Tartus müügil olev 318is coupe

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
secondgear
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 30.08.2007 16:20 10
Asukoht: Tallinn

Tartus müügil olev 318is coupe

Postitus Postitas secondgear »

Küsimus siis, et kas keegi oskab äkki sellest midagi rääkida?
Ise olen jälginud, et ta juba tükimat aega müügis seal, aga endal pole Tartu poole asja olnud.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
joomar
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 19.08.2007 15:02 21

Postitus Postitas joomar »

mulle see is oli kah silma jäänud ning käisin ka uurimas seda.midagi head seal küll nüüd pole.auto on ikka päris mitmest kohast yle värvitud ning mitte just eriti hästi.peale selle oli tal omajagu mõlke ja kriime ning mõnedes kohtades tuli lakki maha. esines ka roostet. sisu polnud kah kiita,uksepolstrid ei olnud nüüd küll korralikud(see on muidugi kõige väiksem probleem aga ikkagi). tihendid autol olid enamus pragunenud ja väga halvas seisukorras. peale selle vaatepildi ei olnud enam huvi edasi uurida aga kohe oli platsis ka myygimes, kes kohe asus autot kiitma :D. ütles kohe et autol uus aku ja väga heas korras masin ning yritas käima kah panna.aga käima see küll ei läinud.siis ütles teisele myygimehele,et kuule too uus aku :D.senimaani kui uut akut toodi yritas ta meiega juttu ajada ja rääkis autost.no ikka segast juttu ajas. rääkis umbes ,et see on väga hea auto,sest on saksamaalt toodud ja mitte itaaliast või kusagilt mujalt.kysisn siis et miks siis itaaliast on halb.ei osanudki konkreetselt midagi tarka vastata,aint et ah need itaalased on piix rahvas,sealt tuua.kysisin, et mismõttes piix rahvas.ah et kui auto kätte saavad või siis myyvad, rebivad igast tykke autol kyljest. midagi sellist ütles mulle :D. ma mõtlesin et hakkan seal naerma,kõva myygimees ikka. toodi siis uus aku,kuid sellega ei läinud kah käima,ja hakkas piiksuma...immo oli vist peal ma arvan. mina läksin sealt küll minema. paar tundi hiljem läksin sõbraga yhte teist autot vaatama ja kõndisin sealt läbi ,kus see sama is seisis ja siiamaani oli see auto piiksumine :D. vot nii.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Kirjapilt!!!!!!
Loe reegleid!!!!!

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=15188

3. Foorumi ametlik keel on eesti keel. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele. Internetijututubade slängi (ks = x, ü = y, ts = c, s = z, a la “teeks yhe zuicu”) kasutamine Foorumis on äärmiselt ebasoovitav. Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on keelatud kasutada ebatsensuurseid sõnu, kui vähemalt ühte tähte nendes ei asendata tärniga – väga soovitatav on selliseid väljendeid üldse mitte pruukida.
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Postitus Postitas tanel25 »

Ei ole müügimees aga ajab närvi see autode kallal vingumine.Auto ju aastast 94. Kui tahetakse originaal värviga.kriimudeta,puhta ja värske salongiga,laksuta, ideaalses korras autot. Siis tuleks minna United Motorsisse ja osta tutikas, mitte vinguda kuskil autoturul et kõik saanid. :evil:
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

OT: auto turult on ka selliseid võimalik saada nagu sa tanel25 kirjutad. See et sa si*aga tegeled ei tähenda et teised sellega tegelema peavad.
Ise hiljuti müüsin ühe 520i maha. mis oli tõesti väga korralik ja värske sisuga. ainult värvil oli paar haiget saanud kohta. Kuid need olid ka nii olematud. Ning teadmiseks et see auto läks mul pmst 1,5 päevaga ära. Hind ei kuulunud tingimisele.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Postitus Postitas tanel25 »

losto kust pärinevad sul andmed et ma sitaga tegelen ?
sulle teadmiseks ma ei tegele autode müügiga.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

ei noh see selleks et sa ei tegele. Lihtsalt võta auto24 lahti. Enamus autosid müüakse vähemalt kuu aega. Ja mul läks 1,5 päevaga pms-t.
V.a. üks auto siis kõik teised autod on müüd maha kiiremini kui 1 nädal.
Seega ju peab mu autodel midagi paremini olema kui enamustel müügikuulutustel. absull müügi rekord on 16 tundi. Ja seda ka seetõttu et tõõpäev ja õõ oli vahel.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
hotwing
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.10.2003 00:43 52

Postitus Postitas hotwing »

tanel25 kirjutas:Ei ole müügimees aga ajab närvi see autode kallal vingumine.Auto ju aastast 94. Kui tahetakse originaal värviga.kriimudeta,puhta ja värske salongiga,laksuta, ideaalses korras autot. Siis tuleks minna United Motorsisse ja osta tutikas, mitte vinguda kuskil autoturul et kõik saanid. :evil:
Loomulikult liigub ka selliseid masinaid, aga enamus "vingujaid" ei taha ise nende eest eriti rohkem välja käia kui rontide eest. Paraku kisub niimoodi ka korralike masinate hinda kõvasti alla, sest enamus ostab ikka aastaarvu ja hinna järgi.
Kasutaja avatar
screw
Huviline
Postitusi: 410
Liitunud: 08.04.2007 12:33 34

Postitus Postitas screw »

Mis te vaidlete. Pildi peal näeb see auto parem välja kui ta tegelikult on. Mina sellist jama küll endale ei ostaks.
joomar
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 19.08.2007 15:02 21

Postitus Postitas joomar »

tanel25 kirjutas:
joomar kirjutas:sorry....mul ü täht eriti ei taha töötada klaviatuuril.

to tanel 25...mul juba ammu ostetud. mis sind siis nii vihale ajab...kas sina olidki see müügimees? :D
Ei ole müügimees aga ajab närvi see autode kallal vingumine.Auto ju aastast 94. Kui tahetakse originaal värviga.kriimudeta,puhta ja värske salongiga,laksuta, ideaalses korras autot. Siis tuleks minna United Motorsisse ja osta tutikas, mitte vinguda kuskil autoturul et kõik saanid. :evil:

ma ei vingugi auto kallal,vaid kirjeldan seda nagu oli eelnevalt küsitud,kui sa pole veel aru saanud.:D
Vasta