E39 528 Touringud Tartus

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Mell3
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 08.01.2008 18:48 31
Asukoht: Tallinn

E39 528 Touringud Tartus

Postitus Postitas Mell3 »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kas kellelgi on mingit arvamust nende kohta? Äkki on keegi vaatamas käinud? Ise ei sattu eriti Tartusse, aga Tallinnas pole ühtegi normaalset leidnud.
Kas need firmad on usaldusväärsed?
Kus üldse Tartus erapooletut tehnilist kontrolli teha?
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

ropkat usaldaks enne kui mvs i
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tumeroheline on kenam.
Hõbedasel nahksisu ilma istmesoojenduseta on talvel ikka pagana külm istuda.
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kristo_V kirjutas:ropkat usaldaks enne kui mvs i
Ma ei usaldaks kumbagi - lase UM-is üle vaadata enne auto kindlasti.
Indrek
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

lihtsalt ise ostnud ropkast kokku 3 autot ja pole pidanud pettuma. mitte küll ühtegi bmwd aga siiski A8 t ostes esmasel ülevaatlusel kutsuti isegi ülevaatlusele kaasa ja ei olnud autol midagi viga peale ühe lekkiva pidurivoooliku , mis nende kulul koheselt ka ära vahetati.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Mell3
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 08.01.2008 18:48 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mell3 »

Mulle üks Tartu tuttav rääkis, et müügifirmadel pidi isegi UM-is käsi sees olema. Sellepärast ma kahtlengi.
Tallinnas olen kahte autot kontrollinud, ühel olid näiteks esisillas peaaegu kõik läbi (neli õõtsa, kondid, amordid, roolilati loks jne) + tagasilla padjad.
Teisel olid lihtsalt tagatiivad ja luuk roostes.
Nendega Truumu juurde ei jõudnudki.
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

korralikku e39 on igasuguse hinnaga väga raske leida, tegin enda praeguse auto otsimise mingi 3 kuud tagasi läbi ja kuna ma ei leidnud ühtegi normaalses korras nahsisuga autot siis loobusin nahsisust ja leidsin ideaalses korras tekstiilsisuga.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Kasutaja avatar
Aspirin
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 14.01.2008 18:11 41

Postitus Postitas Aspirin »

Roheline on tõesti ilus.Ropkast olen isegi 2 bemarit soetanud ja ei kurda.MVS-i kohta ei oska midagi öelda.
gixxef
Huviline
Postitusi: 307
Liitunud: 04.02.2006 19:27 47
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas gixxef »

Mina ostsin enda oma MVS-ist.
Väitsid küll,et leedust ei toonud aga suitsupakk autos oli leedu maksumärkidega. Küll aga sain hea eksemplari enda arvates ja väga pika tehase hooldusajalooga UM-i andmetel.
Ahjaa võltsitud service raamat oli kaasas ja läbisõit oli ka kuulutuses kirjas teine, kui see, mida auto mulle näitab.

Päris lisaderohke eksemplari sain :)
A8
Mell3
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 08.01.2008 18:48 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mell3 »

Kas 98a ja 99a masinatel mingeid erinevusi ka on?
Nii, et peale UM-i ei ole Tartus kuhugi kontrolli minna?
Müügifirmad viivad auto ise treileriga kohale.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8454
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

ei vii nad midagi ise kohale.

