BMW e39 helisüsteem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
caspu
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30.01.2014 16:41 02
Peamine sõiduk: BMW 530tdi

BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas caspu »

Terekest,mure siis selline et üritasin paigaldada BMW e39 originaal makijärgi supakat,ostsin selle vahejupi mille ühendad pagassis olevate kõlari juhtmete külge,RCA võtsin tagumisest tulest,park tule pirni klemmist,kõik sai ühendatud aga supakas käib maru vaikselt,enne oli se sama BMW e36-es ja seal tegi bassi rohkem kui rubla eest,kas ma pean siis tõesti originaal maki tavalise maki vastu vahetama?
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas h.m.m »

viga võib olla selles, et rca on tulede külge ühendatud :roll:

Keera hi-low konverterist gain põhja, siis hakka vaatama mis võimendi seaded teevad üldse
caspu
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30.01.2014 16:41 02
Peamine sõiduk: BMW 530tdi

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas caspu »

h.m.m kirjutas:viga võib olla selles, et rca on tulede külge ühendatud :roll:

Keera hi-low konverterist gain põhja, siis hakka vaatama mis võimendi seaded teevad üldse
Mul sõbral ka e39 ühendatud parkidesse,kui pargid sisse keerad siis läheb supakas järgi,nu ma lähen proovin :)
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas h.m.m »

remote on selle asja nimi ;)
marec666
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 11.02.2013 19:03 03
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Jõhvi

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas marec666 »

Endalgi E39 woofer ühendatud originaal maki taha, müristab vaat et pagasiluugi lahti :D
.Be .My .Wings
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas Skalp »

Mul ka originaalmakk, wooferi remote antennivõimendi taga, vool otse akult (kaitsmega), mass keresse, hi-low converteri signaal ühest lae kõlarist, RCA juhtmetega võimu ja sealt edasi supakasse. Tavaliselt sõidan ikka makist maha keeratud bassiga, kuna muidu mütsub liiga jõhkralt ja hakkab pikapeale ajudesse :D
aga teemast... parktulest tuleb vb tõesti liiga nõrk vool... ja teinekord mõnel supakal (olen kuulnud) on ka vahe, mis pidi juhtmed panna. proovi vahetada ja vaata, mis saab.
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
caspu
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30.01.2014 16:41 02
Peamine sõiduk: BMW 530tdi

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas caspu »

Skalp kirjutas:Mul ka originaalmakk, wooferi remote antennivõimendi taga, vool otse akult (kaitsmega), mass keresse, hi-low converteri signaal ühest lae kõlarist, RCA juhtmetega võimu ja sealt edasi supakasse. Tavaliselt sõidan ikka makist maha keeratud bassiga, kuna muidu mütsub liiga jõhkralt ja hakkab pikapeale ajudesse :D
aga teemast... parktulest tuleb vb tõesti liiga nõrk vool... ja teinekord mõnel supakal (olen kuulnud) on ka vahe, mis pidi juhtmed panna. proovi vahetada ja vaata, mis saab.
Tänud,lähen proovin kohe järgi :D
caspu
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30.01.2014 16:41 02
Peamine sõiduk: BMW 530tdi

Re: BMW e39 helisüsteem

Postitus Postitas caspu »

marec666 kirjutas:Endalgi E39 woofer ühendatud originaal maki taha, müristab vaat et pagasiluugi lahti :D
Ma lhen proovin järgi,kui asja ei saa ss saame rakveres kokku millagi ehk :D
Vasta