Kus lasta klaasi vahetada???

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kus lasta klaasi vahetada???

Postitus Postitas Eerik_K »

Esinen suht tobeda kysimusega...
Olen mitmeid kohti uurinud, saan kohe kohe esiklaasi aga koht kus tellisin oli küll väga väga kahtlane. Mingi urgas...
Klaasi paigaldamisel ka omad peensused ei tohi ärakriimustada servad muidu hakkab usitama ja hakkab klaas läbilaskma. Ei tahaks nagu eriti seal paigaldada lasta. Parajalt kirves on ka...
Ehk on kellelgi pakkuda mingi norm koht või tegijat ja mitte eriti kirvest tegijat
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Mina olen korra lasknud paigaldada Stoltsenis Hiiu raudtee ülesõidu juures. Enamasti siiski AS Autoklaas teenindustes. Tööl rendiautodel vahetan Kadaka teel Veho Eesti kõrval klaasiteeninduses. Kohti palju.

Küsimus - kas sul oli esiklaas kojameeste soojendusega või ilma. Kui see esimene variant, siis mis see maksis.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Tõsi küll algselt oli soojendusega aga tellisin klaasi mis on ilma. Hinnavahe oli ysna märgatav!
1650.- tavaline tooniga ja soojenduseta ca 3100.- toonigaja rohelise ribaga ja soojendusega.
Aga koht kuidagi imelik, naisjuht oli, naised siiberdasid ringi tegid tööd :). See tellis ka mulle klaasid samas tellis mingi mehele mingeid juppe ja võttis töö tellimust vastu. Teised 2 tydrukut pesid autot :D. Väga imelik oli :)
www.autoklaasid.ee

Algselt mõtsin et meie kindlustusfirma tellib sealt klaase aga exisin
Vasta