Mina enda omaga sain tartus nii kontrolli et keerati mingid suvad nrid külge ja sõitsin ropkast UM-i.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Roheline tundub mulle ka kenam ja korralikuma vähem ära istutud sisuga olevat.
Ise ei usaldaks neist müüjatest kumbagi, Ropkas on mul tuttav töötanud ja sealse elu-olu kohta jutte kuulates jäi küll karp lahti.
Teine tuttav ostis MVS-st aasta tagasi auto ja sai küll suht korraliku isendi, peale ühe tihendi ja tagasilla pukside pole ta pea 2 aasta jooksul midagi vahetanud. MVS autodel enamikel hooldusraamatud olemas kuid tunduvad võltsitud olevat, tuttava ostetud autol oli ka ikka midagi tagasi keritud.
Turult 10a vana auto ostmine on nii või naa loterii.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
priit525
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 06.02.2007 14:41 25
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas priit525 »

Üli tarka juttu võib siit välja lugeda aga selle Um-i kontrolliga on nii et nad müüvad ise ka kasutatud autosi ja selle pärast tulevatki kõikide autode kalkullid üli suured et nad tahaks oma sitast ka ju lahti saada nagu kõik auto müüjad olen ise ka seal lasnud testida ja teema selline et ees kapoti peal BMW märk maksab juba 1500.- ja need lähevad kõik sinna 24-punkti testi kiraju ja kujutate ette mis võib siis ühe 98-99a. auto kalkull olla veljed kriimustatud või paar kivi täket esi klaasos täkked kujutate ette mis niisugused asjad seal maksta võivad või siis näiteks tehniline pool puksid ja nii edasi need ju seal poole kallimad aga võtke üks Um-i auto ette ja laske test teha ja lõpp tulemus on see et ta on samasugune nagu igal pool puksikesed jne.ja selle tagasi kerimisega on ka nii nagu on need tsurkad kerivad ise ka ju seal tagasi aga vahet ju ei ole kui ostad ja teed korraliku esma hoolduse ära siis ta ju ka sõidab
MIS LIIGUB SEE KULUB SAAGE ARU
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Esiteks õpi kirjavahemärke kasutama.
Teiseks vahet pole mis see summa tuleb - oluline on teadmine, mis autol tuksis on.

Ka kivitäke esiklaasis on hea teada saada kui ise seda vaadata ei osanud. Seda, et ülevaatuselt läbisaamiseks tuleb autosse investeerida näiteks 30 tuhat, tahaksid sa tõenäoliselt teada enne ostmist kui õnneliku omanikuna ülevaatuspunktis.

Oluline pole see, mis summa on UM-i pakkumises või mis summa võrra auto hinda alla lastakse ... oluline on see, et inimene teab mida ta tegelikult ostab ning teab kas ta on arvestanud selliste väljaminekutega.
Indrek
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

priit525 kirjutas:Üli tarka juttu võib siit välja lugeda aga selle Um-i kontrolliga on nii et nad müüvad ise ka kasutatud autosi ja selle pärast tulevatki kõikide autode kalkullid üli suured et nad tahaks oma sitast ka ju lahti saada nagu kõik auto müüjad olen ise ka seal lasnud testida ja teema selline et ees kapoti peal BMW märk maksab juba 1500.- ja need lähevad kõik sinna 24-punkti testi kiraju ja kujutate ette mis võib siis ühe 98-99a. auto kalkull olla veljed kriimustatud või paar kivi täket esi klaasos täkked kujutate ette mis niisugused asjad seal maksta võivad või siis näiteks tehniline pool puksid ja nii edasi need ju seal poole kallimad aga võtke üks Um-i auto ette ja laske test teha ja lõpp tulemus on see et ta on samasugune nagu igal pool puksikesed jne.ja selle tagasi kerimisega on ka nii nagu on need tsurkad kerivad ise ka ju seal tagasi aga vahet ju ei ole kui ostad ja teed korraliku esma hoolduse ära siis ta ju ka sõidab
MIS LIIGUB SEE KULUB SAAGE ARU
No tõesti, võta palun vabalt!

1)United Motors ei kirjuta 24 punkti testi MITTE KUNAGI remonttööde maksumust, vaid ainult vea / vigase funktsiooni! Remonttööde maksumuse saad teada, kui küsid vastava kalkulatsiooni.

2)BMW märk E39 sedaankerele ei maksa samuti 1500.-, vaid kapotile kinnituv maksab täpselt 438.73.- ning pagasiluugile kinnituv 416.49.-!

