Stange otsad alla vajund

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Stange otsad alla vajund

Postitus Postitas Muhv »

Tere,

Nagu teate proovis üks riisiveski ennast vastu mu valge tagastanget puruks sõita. Tema üritus õnnestus, mulle jäid sellest kriimud ja ca 3mm allapoole vajunud tagastange esiotsad. Nüüd remondifirma väidab, et ilma plekki lõikamata asja korda ei saa. Ise mäletan, et vähemalt usa mallidel oli võimalik neid esiotsi plastpuksidel kuidagi reguleerida. Kas ka euro mudelitel seda saab? Plekki lõigata selle pärast justkui ei tahaks. Ah jaa - korrektsuse huvides valge = e30 '88
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Oled sa ikka kindel, et eest vajusid alla ja taga jäid paigale. Aga kas sa kunagi tagastanget alt oled ära võtnud, see ca 3mm annab tagasi paika panna (mõtleb mis plekki töökoda lõigata tahtis).
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Tagastanget ise eemaldanud ei ole. Stange asub amortidel, nii et sissesurumine taastus iseenesest. Esimesed otsad on aga kuidagi nii liikunud, et kergelt on võimalik vahekohtadest otsakinnitusi näha.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Leidsin sellise asja, kas sobib ka Euroopa mudelile?
http://e30.bmwdiy.info/bumper-adjust/index.html
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

hmm.. ma kusjuures ei saa aru mis seal tehtudki on. plastkõrvasid lihtsalt paika keeratud? ja euro-autodel on kinnitused samad. erinevus vaid side-markerites seega wiringu pärast sa muretsema ei pea :)
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Ega sa ennem teada saa kui stange ära tõstad. Ja siis näed miks töökoda plekki tahtis lõigata, kas kerekinnitused läbi roostetanud või muu jama. Nagu ma aru saan on need amortidega stanged ikka parklas väikse kõksu leevendamiseks aga mitte kellegi purukssõitmise leevendamiseks.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

[quote][i]Algselt postitas Hans[/i]
Nagu ma aru saan on need amortidega stanged ikka parklas väikse kõksu leevendamiseks aga mitte kellegi purukssõitmise leevendamiseks. [/quote]

Kõks toimuski parklakiirusel.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Kirjutasid: Nüüd remondifirma väidab, et ilma plekki lõikamata asja korda ei saa.

Ee... nii nad ütlesidki? Sa nagu ei täpsustanud või ei küsinud siis üle või veel parem, nad ei näidanud näpuga kus kohast?
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Nii ütlesidki. Asja eest-teist tagant ei tahtnud neil lasta minu nähes stanget demonteerima ka hakata. Leppisime kokku, et uurin pisut maad ja siis otsustame mida ette võtame.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

http://www.elcats.ru/bmw/section.asp?su ... r=19881100


http://www.elcats.ru/bmw/
sisesta oma auto vin kood ja edasi.. keelt peaksid jagama küll.:P

Endal amordiga stanget ei ole, nii et pead otsustama ise. Mina võtaksin stange maha ja vaataks mis siis ikkagi juhtus, kui juhtus ja aja oma ca 3mm paika. Töökojad on ilgelt maiad võtma olematu töö eest raha ja plekist lõigatakse ka seibe, alati ei pea kere kallale minema.:)
Vasta