Värviparandused

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Värviparandused

Postitus Postitas janar »

Niisiis. Mul on bemmil värviks 189 Cirrusblau Metallic.

Oleks vaja väikeseid värviparandusi tagatiivale teha. Värviparandusmöksi ei taha eriti kasutada - ei tule nii hea.

Kas seda värvi oleks võimalik ka sprayna kusagilt saada? Või kas sellel on mingi kood, et saaks kusagilt suvalisest värvitöökojast värvi tellida? Või siis saaks vaid UM's?
Veiko
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 04.03.2003 13:18 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Veiko »

Aga võta näiteks benupaagi luuk kaasa ja mine poodi, kus spray-värve müüakse ja küsi sealt värvikaarte. Vali sealt selline värvtoon, mis läheb kokku luugiga.
England
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 29.11.2003 12:10 20
Asukoht: Jevropa

Postitus Postitas England »

autol on kindlasti kuskil ka värvikood kirjas. otsi
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

Seda benapaagi luugi trikki ma küll ei soovitaks, kui sa just eriti hea nägemisega pole. Ise olen kaks korda valinud sedasi ja mõlemad korrad olen suhteliselt teise värvi saanud:P
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

Värvikood peaks olema kapoti all paremal pool (klaasipesuvedeliku paagi läheduses) metallplaadil kirjas: kujul XXX/X (kus X tähistab numbrit).
Ega seda värvi 100% täpset niikuinii ei saa, hea kui 70% täpse saab :) Isegi UM-st tellitud värviparanduspulk ei ole 100% sama (mis on ka arusaadav - uus värv on uus värv ja aastatega pleekinud jne on vähe teine).
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

see metallikvärvi laikhaaval parandamine ei saa sul kerge olema. hiljem kinnitiga värvi aerosoolile ei soovitatud panna, pidavat rõõmsalt üles keetma (st. kui aerosooliga ei õnnestu, tuleb enne päris värvi aerosool maha pesta:-).
oma autole ostsin multona värvi koodi järgi ja enam-vähem kärab küll :)
mine kuskile autovärvi poodi - küll nad aitavad koodi otsida kui müüa tahavad.
see 189 peakski värvi kood sul olema.
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Ma mõtlesin, et 189 on mingi bemmi sisekood ja lisaks sellele peaks veel olema selline kood, mille järgi kusagilt mujalt saab värvi tellida.

ega ma tervet autot hakkagi värvima - tiiva pealt on serva juurest nats maha kulunud, nii et ei tohiks eriti näha jääda, kui toon vähe erineb.
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

multona aerosoolidel oli miskine kataloog, kust vaatas minu auto värvikoodi järgi õige tooni. värv kattis normaalselt ja pudelist pritsis ka päris kenasti välja. Multona tooteid müüb värvifoorum, vähemalt Tartus on tüübid päris suhtlejad.
Tallinnas asuvad nad Kadaka pst. 165a.
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Tänud:)
Lauri
Klubiliige
Postitusi: 679
Liitunud: 08.12.2002 10:55 42
Peamine sõiduk: 325TDSA
Asukoht: Tartu lähiümbrus

Postitus Postitas Lauri »

[quote][i]Algselt postitas janar[/i]
Niisiis. Mul on bemmil värviks 189 Cirrusblau Metallic.
[/quote]
Kui selle info said kapoti alt vasakult poolt amordipüstaku pealt,siis sammu aga värvipoodi.aerosooliga pole mõtet oma autot lörtsima hakata.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

aaaaga mina arvan, et kes oma autost natukene hoolib, ei hakka värviparandusi ise mingite möginatega tegema, vaid viib selle kuskile oskaja kätte teha.
Vasta