3)United Motorsis ei kerita autode spidomeetreid - puudub lihtsalt vastav soft (+ tehnika!).

4)United Motorsis müüdavad kasutatud autod on reeglina perfektses korras - romusid nad lihtsalt sisse ei osta või siis pakuvad sulle su poolpiduse E39 eest kuni 20000.- ning müüvad auto paari päevaga oma töötajate tutvusringkonda 25000.- eest maha.

Mis aga puutub kriimudesse & täketesse, siis samu asju paneb kirja ka Silberauto ning Reval auto - kliendile / ostjale on see ainult positiivne, et ise taskulambiga pimedas ümber auto jooksma ei pea.
Seega järeldame sellest, et mingi poolpiduse raipe müümine korras auto pähe & ostjale nö tünga tegemine on järjest raskem ning ma ei leia, et selle peale vihastama peaks. Nii nagu sai 90-ndate lõpus läbi igasuguste isehakkanud mafiosnikute aeg, saab ka ükskord see.

Mis aga puutub United Motorsi juppide hinnakirja, siis miks peaks olema A-varuosa kõige odavam - neil on järjekord ukse taga nii servise kui varuosade hinnakirjast olenemata. Kui sa ei jõua oma BMW'd esinduses hooldada, võid alati proovida ka mõnd teist ning ehk odavamat marki või käia oma autot mujal parandamas.

Sallivamat suhtumist soovides,
Lauri
W12
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Mulle üha enam tundub, et turul on nõudlus mingi "keskpärase" või alla selle ostuabi teenuse suhtes. UMi ei kannata minna, sest seal "tehakse autod romudeks" või öeldakse muuhulgas vigu mida "leian isegi"(probleem) ja remondikalkulatsioonid ka kallid.
Siit ka äriidee :idea: mõnele FIEle, lähed paari soti eest autoostjaga koos proovisõidule, kui rattad küljest ei kuku ja muud osad ka auto küljest ära ei pudene, kiidad inimesele "osta ära, ju ta sõidab!" ja ongi kõik õnnelikud, hetkeks vähemalt.

Teemast, -roheline tundub kobedam, alusta sellest.
`93 525i M50
Mell3
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 08.01.2008 18:48 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mell3 »

Tänan kõiki abi eest.
Saatsin eile ühe sõbra Ropkasse seda hõbedast vaatama, aga selgus, et masin on viidud kuhugi taha angaari. Öeldi, et tulge esmaspäeval tagasi.
Kas nad viivad masina angaari siis kui on vaja midagi remontida?
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Mell3 kirjutas:Tänan kõiki abi eest.
Saatsin eile ühe sõbra Ropkasse seda hõbedast vaatama, aga selgus, et masin on viidud kuhugi taha angaari. Öeldi, et tulge esmaspäeval tagasi.
Kas nad viivad masina angaari siis kui on vaja midagi remontida?
Seal tehase lisaks pisiremondile ka rehvitöid - äkki seepärast? P.S oma elmise e39 ostsin ma MVS-i omaniku poja käest, kes selle oma jaoks siia oli toonud. Kuna auto oli man. kastiga ja poiss tahtis kindlasti autom.(nii oli temapoolne jutt vähemalt), siis kaubaks läkski. Kusjuures kutt oli suht aus..kandsin 10 tuh. netist üle ja 3 päeva hiljem läksin sulaga ülejäänut vormistama, isegi tunnistas seda ettemaksu :D . Autol ainuke viga oli mittetöötav webasto aju ja kuna äsja suvel saksast toodud, siis ei saanud ka sellel kohe jaole.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Mell3
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 08.01.2008 18:48 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mell3 »

Helistasin täna Ropkasse. Öeldi, et auto on remondis kuna mootor töötas ebaühtlaselt. Pidid lamda anduri ära vahetama.
Vasta