ABS probleem

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

ABS probleem

Postitus Postitas Aaro »

Kuna eelmine teema pandi lukku Hr Hanno poolt :shock: siis püstitan uue teema.

Mida kontrollida ABS-si juures kui pidurdades hakkab rool värisema, tuli armatuuris ei hakka põlema. Värin ABS-sist kuna kui ühendasin ABS-i pistiku lahti siis pidurdades värin lakkas. Kas tasub kontrollida andurite ühendusi ja pistikuid - puhastada? Mida üldse kannatab teha ABS-ile kodustes tingimustes? On kellelgi olnud sarnast kogemust ja mis on aidanud?

Muidugi kui Härradele adminnidele see teema ei meeldi siis võivad nad selle teema lukku panna või ära kustutada ja mulle PS-ga vastata mu probleemile või siis anda asjaliku lingi.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

kontrolli ABS andurit,kas seal on mingit elukest sees.mul oli läbi aga rool küll ei vibrand
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Homme viskan kõigile anduritele pilgu peale ja kui vaja puhastan. :)
Ehk on kellelgi veel mingeid mõtteid, kui rattad alt ära saaks ju veel midagi seal vaadata. Või on siiski asi ABS-i enda tehnikas mida ei ole soovitatav ise torkida?
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Nii terve hommik tööd tehtud ja nüüd annan infot mis toimunud.

Sai esimesed ABS-i andurid lahti võetud ja puhastatud olid teised päris jubeda kultuuri kihi all küll juba. Peale seda sai vahetatud piduriõli terves süsteemis.

Tagajäejed: proovisõidult naasesin sellise näoga :D sest pidurdamisel oli ikkagi mingi värin aga värina tugevus oli eelnevast kuskil 10% ainult. Nii et ma ei teagi kas aitas uus õli või andurite puhastus aga mure on minu jaoks lahenduse leidnud.

Tänud kõigile kes aidata tahtsid ja viitsisid :)
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Kas sul oli mingi vahe ka selles, kui pidurdasid mäest alla sõites või siledal maal? Endal väriseb pidurdades siis, kui mäest alla sõidan, siledal maal väriseb tunduvalt vähem. Kettad paistavad sirged olema.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Eh nii täpselt isegi veel ei kontrollinud, eks homme teatan siis proovin nii mäest üles kui alla ja sileda maa peal. ;)
nuki
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 23.08.2004 05:23 45
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas nuki »

Kuidas läheb, kas see andurite puhastus aitaski ?
Mul sama jama, pidurdades rool väriseb. Sai isegi kettad vahetatud aga peale umbes kuu ajast sõitu hakkas jälle sama jama peale :?
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Minu vana teema üles kaevatud :D

Peale kõike seda mingi aja pärast hakkas jälle väristama, kas just nii tugevasti kui kõige alguses või mitte ei oska kohe õelda. Mis kõige huvitavam siis nüüd ligi kuu aega ei ole enam väristanud. Ehk oli siiski õli vahetusest abi ja pesi selle ajaga ta oma süsteemid puhtaks. Ei oska õelda.
Vasta