suuremad pidurikettad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
garlos
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 26.01.2004 13:17 54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

suuremad pidurikettad

Postitus Postitas garlos »

ma pean oma masinal piduri kettad ära vahetama. Vasakpoolne sai kõvasti kannatada, kuna klots sai otsa.
küsimused on aga sellised:
1. kui vahetada kettaid, kas siis tuleks mõlemad korraga ära vahetada?
2. kui tuleb, kas siis oleks mõttekam suuremad kettad panna, kuna peale tuleb varsti suurem mootor?
3.kui palju see suuremate ketaste panemine maksta võib?
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

kindlasti tuleks vahetada kettaid mõlemalt poolt korraga.kui panna suuremad kettad siis peab ka teised supportid panema
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

kui panna suuremad kettad siis peab ka teised supportid panema


ei pruugi
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kas ketas mitte klotsiga ei pea kokku sobima ?? Klots on ju täpselt ketta tööpinna suurune ja kui paned suurema ketta ei hakka ju klots seda täies ulatuses võtma või Patrik on sul mingi imenipp kuidas klots laiemax venitada :). Mul tuleb varsti sama asi ette võtta .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Rains_525
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.03.2004 10:28 44

Postitus Postitas Rains_525 »

Kui ühele poole paned suurema piduriketta ja teisele jätad vana, siis üks asi mis ära kaob, on pidurite tasakaal. Pidurdamisel hakkab auto kiskuma ühele poole, kui sul on erinevad pidurid. Ja vabajooksul peaks ka muutuma auto juhitavus halvemaks, sest kui jõud, mis mõjuvad ratastele, on erinevad. Ja minu arust tuleb Sul ka supportid sel juhul ära vahetada. Igal juhul arvan, et kui tahad korralikult seda asja teha, siis mõlemad pooled korraga ära vahetada.
Vasta