K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
joonaskala
Huviline
Postitusi: 529
Liitunud: 24.07.2012 21:38 05
Peamine sõiduk: bmw 320d 01
Kontakt:

K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas joonaskala »

Tere,

Äkki kellelgi on kogemusi nt GUP-TUNINGUST müüdavate klaasfiibrist stangedega. Kuna originaal ABS plastikust tagastange on nii ulmelise hinnaga, ei raatsi seda nagu osta, aga äkki keegi oskab öelda kuidas need klaasfiibrist stanged vastu peavad ja välja näevad.
Tean et e30 jne tehakse neid m-tech stangesid päris palju klaasfiibrist, ja jäävad päris head.

Kindlasti saan ka sellest aru et, kui nüüd ikka puusse tagurdada, küll ta katki läheb, aga nii läheb ka ABS plastikust stange katki. Sooviks just saada infot et, kuidas nad sobituvad jne, ehk siis tasub raha kulutada või on täis saast :mrgreen:

Parimatega,
Joonas
Tauri_K
Huviline
Postitusi: 2652
Liitunud: 20.08.2008 23:00 36
Peamine sõiduk: F02
Asukoht: Tartu/

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas Tauri_K »

Täis saast! Need ei istu absoluutselt, pole stange kinnitus kohti jne. Ühesõnaga pane see 100e hoiupõrasse ja kogu teine 100e juurde ja osta korralik plastik stange! End of Story
Kasutaja avatar
Germo89
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 31.03.2010 12:44 17
Peamine sõiduk: Bmw 530dT 2002
Asukoht: Soome/Salo

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas Germo89 »

Tauri_K kirjutas:Täis saast! Need ei istu absoluutselt, pole stange kinnitus kohti jne. Ühesõnaga pane see 100e hoiupõrasse ja kogu teine 100e juurde ja osta korralik plastik stange! End of Story


Vii hindadega end paremini kurssi.... m stange tagumine on 300€.+veel midagi.


Aga teemast siia kindlasti ära vaata klaasviibrit kui ise ei viitsi midagi aretama hakata. Ja lõppudelõpuks lasez kipsikruvidega ikkagi kinnni. Klaasriie lendab üldjuhul juppideks kui mingil põhjusel sõidad madalikule ja stange maad puudutab. ABS selllist ohtu pole. Ja kannatab ka väiksema kõksugi ära.
Kasutaja avatar
janno89
Huviline
Postitusi: 709
Liitunud: 07.03.2005 20:53 48

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas janno89 »

Germo89 kirjutas:

Vii hindadega end paremini kurssi.... m stange tagumine on 300€.+veel midagi.

Seda touringu puhul. Sedaanile saab odavamalt.
joonaskala
Huviline
Postitusi: 529
Liitunud: 24.07.2012 21:38 05
Peamine sõiduk: bmw 320d 01
Kontakt:

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas joonaskala »

Mina tean et sedaanile on gup-tuningus küll stange üle 300 euri :roll:
Kasutaja avatar
Germo89
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 31.03.2010 12:44 17
Peamine sõiduk: Bmw 530dT 2002
Asukoht: Soome/Salo

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas Germo89 »

joonaskala kirjutas:Mina tean et sedaanile on gup-tuningus küll stange üle 300 euri :roll:

No täpselt sinu andmeid ma kasutasingi..... et Gup-Tuningust vaatasid :)
Olen ise sealt asju soetanud.. ja kahetsenud pole kordagi....
Tauri_K
Huviline
Postitusi: 2652
Liitunud: 20.08.2008 23:00 36
Peamine sõiduk: F02
Asukoht: Tartu/

Re: K: E39 M-paketi detailid klaasfiibrist

Postitus Postitas Tauri_K »

Germo89 kirjutas:
Tauri_K kirjutas:Täis saast! Need ei istu absoluutselt, pole stange kinnitus kohti jne. Ühesõnaga pane see 100e hoiupõrasse ja kogu teine 100e juurde ja osta korralik plastik stange! End of Story


Vii hindadega end paremini kurssi.... m stange tagumine on 300€.+veel midagi.


Aga teemast siia kindlasti ära vaata klaasviibrit kui ise ei viitsi midagi aretama hakata. Ja lõppudelõpuks lasez kipsikruvidega ikkagi kinnni. Klaasriie lendab üldjuhul juppideks kui mingil põhjusel sõidad madalikule ja stange maad puudutab. ABS selllist ohtu pole. Ja kannatab ka väiksema kõksugi ära.

Sa loe ennem mu kontekst korralikult läbi. Ta küsis kas on mõtet fiibrist panna ja ma tõin näite kuna abs mstange maksab 220e http://tunshop.eu/index.php?route=produ ... duct_id=68
Vasta