad kokku ja saad suht hõlpsalt selle katte tagasi sina peale hakkad alt poolt toppima mõlemalt poolelt ja ongi koras :)
Trossi ennast mul eriti parandada ei õnnestunud. Ehk keegi aitab selles kohas rohkem kaasa? :roll:

Ei tea kas sellest nüüd abi oli ja kui palju keegi aru sai, kuid mina nii tegin ja sain asja tuumani :) Edu teile siis :)
Hakkan nädalavahetusel pusima
Tänud igal juhul!
Vasta