BMW Saksamaalt?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
ristokru
Huviline
Postitusi: 791
Liitunud: 18.04.2007 18:53 05
Asukoht: Viimsi

BMW Saksamaalt?

Postitus Postitas ristokru »

Tahaks kiiresti osta 330 kupeed. Eestis sellist autot leidnud momendil ei ole, ainuke võimalus paistab olema Saksamaalt tuua. Vaatasin Mobile.ee-st aga seal kõik arvatavasti keeratud läbisõiduga.
Kas keegi teab kus kohast Saksamaal saaks 100% originaal läbisõiduga BMW 330 kupee, mis oleks samas ka korralik, ilma avariita?
Vaatasin ka Saksamaa bmw kodulehele aga ei leidnud sealt kusagilt kasutatud autosid.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Kus kohast osta korralikku BMW Saksamaal?

Postitus Postitas aise »

ristokru kirjutas:Tahaks kiiresti osta 330 kupeed. Eestis sellist autot leidnud momendil ei ole, ainuke võimalus paistab olema Saksamaalt tuua. Vaatasin Mobile.ee-st aga seal kõik arvatavasti keeratud läbisõiduga.
Kas keegi teab kus kohast Saksamaal saaks 100% originaal läbisõiduga BMW 330 kupee, mis oleks samas ka korralik, ilma avariita?
Vaatasin ka Saksamaa bmw kodulehele aga ei leidnud sealt kusagilt kasutatud autosid.
bmw.de lehe kaudu sai ka kasutatud autosi osta, need peaksid olema veits kindlama taustaga. ise kunagi otsisin sealt, ma vist oma auto leidsin sealt kui ma õigesti mäletan. aasta möödas juba :P
Kasutaja avatar
ristokru
Huviline
Postitusi: 791
Liitunud: 18.04.2007 18:53 05
Asukoht: Viimsi

Re: Kus kohast osta korralikku BMW Saksamaal?

Postitus Postitas ristokru »

bmw.de lehe kaudu sai ka kasutatud autosi osta, need peaksid olema veits kindlama taustaga. ise kunagi otsisin sealt, ma vist oma auto leidsin sealt kui ma õigesti mäletan. aasta möödas juba :P[/quote]



Aga kus seal lehel see täpsemalt on? Ise otsisin aga ei leidnud ,äkki saad saata linki? :)
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

enda auto samuti bmw saksa lehelt kasutatud autode alt soetatud.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Kahjuks see ei anna ka garantiid, et auto on avariivaba või km keritud, tehakse ka seal sahker-mahkrit aga risk on väiksem kui mõne türklase või tsurka käest osta, edu hea bmw leidmisel ;)
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
r3o
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 22.07.2006 20:59 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas r3o »

kas need hinnad seal ongi see, mis reaalselt maksta vaja või tuleb veel käibekas juurde?
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

r3o kirjutas:kas need hinnad seal ongi see, mis reaalselt maksta vaja või tuleb veel käibekas juurde?
kui kirjas pole incl. tax või saksakeeles mwst siis ilma käibekata
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Vasta