Plokikaane survestamine ja lihv Tartus või Põlvas?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
xrax
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 07.02.2008 17:54 32
Asukoht: Tartu, Põlva

Plokikaane survestamine ja lihv Tartus või Põlvas?

Postitus Postitas xrax »

Kas kellelgi on tehtud ja oskab soovitada tegijat? Äkki mõni mees siin teeb ise ära? Palju on orienteeruv hind, kui sisse arvestada säärikute vahetus, klappide sooveldamine, lihv ja survestamine? :roll: Kaane maha võtan ise ja peale panen ka ise, oleks vaja ülaltoodud asjad ainult ära teha. Mootoriks M52B28

Oodatud on igasugune info!
Rax
E39 528 iA '96; E46 325 Ci '01 Shadowline
lynx
Huviline
Postitusi: 693
Liitunud: 16.02.2003 10:45 03
Asukoht: Lääne-virumaa

Re: Plokikaane survestamine ja lihv Tartus või Põlvas?

Postitus Postitas lynx »

5024710 Tartus mingi tegelane survestab! Olen temaga paar korda telefoni teel rääkinud, aga kohale ei ole jõudnud! Üsna odavalt pakkus mulle survetamise R6 kaanele (M50)
tel. 53 43 76 44
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Plokikaane survestamine ja lihv Tartus või Põlvas?

Postitus Postitas seppa »

Tartus Astromoto ,minu autol tehti seal .Ainult plokikaane viisin .Lihviti,survestati.Seda tehti siis kahel kaanel ,esimesel olid mõrad(survestamisel selgus) ja teisest sai asja ,Hind ~1000.-
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
xrax
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 07.02.2008 17:54 32
Asukoht: Tartu, Põlva

Re: Plokikaane survestamine ja lihv Tartus või Põlvas?

Postitus Postitas xrax »

Homme siis helistan sellele lynx'i antud numbrile ja uurin mis mees on. Seal Astromotos sai kunagi käidud. Paar aastat tagasi survestasid, lihvisid mul audil r4 kaane ära ja küsisid peaaegu 600 eeki (590 kopikatega), kui õieti mäletan. Tänud igatahes ja kui keegi teab veel mõnd kohta, siis uuriks sealtki. Tahaks siis ka klappe teha. Praeguseks siis kuni kaanepoltideni kõik puhtaks võetud. Hommikul keeran poldid ka välja ja tõstan kaane maha, siis jooksuga survestamisse ja põidlad pihku, et sama kaant lihvida ka saaks. :roll:
E39 528 iA '96; E46 325 Ci '01 Shadowline
Vasta