Vahetaks rooli ?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
rehamees
Huviline
Postitusi: 341
Liitunud: 10.04.2005 14:46 04
Asukoht: Kuressaare

Vahetaks rooli ?

Postitus Postitas rehamees »

Paneks oma autole peale normaalse rooli. Autoks on siis E32 aastast 91. Praegu on peal miskitsugune puitrool millest mul pisut siiber on. Monteeriks siis peale mõne BMW rooli, millel oleks peal möned nupud, et annaks ühendada sinna Pioneeri roolipult. Millise mudeli roolid siis sobiksid E32 ´le?
Tänud vastajatele.
E32, 750i 1992
E38, 740i 1997
auktagavarakummis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 12.06.2005 19:03 05

Postitus Postitas auktagavarakummis »

mis airbagist saab. kindel pole aga olen nagu kuulnud, et päris nii suvalt enam vähegi uuematel või muidu hea varustusega masinatel rooli vahetusse läheneda ei saa. ja justnimelt airbagi tõttu. mõni lausa rääkinud, et tahtis kah müügiks normaalse rooli peale panna. aga kae imet vahetuse ajal käis mingi sutsakas ja pool autot valget teadagi mis patja täis. tagantjärele targutas, et mingi roolivahetuse kaitse süsteem??, et peab teadma kuidas vahetada ja mingeid juhtmeid näppima. pole õrna aimugi kas jutt tõele kah vastab.
rehamees
Huviline
Postitusi: 341
Liitunud: 10.04.2005 14:46 04
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas rehamees »

Minul EI ole airbag´i. eheee :D
E32, 750i 1992
E38, 740i 1997
auktagavarakummis
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 12.06.2005 19:03 05

Postitus Postitas auktagavarakummis »

opaaa :) kusjuures mõtlesin kirjutades isegi selle asja üle, et kas sul see airbag ikka olema või mitte olema. lõppeks olin suht - koht kindel, et sul see airbagi siiski olema :)

no mis ma oskan öelda, siirad õnnesoovid et sul seda pole. täitsa tõsiselt. siis peaksid ideeliselt ju poole lihtsamini (ja vist ka soodsamalt) soovitud efekti saama.

a muidugi kohe eos võid ka tulevikule mõelda, et mis siis kui müüma hakkad. ''enzo'' rool e32 võib äkki jätta liiga ära aretatud mulje. aga seda probleemi vist suht lihtne lahendada. ära vana rooli laias kaares metsa keeruta.

rohkem ei tea midagi vast keegi targem ka vastab. fsjo.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

rehamees kirjutas:Minul EI ole airbag´i. eheee :D
Siis uued AB-ga roolid (ilma bagita nuppudega originaalrooli pole olemas) ei sobi ka (nuut on erinev). Pead roolispindli ka vahetama. Peale 03/99 rool ei sobi enam niikuinii, kuna elektriühendus teine (meisterdada muidugi annab).
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta