probleem... 323 mootor külmalt pöörded üleval

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

probleem... 323 mootor külmalt pöörded üleval

Postitus Postitas alar »

üpriski lihtne paistab aga ei ole sellele kalale siiamaani jälile saanud. mootor on hea 85a motorspordi oma aga külmalt lööb peale minutit töötamist pöörded 1500 vahest ka 2000 peale soojenedes läheb normaalsetesse piiridesse 700-800 vahele.:o
Kasutaja avatar
ercy
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 16.08.2003 20:56 00
Asukoht: Haapsalu lähedal...

Postitus Postitas ercy »

mul umbes sama probleem, aga kui mootor külm, töötab vabaga normaalsete pöörete juures - kuskil 1000 piires, aga kui mootor natuke soeneb, umbes paar minutit, lähevad pöörded peaaegu täitsa maha(umbes paarsada pööret või veel vähem... ah jaa hakkab turtsuma ka - pöörded kõiguvad siis - tahab nagu välja surra aga päris välja ei sure ka)
Riivo

BMW 323 ei kaivitu parast mootori vahetamist!

Postitus Postitas Riivo »

Vahetasin mootori 2.3 ja ei lahe kaima,ei tea milles viga voib olla! Aju,ohulugeja,jagaja jms.asjad on eelmise mootori pealt,ei tea kas see loeb midagi! Sober raakis et ohulugeja ei sobi, teine raagib et aju ei sobi! Ja uks probleem on veel,kas bensiinipump peab looma koguaeg, voi ainult vastavalt rohule!Praegu on nii et kui panen suute sisse siis korraks iniseb ja jaab siis vait!
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

elektrooniliselt pidi see 2,3 olema küllaltki kapriisne mootor aga oled äkki tđekkinud jagaja ja süütesüsteemi.... mul oli ka selline probleem teisel autol (325) aga selle rootori, kaane ning juhtmete vahetusega sain asja korda. hmmm.... mul bensiinipump töötab kogu aja ning kui mootor käivitub muutub ka selle töö natuke vaiksemaks, vist reguleerib bensiinisurves midagi.... kas ta jääb täitsa vait? st. ei tööta üldse? kui nii siis vaata üle toide ja lõpuks ka pump ise. äkki ei ole tal enam eluvaimu sees...:) kui surve on madal siis mootor üldjuhul ei käivitugi, seda aga annab ravida ainult bensiinipumba vahetusega...:)
Vasta