2007/2008 Heategevusüritus/korjandus lastekodu lastele

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

2007/2008 Heategevusüritus/korjandus lastekodu lastele

Postitus Postitas Cardo »

Head sõbrad klubikaaslased kas sellel aastavahetusel toimub ka miskit toredat ja meeldejäävat lastekodu lastele?
Siit leidsin ühe mõneaasta taguse teema, kas oleks taas aeg ?

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=8666&start=0

Tundub, et Valdekul on miskine roll selles mängida, äkki võtab ohjad endakätte ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Tõesti võiks see aastagi midagi lastekodu lastele head teha. Minuga võite arvestada.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Idee on väga teretulnud, omal on küll tehtud ka püsikorraldus lastekodulastele, kuid see igakuine raha on midagi muud kui jõulu- või aastavahetuskingitus. Kui Valdekul või kellelgi veel on sidemeid lastekoduga, et teada millest tõesti puudust tuntakse, olen kohe käsi ja kui võimalik tulen heameelega ka ise kingitusi kohale toimetama.
ei taha teist autot
gsm +358401771916
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

Mul peaks Hiiumaal olema endast järele jäänud pärispalju jalanõusi, , riideid jne. Ma küll ei tea kas nad tahavad ja kas üldse on mõtet pakkuda kasut. asju? Lähen jõuluks sinna ja kui mingigi tahtmine on, siis võiksin üle sorteerida, endal puudub kogemus laste abistamisel veel :oops: Nüüd nagu mõtleks rohkem abivajajate peale kuna endal ka pisike tirts sirgumas kodus. Igatahes kui ka mingi kommide, ja niisama jõuluks külla minek toimuks klubi poolt, siis oleksin käpp, aga peale pühi.
EBK Kossutiim
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Laste aitamine on väga südamlik ja aldis ettevõtmine aga ma arvan, et võiks valida ka suuna suurte inimeste ja perede aitamiseks. Paljudel meist ei ole lapsi ja enda riideid on ka kahju ära visata. Tean, on koht kuhu saab viia vanu kodutehnikat ja riideid, mis on abiks peredele, kes on kaotanud oma vara tulekahjude pärast ja vajavad midagi, mis aitaks neil elu inimlikult jätkata.
Vanad rösterid, joped, tekid, telekad ja kasvõi kardinad on kindlasti teretulnud mõnele perele, kes tunneksid suurt röömu veel nendest.

Minu pakkumine on aidata ka selliseid inimesi :roll:
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

siim_s kirjutas:Laste aitamine on väga südamlik ja aldis ettevõtmine aga ma arvan, et võiks valida ka suuna suurte inimeste ja perede aitamiseks. Paljudel meist ei ole lapsi ja enda riideid on ka kahju ära visata. Tean, on koht kuhu saab viia vanu kodutehnikat ja riideid, mis on abiks peredele, kes on kaotanud oma vara tulekahjude pärast ja vajavad midagi, mis aitaks neil elu inimlikult jätkata.
Vanad rösterid, joped, tekid, telekad ja kasvõi kardinad on kindlasti teretulnud mõnele perele, kes tunneksid suurt röömu veel nendest.

Minu pakkumine on aidata ka selliseid inimesi :roll:
Minu arvamus on POSITIIVNE :D
Kun aenda kaapekaku asjad lähevad järgmistele põlvedele ja enda riided mis ajast maha jäävad lähevad maale sugulastele (kel savi mis kannavad ,peasi et auke pole :D )
Aastas korra tuleb ikka riietel teha inventuur ! Siiamaani pole probleemi olnd nendega !
Et ma ei toetaks sellist üritust , ALATI TULNDUD selline üritus :)
Mõned minutid ja kui sa vajad Samuti kellegi abi :?
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Kusjuures ma olen seda teemat mitu korda oma peas mõelnud,aga siia foorumisse postitamiseni mitte.Kusjuures ma olen kahe käega poolt :)
Mul on ka ikka parajalt asju,mille ma annaks heameelega kellelegi,kellel seda rohkem vaja läheb kui mul.
Aga nüüd siis oleks küsimus,et millised lastekodud ja millal ?
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Kas oleks inimesi kes viitsikisd sõita mulgimaale? Väikemõisa väikelastekoduga olen natukene seotud...kui huvi tõsisem uurin järele mida oleks kõige enam vaja ja millal sobib külla minna.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Valdek kirjutas:Kas oleks inimesi kes viitsikisd sõita mulgimaale? Väikemõisa väikelastekoduga olen natukene seotud...kui huvi tõsisem uurin järele mida oleks kõige enam vaja ja millal sobib külla minna.

