e36 BMW 325i > 325iA

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

e36 BMW 325i > 325iA

Postitus Postitas hollow »

kui lihtne/keeruline on manuaalkastiga masin teha automaat kastiga masinaks? mis tuleb välja vahetada? kas saab ka 5 käiglise automaadi panna?
mis mul olemasolevast masinast yle jääks?

õigemini asi siis sedasi, et mul masin millel docides on 325iA tegu ga manuaalkastiga masinaga

ja lõpuks veel kysimus... kas leidub lolli kes tahab oma automaat kastist loobuda manuali vastu?
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Teada on, et selliseid asju on tehtud, aga vastupidi. Aut. kast annab otsad ja siis ehitatakse ringi manuaaliks. Eriti mudelite puhul, millel automaat ongi nõrk koht (jutt ei käi bemmi mudelitest). Aga kuna kõik inimesed pole mehaanikud, siis teadmatusest ostetakse õnnetus kaela ning siis on sellised asjad lihtsalt juhtuma. Viimane millest juhtusin kuulma oli üks Mondeo, mis tehti manuualiks pmber kuna tuli odavam.
A millest sul üldse see mõte? Kas asi selles, mis dokumentides kirjas või on veel sügavam point sees?
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

....on sellised asjad lihtsad juhtuma. Ja mitte pmber vaid ümber :D
Pehme näpu sündroom kallal, sry.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kuna mul ei ole mõtet oma masinat TDS'i vastu vahetada, sest ma saan gaasi peal odavamalt sõita kui dislaga, siis jätan oma masina alles... aga mul tuli lihtsalt mugavus peale ja thaks automaati
Kasutaja avatar
Kristian330
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 24.11.2003 12:42 32
Asukoht: Helsingi-Merivälja

Postitus Postitas Kristian330 »

hollow kirjutas:kuna mul ei ole mõtet oma masinat TDS'i vastu vahetada, sest ma saan gaasi peal odavamalt sõita kui dislaga, siis jätan oma masina alles... aga mul tuli lihtsalt mugavus peale ja thaks automaati
Hollow sa liigud õiges suunas ;) Said minu masinast maitse suhu jah? Linnaliikluses igati tore asi! Ja mina veel mõtlesin vahepeal, et vahetaks manuaali vastu välja- heh nüüd aga kindel ei! :lol:
E36 328i cabrio ex - 330d touring M ex - F07
kiire kaherattaline.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

eip... mitte sinumasinast... sai siin ükspäev 325TDS Touringut katsetatud kalamaja vahel... platsipeal tundus kuidagi igav see automaatne värk aga linnavahel kitsastel tänavatel on tore mugav vidinas see automaat kast
Vasta