E60 küljepeegli õpetamine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kaeltaha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 24.12.2007 15:53 57

E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas kaeltaha »

On kellelgi kogemust küljepeeglile(tele) keskkoha selgeks tegemisel.
Klappimisnupust liiguvad maksimaalselt ette ja tagasi täitsa vastu.
Sellise õpetuse leidsin:

When the mirror is extended all the way (to the incorrect position) and the other mirror is in its proper position, take your hand and pull the incorrect mirror all the way back in to the folded in position. Then press the button to fold the mirrors in. Press the button again and the mirrors should both reset to the proper folded out position.

Ei mõjunud.
Võibla põhjus,et mõlemad peeglid ei tea keskkohta,muidu variandis loogika olemas,et sõidab ise terve teekonna tagasi ja mõistab keskpunkti sellest.
Kasutaja avatar
Mario22
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 09.09.2011 20:38 03
Asukoht: TaLLiNN

Re: E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas Mario22 »

Mul sama jama , nendel pidavat olema peeglitel aju , mis omadega õhtal.
Kusjuures mul nii et igakord kui auto tööle panen keeravad peeglid väjapoole.
Odavam on pistikust välja tõmmata.
Edu !
E60 /M Packet
kaeltaha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 24.12.2007 15:53 57

Re: E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas kaeltaha »

Liiguvad ette jah iga käivitamisega.
Kui pistikust väljas,siis kompuuter näitab viga jah?
Kas kaitsmest lihtsam pole välja tõmmata?
Kasutaja avatar
janks23
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 09.06.2013 13:38 21
Peamine sõiduk: BMW 530D

Re: E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas janks23 »

mul oli sama jama.
mina sellist kaitset ei leidnud, mis ainult peeglid elektrita jätaks.
lasin pistikust välja tõmmata, kuna mulle seletati, et kui tahta asi toimima saada siis peaks need peegli juurikad välja vahetama, mis uuena makasab u. 500 euri tk.
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas Donald »

1. Fold the mirror in using the power fold button on the door switch block.
2. Grasp the folding part of the mirror and fold it outward manually. The mirror housing will disengage from the mirror base and will now be in the breakaway position.
3. Operate the mirror via the power fold button. The mirror will now fold out past the expected end stop.
4. Operate the mirror via the power fold button again to fold the mirror in. When the mirror is fully folded in, the motor will continue to run until a clicking and/or popping sound is heard. This sound is the mirror housing resetting its position.
5. Fold the mirror back out, using the power fold button to ensure it has folded out to the correct position.

Mul sai küll selgeks oma asukoha.
kaeltaha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 24.12.2007 15:53 57

Re: E60 küljepeegli õpetamine

Postitus Postitas kaeltaha »

Tänan Donald!

When the mirror is fully folded in, the motor will continue to run until a clicking and/or popping sound is heard.

Umbes oskad öelda kaua see "motor will continue to run until" kestab mõni hetk(3...5 sek) või veidi rohkem?
Sain ka nad mingi hetk sellisesse seisu,aga siis tundus,et peegli mootorit selline asi "kõrvetama" hakkab ja katkestasin mingite meelevaldsete võtetega selle olukorra.Siis üldse peegli nupud mõneks ajaks välja lülitas.
Vasta