e30 325e käivitub soojalt kaua

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

e30 325e käivitub soojalt kaua

Postitus Postitas sunni »

milles siis asi kui mootor soe siis nägu pikka aega käivitub.. tundub nägu jookseks täis. külmalt töötab kõik ilusti.. lambda viga ise arvan.. sest mul ei olegi seda vahel kuna seda ei anndnud sinna panna et mul jooksevad kaks sumpsi toru taha välja.. ja soojalt pole minek ka see mis külmalt.. samas ka pensukulus ei ole midagi tunda. mis siis saaks kui mõne juhtme seal lambda pistikus kokku paneks..? või kaks lambdat leegitorru keevitama? või on asi üldse millegis muus?
truumu

Postitus Postitas truumu »

mis siis saaks kui mõne juhtme seal lambda pistikus kokku paneks..?
Siis võid uut aju otsima hakata...

Mõõda bensu surve ära, lambda nüüd küll käivitamist ei mõjuta
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

Postitus Postitas sunni »

aga külmast on kõik vägev. ainult kui soe siis liigub vhe halvemini ja käima läheb ka pikalt.
hanzvonkazak
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.06.2005 22:11 03
Peamine sõiduk: Nissan Leaf
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas hanzvonkazak »

mul oli e28 sama jama. külmast läks ilusti käima, rebis meeletult, soojast käivitus pikk ja loid. viga oli lihtsalt kulumises. mootor hõre.
520i E28 läks manalateed ja vahepeal 325IA -87, VW Caravelle 2.5i ja Nissan Leaf
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

Postitus Postitas sunni »

õre?? no mis siis uued rõngad sisse ? äkki peaks surved silindris ära mõõtma.. aga palju on sellel normaalne ?
Kasutaja avatar
taunoju
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2006 19:35 45
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas taunoju »

pena pump võib ka läbi olla mul oli ka selline jama külmalt läks soojalt ei läinud proovi vala soojalt pena pumbale külma vett peale kui siis kohe tööle läheb siis peaks pena pump läbi olema
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

Postitus Postitas sunni »

taunoju kirjutas:pena pump võib ka läbi olla mul oli ka selline jama külmalt läks soojalt ei läinud proovi vala soojalt pena pumbale külma vett peale kui siis kohe tööle läheb siis peaks pena pump läbi olema

valaks sooja vett saaks tulemuse kiiremini ehk teada..
Kasutaja avatar
taunoju
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 20.08.2006 19:35 45
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas taunoju »

ei ei soojale ikka külma muidu ei ole sellest kasu
truumu

Postitus Postitas truumu »

taunoju kirjutas:pena pump võib ka läbi olla mul oli ka selline jama külmalt läks soojalt ei läinud proovi vala soojalt pena pumbale külma vett peale kui siis kohe tööle läheb siis peaks pena pump läbi olema

:shock:
Et auto tagurpidi keerata ja ämbrist vett peale?
Aga kui on paagisisene pump?
Siis defekteerida ei saagi või?

Naljavennad...

Kas tagasivoolust pumba tootlikust pole lihtsam mõõta(norm on 2l/min)
:D
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

Postitus Postitas sunni »

vot nii tarkpead :D aga mul on siiski paagiväline pump ja veet saaks sinna vaöada kl kui mingi kiire kurvi teeks :D aga jah see variant on siiski mõttekam et tagasi voolu vaadata.. aga mulle endale tundub just nii et soojalt jookseb täis mitte ei saa enam rohkem peale
Kasutaja avatar
raul123
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 14.01.2006 21:21 55
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas raul123 »

külm mootor peaks kuni töötemperatuuri saavutamiseni rohkem peale saama, sellest ka parem minek külmalt
sunni
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.07.2006 16:41 38

Postitus Postitas sunni »

raul123 kirjutas:külm mootor peaks kuni töötemperatuuri saavutamiseni rohkem peale saama, sellest ka parem minek külmalt
et siis asi pumbas?
Vasta