E38 mure käigukastiga.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kickstarts
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 25.11.2012 23:15 26
Peamine sõiduk: BMW 725TDS

E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas kickstarts »

Tervist!
Autoks 725tds
Mure siis järgmine: Käigukasti on avariireziimis, driveiga sõites on autol ainult 4 käik , vahel ka 3-s. Diagnostika näitab käigukasti küljes olevat pistiku viga. Mille olen juba lahti võtnud ja ära puhastanud. Mitte kõige pädevam diagnostik pakkus välja et auto ei saa lihtsalt aru mis käik tal sees on. Armatuuris kus käigud on märgitud. Läheb põlema ainult D ja see ka vilgub.
Äkki kellelgi on mõni samalaadne probleem olnud? Oskab keegi välja pakkuda lahendust või vähemalt kohta kus võiks lahenduseni jõuda?
Eku
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 01.10.2012 13:03 45
Peamine sõiduk: BMW 750ia 1995 a RIP
Asukoht: Tallinn

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas Eku »

kickstarts kirjutas:Tervist!
Autoks 725tds
Mure siis järgmine: Käigukasti on avariireziimis, driveiga sõites on autol ainult 4 käik , vahel ka 3-s. Diagnostika näitab käigukasti küljes olevat pistiku viga. Mille olen juba lahti võtnud ja ära puhastanud. Mitte kõige pädevam diagnostik pakkus välja et auto ei saa lihtsalt aru mis käik tal sees on. Armatuuris kus käigud on märgitud. Läheb põlema ainult D ja see ka vilgub.
Äkki kellelgi on mõni samalaadne probleem olnud? Oskab keegi välja pakkuda lahendust või vähemalt kohta kus võiks lahenduseni jõuda?
mine pädevama diaknostiku juurde
soovitan minna http://www.kassiauto.ee" onclick="window.open(this.href);return false; või http://www.troostauto.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

tuleb teil soetada uus kast, mul olemas kast 5hp-30 või soneloid, see ka olemas täiestu uus
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas Leho »

Eku kirjutas:
kickstarts kirjutas:Tervist!
Autoks 725tds
Mure siis järgmine: Käigukasti on avariireziimis, driveiga sõites on autol ainult 4 käik , vahel ka 3-s. Diagnostika näitab käigukasti küljes olevat pistiku viga. Mille olen juba lahti võtnud ja ära puhastanud. Mitte kõige pädevam diagnostik pakkus välja et auto ei saa lihtsalt aru mis käik tal sees on. Armatuuris kus käigud on märgitud. Läheb põlema ainult D ja see ka vilgub.
Äkki kellelgi on mõni samalaadne probleem olnud? Oskab keegi välja pakkuda lahendust või vähemalt kohta kus võiks lahenduseni jõuda?
mine pädevama diaknostiku juurde
soovitan minna http://www.kassiauto.ee" onclick="window.open(this.href);return false; või http://www.troostauto.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

tuleb teil soetada uus kast, mul olemas kast 5hp-30 või soneloid, see ka olemas täiestu uus

kuule Eku lõpeta see oma kasti pähemäärimine teistele. 725 tdsi all on 5hp18 markeeringuga käigukast.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Eku
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 01.10.2012 13:03 45
Peamine sõiduk: BMW 750ia 1995 a RIP
Asukoht: Tallinn

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas Eku »

kuule Eku lõpeta see oma kasti pähemäärimine teistele. 725 tdsi all on 5hp18 markeeringuga käigukast.[/quote]


Kuulen kuulen, ehh Leho pole vaja kõrri karata, ei ole mina nende 725 kursis ja teiseks pole isikul kirjas et kast on tal 5hp18
kickstarts
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 25.11.2012 23:15 26
Peamine sõiduk: BMW 725TDS

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas kickstarts »

Kuulsin ,et põhimureks pidi neil kastidel olema see ,et pistikute seest klemmid mädanevad ära. Vastab tõele see?
tar112
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 12.01.2012 15:18 48

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas tar112 »

Mul kah sama kastiga jama , endal on mul 3.0 v8 mootor ja sellel pidi kah 5hp18 kast olema , nii mulle vähemalt öeldi , ja mul selline jama et sõitsin tankima , tankimise ajaks suretasin auto välja ja siis enam tööle ei lähe , spidoploki peal näitab et käik on D peal aga kang on tegelt P ja starterit taha ei võta .
tseiso
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 15.09.2012 12:27 51
Peamine sõiduk: BMW 730iA

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas tseiso »

tar112 kirjutas:Mul kah sama kastiga jama , endal on mul 3.0 v8 mootor ja sellel pidi kah 5hp18 kast olema , nii mulle vähemalt öeldi , ja mul selline jama et sõitsin tankima , tankimise ajaks suretasin auto välja ja siis enam tööle ei lähe , spidoploki peal näitab et käik on D peal aga kang on tegelt P ja starterit taha ei võta .
Sul ilmselt kasti lüliti laiali lennanud, noki salongis ettevaatlikult see kaas maha ja vaata üle.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4366
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas PeeterA »

Käikude asendilüliti on ikka kasti korpuse küljes.
tel. 51 949 859
tseiso
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 15.09.2012 12:27 51
Peamine sõiduk: BMW 730iA

Re: E38 mure käigukastiga.

Postitus Postitas tseiso »

Parandan sõnastust, käigukangi asendi andur.
Vasta