E32 740 V8 Tallinnas imeodava hinnaga. LUKKU !

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

E32 740 V8 Tallinnas imeodava hinnaga. LUKKU !

Postitus Postitas Ingmar »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Auto on toodud platsile müügiks ja ainuke viga, mida müügimees oskas ütelda, et käigukast lekib. Käike pidavat siiski vahetama.
On keegi tallinlastest seda vaatamas käinud või teab keegi auto seisukorrast rääkida?
Vigase kastiga oleks see hind põhjendatud, kuid kui see osutub täielikuks saraks, ei tahaks mõttetut sõitu Tallinnasse teha.
Viimati muutis Ingmar, 30.06.2007 16:26 14, muudetud 1 kord kokku.
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Lähemalt pole uurinud, aga väliselt jäi rooste silma.
primary
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 13.08.2004 14:18 16
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas primary »

minu vana auto, müüsin ära aasta tagasi. See masin on oma eluea ära elanud, nii et ei soovita seda küll osta. Ma küll püüdsin teda elus hoida ja remontisin ikka omajagu, aga lõpuks läks juba liiga paljuks.
Üks asi mis meelde tuleb, oli see, et külmast peast oli auto kuidagi kange, sellele rohtu ei leidnudki. Ma ei tea kas kastis või kuskil ülekandes oli midagi väsinud, igaljuhul külmalt liikus kuidagi vaevaliselt. Kui sul ikka on ostuhuvi, siis võin mõnest asjast pikemalt kirjutada, aga kui sul ongi raha ainult auto ostmiseks, siis see masin unusta küll ära. Juppe ei liigu ja esinduses on kallid. Näiteks esineer on juba eestisse toomisest saadik puruks, (ca. 4 aastat siis), aga minul ei õnnestunud kuskilt odavalt saada, ja esinduse hind oli midagi pealt kahte tuhandet, seda siis ühe f...ng plastiktüki eest.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Vahel on kasulik nendele nö. sooduspakkumistele reageerida - võib ka muidu üldiselt heas tehnilises korras auto käigukasti rikke tõttu sellise hinnaga saada.
Pildid olid ilusad, roostet polnud näha, seepärast tekkis huvi.
Võib lukku panna.
Tänud.
Suletud