öhujagaja

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
lamp
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 04.05.2004 17:52 39
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

öhujagaja

Postitus Postitas lamp »

Küsimus siis järgmine et kas öhujagajal on möni vöimalus sättimiseks veel kui segukruvi..
probleem selles et külmalt autol pöörded metsikult köiguvad ja tagant ajab halli välja..
Mida teha?
*BMW 528 E28; *BMW 2000 1974a; * 2*E21 316
*BMW E34 520iA; *Ford Mondeo
truumu

Postitus Postitas truumu »

ainult segukruvi on,
võimalusi on(äärmiseks juhuks), kuid stendi kasutades...
mis ta soojast peast teeb?
lamp
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 04.05.2004 17:52 39
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas lamp »

soojalt töötab normaalselt aga kipub järsu gaasi andmise korral jönksutama nagu ei saa kätte või midagi sellist...tühikäik on soojalt normis
kuskil 1000rpm
*BMW 528 E28; *BMW 2000 1974a; * 2*E21 316
*BMW E34 520iA; *Ford Mondeo
truumu

Postitus Postitas truumu »

tühikäik liigkõrge...
segu nähtavasti rikas
tembi andur :?:
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

nõuanne

Postitus Postitas Rain »

pole mõtet seda üldse näppima hakata. Isa proovisin ka aga asja ei saanud. Viisin parandusse ja sealt öeldi et kui sealt midagi natukenegi keerata võib kõik aia taha minna. Ma vahetasin õhulugeja ära ja nüüd töötab päris hästi vähemalt ei uju enam mootor. PS. õhulugejal on selline asi et kui see korrakski lahti võtta siiis pidavat see omadega õhtal ka olema. Sinna ei tohi niiskust üldse sisse sattuda. Ise kakkusin lahti ja nihu ta läkski.Eks ta oli mul ju seisnud ka põhiliselt paar aastat keegi ei sõitnud ja nii hakkaski elektroonika ka jamama. Rain
ompracing
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 19.03.2004 15:13 41
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ompracing »

ma oma tarkusest tean nii palju et seismine on elektroonika surm kuna hakkab toimuma keemilsed variandid ja aga õhulugeja koha pealt tean seda et seda võib lahti teha küll aga seal midagi näppida pole mõtet, ja müüakse sihukest aerosooli mis on selle oksudeerimise vastu, ja seda lased sinna õhu lugejasse sisse natuke ja ka kaitsme ploki releede otsad ja kõik muu oleks soovitav sellega kokku lasta, minul igatahes aitas ja soovtan ka teistele!!
Vasta