dc-ice spoilerid

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
sed
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28.11.2002 11:15 14

dc-ice spoilerid

Postitus Postitas sed »

Kas on kellelgi kogemusi dc-ice poolt toodetud antitiiva ja spoilerite osas. Kuidas on kvalieet ja kas on mõttekas orig. osta. Tahan E36 panna tagaklaasi spoilerit ja madalat M3 antitiiba.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

E34 tagaklaasi sirm on kahjuks kõver. Kuidas see E36-l õnnestunud on, ei oska öelda. Mine küsi ja proovi auto peale.
Sõber
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 18.11.2003 10:02 29
Asukoht: SaQ

Postitus Postitas Sõber »

Samamoodi kõver, kuid ka orig on kõver. Ainult et orig on plastmassist ja paindub paremini ja läheb paika. Paika läheb ka see "vuffel", kuid peab natuke kaasa aitama. Hinnavahet arvestades ei ostaks mina orig., kuid kõik sõltub sinu rahakotist.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

küll ei tea mis on originaalide hinnad, kuid dc-ice asjad on nii kõverad, et teevad auto koledamaks minu meelest. lisaks see - "easy to install, needs painting" e30 esispoileri puhul tähendas, et auto esitiibasid tuli 5 cm laiemaks kangutada, sest muidu oleks spoiler suur jäänud. rääkimata sellest, et see "easy to install" tähendas 5 päeva tööd maalrile. mul oleks olnud igatahes odavam originaal tellida. ehk muude vidinatega läheb teistel paremini.
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Minule ütles maaler, et ära enam kunagi helista ja unusta ka tel.nr. ära peale seda kui oli ühe dc-ice spoileri värvinud ja mullid seest välja ajanud :o
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Ega see läti kraam üldiselt kiita väärt just pole. Samas hind on mitu korda odavam, seega ega mingit tippkvaliteeti ei saagi oodata.

Ise ostsin kah kunagi "läti tuuningu" (mitte ICE'lt) kulmud, mida maaler siluma ja lihvima pidi. Ja millega ta teps mitte rahul polnud.
530d
juho
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 18.03.2003 13:08 45
Peamine sõiduk: E46 M3 kompressor
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas juho »

Läti asjadega on jah nii nagu on. Praegu nad üritavad oma toodangut paremaks teha, samas hinda juurde pannes :) Kunagi kolmese BMW stanget sai ka sentimeeter haaval üle koputatud just nende õhumullide pärast. Ega see lõbus polnud.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

tundub jah, et kvaliteet läheb neil paremaks. alles sai näpitud seal mõnda spoilat ning need tundusid väga kobedad olema.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

teab keegi kas sealt on võimalik saada M-tech spoileri ringi E-28 mudelile????
ma kodulehte vaatasin aga seal pold pilte- seega raske otsustada millega tegu???:o
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

metalheart ma kahtlen kas sa seda sealt saad, originaalil on kolm triipu alumises servas ja muidu kah keeruline kuju. Läti spoilad on klaasriidest (originaal on plastikust) ja sellest sellise spoila tegemine on neile kindlasti liiga keeruline :)
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Tom kirjutas:metalheart ma kahtlen kas sa seda sealt saad, originaalil on kolm triipu alumises servas ja muidu kah keeruline kuju. Läti spoilad on klaasriidest (originaal on plastikust) ja sellest sellise spoila tegemine on neile kindlasti liiga keeruline :)
Seal pole mitte ainult kolm triipu, vaid sellest pool on ABS-plastist ja pool
kummist (see triipudega osa). Mingi dc-ice seda ilmaski järgi ei tee.
Vasta