Hommikuti rool raske

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
raiz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 28.12.2003 11:01 52

Hommikuti rool raske

Postitus Postitas raiz »

Nimelt probleem selles et hommikuti külmade ilmadega on auto rool mega raske kuid kui natuke sõita siis läheb paremaks.Eriti kergelt hakkab käima siis kui lased autol kohapeal töötada.Tunduks nagu õli on vana ja läheb liiga paksuks aga see on võimatu sest vahetasin just õli ära.Milles veel võib viga olla?Autoks siis E36 318 roolivõimuga:)
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

No ongi ju nii,suurte külmadega läebki õli paxemax kui muidu,olgu siis uus või vana...
raiz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 28.12.2003 11:01 52

Postitus Postitas raiz »

Minu rool on ikka väga raske!Olen proovinud sõbra autol (sama mark mis mul) hommikul rooli keerata ja see käis minu rooli kõrval ikka väga kergelt.Oma eelmistel autodel ma kül ei täheldanud seda probleemi- nii et päris normaalne see ikka olla ei saa et.Äkki keegi oskab veel midagi sellest jamast arvata
Kasutaja avatar
ReY
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 09.11.2003 15:45 17
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ReY »

Roolivõimu pump külmast peast ei toimi ilmselgesti - kuskilt on õli kinni - kui soojaks läheb, "sulab lahti" ja siis hakkab toimima. Siit areta edasi - aja näpuga järge, kus sul kriitilised kohad on - klapid jms pudelikaelad vaata üle - kui võimalus - vaheta sõbraga proovimise mõttes võimu pump ära - saad ka ehk midagi teada. Võib ju ka olla et rihm libiseb külmast peast üle roolivõimu rihmaratta ja pump lihtsalt ei käi ringi.
ReY
E30 320iA
Vasta