mingi imelik juhe ja muud elektrilised küsimused!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

mingi imelik juhe ja muud elektrilised küsimused!

Postitus Postitas Jallo »

1. ühesõnaga e30 84a 320ia, esimese juhipoolse kõlari taga on mingisugune lahtine juhtmeots, mitte ei mõista panna seda kuskile, pinge on peal ja kui lühist saab läks vist sama kaitse läbi mille taga peeglid on, samas kõrval on veel mingi teine ots veel. aga seal voolu pole.
ehk keegi teab mis sinna käima peaks.

2. juhiukse keskluku kohta. lukustussüsteemi jaok tuleb kolm juhtmekimpu, üks läheb kesklukumootorisse üks mikrolülitisse aga mille **** jaoks veel lukusüdamiku külge üks läheb??? kas lukusoojendus??

3. Juhipoolse lähitule pistikust tuleb välja ka mingi juhe ja seal otsas on veel väike pistik, kuhu see peab minema? kas mingi mootoriruumi valgustus?

4. kondi temp andurid, kui ma auto sain olid need andurid rõõmsalt kilekotis räbala sees ja kott oli esitule juures, kuhu need andurid kinnitada? (juhtmed olid taga)

5. kas mõnel e30 on olemas sisevalgustuse viivis originaalis?

6. salongis, sel kust kaitsmekarbist juhtmed tulevad, on automaatkastiga masinal starteriblokeering, aga seal kõrval on veel mingi tühi releekoht, mis on selle otstarve?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: mingi imelik juhe ja muud elektrilised küsimused!

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Ole hää, kui suudad, lisa juhtmete värvid ka. Paar mõtet tekkis, aga ega minagi pole elektrimees :) Vaataks ja üritaks skeemilt tähenduse leida.

Kui Su küsimused saavad vastatud, siis lisaks isegi pärast Sinu lahkel loal siia paar juhtmeotsa ja pistikut, millele ei suuda tähendust leida.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Täna garaazis just vaatasin ka omi lahtiseid 320i 86a juhtmeid. Mõlemad uksed olid lahti võetud ja mõtlesin milleks neid nii palju veetud on ja mida sinna otsa küll riputatakse.
Aga ma eriti ei muretse nende pärast, kuivõrd just seda, et nad ei tolkneks niisama ja kuhugi metalliga, veega vms lühisesse ei läheks.
Peeglisoojendust mul ei ole, arvan vähemalt nii, sest pole veel õue sõitnud sellega.
2. lukusoojendus jah. Mul olemas.
3. endalgi ja pole kuhugi panna ja ega ei paneks ka :) (ma ei mäleta kust nüüd aknapesuvee pihustite soojenduse vool tuli. Pean järgi vaatama)
5. minu kahel e30 ei ole
6. kindlasti leiad veel palju juhtmeid ja pistikuid, kuid lepi sellega, et ju pole sinu mudelile need mõeldud.
Vasta