paluks tõlget?!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

paluks tõlget?!

Postitus Postitas dracs1 »

Kas keegi oskab öelda mis see zusatzlüfter pn ....ma nagu kaitsmeid vaatasin ja sellenimeline oli läbi.....et mis nagu selle tagajärg võib olla kui see kaitse läbi omadega ja mida ta mõjutab?!
Krt.....nokitsemist vajab..
Kasutaja avatar
Mart
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 27.02.2004 18:56 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mart »

Viimati muutis Mart, 17.03.2005 15:08 56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kliimakondensaatori elektriline lisaventilaator, asub ees otse neerude taga.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dracs1 »

oskab keegi veel midagi pakkuda?! :lol:
Krt.....nokitsemist vajab..
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Viimati muutis draggo, 17.03.2005 18:58 43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dracs1 »

kle priitv8 mis see võib siis kuidagi kaudselt või otseselt olla seotud keema minemisega seistes?
Krt.....nokitsemist vajab..
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

See ülikaudselt võimalik. Kui ikka keema läheb, siis tuleb viga otsida jahutusvedeliku vähesusest, õhust veesärgis, termostaadi või veepumba rikkest. Mul ei lähe seistes muidu temp. üle keskmise kui ainult suvel ja sisse lülitatud konditsioneeriga. Siis lülitubki see elektrivent tööle.
Praeguste ilmadega ei hakka ta üldse tööle.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
dracs1
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09.12.2004 23:40 38
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dracs1 »

Et kas siis praegusel ajal sellest kasu ka on v:P
Krt.....nokitsemist vajab..
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Nagu ma ütlesin, seisab ta praegu üldjuhul jõude. Samas on ta nagu lisakindlustus, sest kui temp ikka 99 kraadini jõuab, hakkab ta täie kiirusega vuhisema.
Vaata üle tema releed (minu auto eelmine omanik oli need lihtsalt minema visanud) ja kui need on OK, siis tuleb ta korraks eest maha võtta ja tõenäoliselt ei käi võll enam lihtsalt ringi, sest puksid on ära kuivanud. Mul aitas natukesest näppimisest ja õlitamisest.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
truumu

Postitus Postitas truumu »

dracs1 kirjutas:Et kas siis praegusel ajal sellest kasu ka on v:P
tegelt see ju lisavarustus, õige töö teeb ikka termosiduriga tiivik ära
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Muidugi Priitv8 poolt mainitud asjadele võib olla ka radikas umbes (väliselt ma mõtlen) Ise poleks seda enne uskunud, kui endal seda kogesin.
Mercedes EQS 450+ 2022
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

aga palju maksab radikas E30-le mootorix 1.8i m10 kui kellelgi on infot siis oleks hea kui edastax selle ka mulle, vana radikas lihtsalt pudeneb laiali just see vask osa ehk siis need ribid seal vee torude vahel
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

MairoG kirjutas:aga palju maksab radikas E30-le mootorix 1.8i m10 kui kellelgi on infot siis oleks hea kui edastax selle ka mulle, vana radikas lihtsalt pudeneb laiali just see vask osa ehk siis need ribid seal vee torude vahel
www.radiaator.ee
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
bmwguru
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 21.03.2005 12:33 38

Postitus Postitas bmwguru »

priitv8 kirjutas:Nagu ma ütlesin, seisab ta praegu üldjuhul jõude. Samas on ta nagu lisakindlustus, sest kui temp ikka 99 kraadini jõuab, hakkab ta täie kiirusega vuhisema.
Vaata üle tema releed (minu auto eelmine omanik oli need lihtsalt minema visanud) ja kui need on OK, siis tuleb ta korraks eest maha võtta ja tõenäoliselt ei käi võll enam lihtsalt ringi, sest puksid on ära kuivanud. Mul aitas natukesest näppimisest ja õlitamisest.
pole veel mina oma autol näinud, et see kordagi töötaks - isegi suvel mitte. Tahtsin eelmine suvi vaadata kas elekter üldse jõuab selle mootorini (juhtmed olid sealt teibitud), kuid asi jäi selle taha, et sinna ligipääeseda tuleb vist stange maha võtta ja sinna paika see siis jäi ... ning ilmad läksid ka külmaks juba. Keegi kunagi väitis, et see peab kohe tööle hakkama kui kond. sisse panna, kas see pole siis nii? Ja selle kohta olen kuulnud ka igast lugusid, mõne väidavad, et see on siiski mootori jahutamiseks ekstreemsetes olukordades, mõned aga ütlevad, et see on ikkagi ainult kond.-i jaoks? kus see relee asub, äkki peaks seda näppima?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8278
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

bmwguru kirjutas:pole veel mina oma autol näinud, et see kordagi töötaks - isegi suvel mitte. Tahtsin eelmine suvi vaadata kas elekter üldse jõuab selle mootorini (juhtmed olid sealt teibitud), kuid asi jäi selle taha, et sinna ligipääeseda tuleb vist stange maha võtta ja sinna paika see siis jäi ... ning ilmad läksid ka külmaks juba. Keegi kunagi väitis, et see peab kohe tööle hakkama kui kond. sisse panna, kas see pole siis nii? Ja selle kohta olen kuulnud ka igast lugusid, mõne väidavad, et see on siiski mootori jahutamiseks ekstreemsetes olukordades, mõned aga ütlevad, et see on ikkagi ainult kond.-i jaoks? kus see relee asub, äkki peaks seda näppima?
Minul asuvad need releed lisakarbis, mis on rattakoopa ees. Kui sellist ple, siis peavad nad suures kaitsmekarbis olema.
Tegelt peaks jah esimesel kiirusel kohe tööle hakkama, kui kont sisse lülitada, aga selleks peab seal õige relee olema, millel dioodiga väljavõte.
Mul oli keegi tark mõlemad releed minema visanud.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...minul hakkas see e34'jal tööle siis kui palavaga panin kondi tööle. Samas termosidur ei teinud oma tööd enam päris nii nagu pidi, seega hakkas auto kergelt ülekuumenema - aga see lisajahutus hakkas tööle kuskil siis kui temp nõel oli veerandi jagu üle keskmise - aga töötas - see oli ka ainuke kord, kui seda töötamas nägin.
isegi mu ema sõidab BMWga
Vasta