Veateadete manuaal või nimekiri?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Veateadete manuaal või nimekiri?

Postitus Postitas Jan_K »

Lõpetasin edutult sellise koha otsingud. Et kustkohast võiks leida nimekirja veateadetest mis kompusse ilmuvad. Täpsemalt siis E38 730 iL 1995.12 väljalase. Auto seisis mul 1,5 päeva puude ja põõsaste vahel ning nagu ikka sadas vihma ja õhuniiskus oli 1000%. Käivitamisel käis starter väga raskelt ja aeglaselt aga käima siiski läks. Peale seda ilmus kompusse teade mida ma muidugi ei vaadanud sest mul see hetk oli aknapesuvedelik otsakorral eelmisest päevast. Arvasin et sama teade tuleb aga ei. Silmanurgast nägin ainult et seal oli kolm sõna. Esimest sõna ei näinud üldse teine hakkas tähtega T ja kolmas sõna oli Fould. Mingeid sümptome autol ei esine. Ise arvan et äkki oli asi seotud sellega et auto oli väga niiskes keskkonnas ja genekas oli natuke oksüdeerunud vms. Ma ei usu et keegi oskab seda tedet mulle öelda ja sellepärast hakkasingi otsima, et ehk on selline nimekiri olemas. Kindlasti kui oleks tegemist tõsise probleemiga autol siis ta ilmuks uuesti aga kindluse mõttes oleks hea teada mis juhtus.
53 036 056 Jan
Vasta