Korra käib ja sureb välja!!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Korra käib ja sureb välja!!

Postitus Postitas tanel_s »

Nii täna siis koju tulles juhtus selline asi, et seisma jäädes jäid pöörded 1000 peale ja enam alla ei langenud. Suretasin auto välja ning proovisin uuesti käima panna, aga enam käima ei jäänud. nimelt korraks läks käima ja suri siis kohe välja! Ja nii ubes 4 korda, käisin siis tiiru toas ja jälle proovisin ja auto käis! Kas võib olla asi bensiinipumbas, sest see teeb mul hommikuti ikka jubetat häält! Ja juurde lisaks, et hommikul esimese laksuga käima ei lähe, jriseb seal 300-400 pöörde kandis ja sureb välja. Teise laksuga kohe käib!!! Autoks e34. 2.0 92a. 110kw. Ma tean, et kõige parem on diagnosti minna, aga küsin siin igaks juhuks üle, et äkki on kellelgi sama probleem olnud! Tänud!!!
guits000
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 19.10.2006 20:28 51

Postitus Postitas guits000 »

Kontrolli seda bensupumpa, arvatavasti ongi selles probleem ja kui enne veel häält ka tegi... mul on nii, et kui immot maha ei vota siis ei hakka pump tööle ja teeb sama moodi
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

mul oli taoline asi, e39 530i läheb käima ja sureb 2-3sec pärast välja (pöörded kõikusid seal alla 1krpm juures ja tegi imelikku häält), gaasipedaali tallates hakkas mootor ka värisema hullult... mingi 5-6 korda nii ja siis läks jälle käima korralikult. ühtegi veakoodi ei visanud. huvitav misasi surema hakkab?
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel_s »

Kütusefilter vahetatud. Vist pump hakkab õhtale minema jah, aga ei tea kas jama sellest tuli. Praegu on auto töötanud korralikult ja jama pole olnud. Eks varsti diagnsti minek eks siis paistab mis ja kuidas. Aga tänud vastajaile. Peaasi, et tee peale ei jää!! :D
Vasta