E34 käivitamisega mure

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Hannes_H
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.01.2011 14:05 01
Asukoht: Tartu

E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Hannes_H »

Kas ma ei oska otsida, või kasutasin valesid märksõnu aga sellist teemat ei leidnud. Vabandust, kui olemas on.

Auto: E34 520i 110kw (m50) manuaal. 91 aasta, august.

Lp. Kaaskannatajad

Neljapäeval läksin tankima ja masin suri 5sek pärast käivitamist välja. Enam ei lubanud ka (signat ei puutunud ja igaks juhuks võtsin üldse vahelt ära siis). Köie otsas läksin remondimehe juurde ja auto jäi ööseks sinna. Kui hommikul järgi läksin siis masin käis nagu laul, polnud midagi viga. Töömees ütles ka, et tema puhastas ainult bensiinipumba relee ära ja siis lampi läks asi käima.

Sõitsin koju, sõitsin veel pool päeva ja õhtul poest välja tulles oli sama teema. Siis isegi natuke nagu lubas, erinevalt varasemast. Andke nõu, kust viga otsida?

1) Kui tankima läksin, siis oli paagis 15L sees, ei taha nagu uskuda, et umbe tõmbas?
2) Otsingust jäi silma, et bensiinipumba relee peab olema must või sinine. Minul on valge. Kas ma vaatan ikka õiget asja (aju juures karbis, 3s relee, 5 jalaga)?
3) Kas kuidagi on võimalik releed kontrollida?

4) Samuti jäi silma, et vändaandur võib sellist pulli teha?

Enne kui keegi diagnosti soovitab, siis sinna on esmaspäevaks juba aeg pandud. Aga tahaks ikka ise midagi ära teha enne, nukker on vaadata aknast autot. Käed on otsas ja tahtmine on suur, jagage näpunäiteid :D
Viimati muutis Hannes_H, 30.04.2011 15:51 53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Tarmo_N »

relee öige.las keegi liigutab VÄNDA anduri juhet kui käivitad.juhe kipub ära murduma kohast kust läheb anduri sisse.kui sealt juba isolatsoon katki siis kipub vigurdama.
powered by bmw e39 530d touring ja e34 525tds touring.
minu bmwde ajalugu e12>e21>e28>e30>e34>e39.
Kasutaja avatar
Hannes_H
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.01.2011 14:05 01
Asukoht: Tartu

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Hannes_H »

Käisin näppudega juhtme kogu pikkuses üle, tundus terve. Proovisin liigutada ka, kuni teine mees süüdet andis, aga ei midagi :/
Kasutaja avatar
Marks1989
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 29.04.2011 17:27 58

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Marks1989 »

Ehk benapump hoopis,mul oli sama teema bmw 318i,sõitsin ja korraga hing koos enam ei käivitunud.Mõtlesin,et küte otsas tõin 5l sisse aga ei midagi.
Vahetasime pumba ära ja nagu kell käis:)
Kindel pole aga võid kuulata kas pump ikka lööb ilusti.
Sõidame stiilselt!
Porks
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 29.10.2010 23:07 16
Asukoht: Tartu

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Porks »

tundub et sul sama kütte jama mis minu E36 l -- kakkusin pool autot lahti ja panin kokku ennem kui vea teada sain +mootor :D Alusta jah bensiinipumbast(kas töötab või mitte) siis kontrolli relee üle...kui see korras siis veendu et bensiin jõuaks mootorisse.( mina vahetasin benafiltri ka ära ja panin uued voolikud mis mootorisse läksid)-- lõpptulemus oli mul see et benapump töötas valepidi ja vaakumiga tõmbas bensiini õigesse kohta-- seda ajani mil ükskord lihtsalt bensiin ei jõudnud õigesse kohta. Viga sai parandatud sellega et tuli benapumba juhtmed ümber tõsta ja käis nagu nalja:) Edu vea leidmisel. Hakka aga järgemööda minema ja vaata kus bensiini tõrge võib olla(kui juhtmed kõik läbi logistatud ja veendunud et neis viga ei ole)
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas entropiK »

Võta peale vool lahti, kui käivitamisel kütust pritsib siis saab pumbavea välistada.
So much throb in the trunk got the CD player skippin
Kasutaja avatar
Hannes_H
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.01.2011 14:05 01
Asukoht: Tartu

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Hannes_H »

Küttes oligi jama, tegin sääsest elevandi. Täpsemalt siis oli üks paagisisene juhe (pumba oma) ühenduskohast vigane. Nüüd auto korras ja sõidab, suur aitäh kõigile vastajatele! :)
Kasutaja avatar
Marks1989
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 29.04.2011 17:27 58

Re: E34 käivitamisega mure

Postitus Postitas Marks1989 »

:)
Sõidame stiilselt!
Vasta