Palju sinna mulgimaale meetreid on ? :roll:
Mina oleksin nõus küll :)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

kruiis mulki?...sobib ka mulle
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Angel_L
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 07.05.2003 14:36 56
Asukoht: Harjumaa

heategevus

Postitus Postitas Angel_L »

Kuna ise olen ka Mulgimaalt pärit siis toetan üritust kahe käega ja kruiisiks sinna kanti heameelega.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ja olen minagi käsi, kui kuupäev tööpäevaga ei kattu, siis ühinen kolonniga.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Tulen sõidan minagi kui aeg paigas, polegi paar kuud saanud kuskil osaleda.
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Valdek kirjutas:Kas oleks inimesi kes viitsikisd sõita mulgimaale? Väikemõisa väikelastekoduga olen natukene seotud...kui huvi tõsisem uurin järele mida oleks kõige enam vaja ja millal sobib külla minna.

Sõita võiks küll, aga Valdek, mulgimaa asub natuke allpool, Viljandi maakond ei ole mulgimaa :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Olen kuulnud, et selles konkreetses lastekodus on jõulude ajal annetajaid alati nii palju, et asjad ei mahu enam majja ära. Kodulehel on neil ka sponsorite nimekiri väljas, kuhu kuuluvad EMT jne. Sama lugu on Maidlaga.
Pigem toetaks sellist kohta kus abi tõesti vaja on...nagu näiteks Nõmme emade ja laste varjupaik.

võib vaadata ka http://www.teehead.org

Aga eks Väikemõisa väikelastekodu on muidugi kõige lihtsam viis oma patte heastada.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Mina nõus Mulgimaa kruiisiga!
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kirjutan siia kuna eelmisest korrast väga hea mäletus seoses Viljandi Väikelastekodu aitamisega. Siis sai neilt ka täpselt uuritud mida on reaalselt ka vaja. Kuna neile riidekraami toovad vist kindlad toetajad soovisid nad konkreetselt tolmuimejat, mähkmeid ja nohurohtu, hambaharju jms. mida me neile ka vastavalt soovile viisime (lisaks siis ka natuke magusat lastele). Ütleme nii, et suurema elamuse said lapsed tõesti sellest, et keegi neile külla tuli ja natukenegi tegeles. Eks neil ongi sellest tegelemisest ja tähelepanust natuke vajaka sest lapsi on palju kuid kasvatajaid vähe. Olen ise mõelnud ka mitmeid kordi antud teema taas ellu äratada, kuid eelmisel korral tuli ka vastukaja, et nii mõnigi kohalkäinu sai emotsionaalse shoki nende laste tegelikust olukorrast ja ilmselt ei sooviks sellist üritust enam külastada.
Ise olen vahepeal viinud oma pere asju taaskasutuskeskusesse kust neid siis ka vaesematele peredele ja õnnetustes kannatanutele jagatakse.
Uuel lastekodutoetusüritusel üritaksin siiski kindlasti samuti osaleda. :)
X3 3,0D E83 & 123c E82
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Juss kirjutas:Olen kuulnud, et selles konkreetses lastekodus on jõulude ajal annetajaid alati nii palju, et asjad ei mahu enam majja ära.
Täna käis seal Biker.ee seltskond
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Juss kirjutas: Pigem toetaks sellist kohta kus abi tõesti vaja on...nagu näiteks Nõmme emade ja laste varjupaik.

võib vaadata ka http://www.teehead.org
Mina ka hetkel nõus toetama. Ise ka samas seisus olnud ja tean, et see ei ole meeldiv. Mõte ise on hea ja kui konkreetset infot ei tule siis mul on plaan sõita mingisse suvalisse lastekodusse ja anda ära oma vana muusikakeskus koos DVD pleieriga. Lisaks võin osta natuke vajalikke materjale joonistamiseks ja kui firmaga räägin siis saab kindlasti ka pastakaid ja helkureid kingituseks juurde lisada.

Mina nõus oma raha jõulude arvelt raiskama.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

võib ka nii teha, et ühendada väike roadtripp ja lastekodude külastus, ehk sõita näiteks mitmest erinevast lastekodust läbi ja siis viia neile komme ja puuvilju jms
ei pea vaid ühte kindlat välja valima. Panna põhirõhk mitte nüüd just hullu nänni viimisele, vaid just, et lastele veidi rõõmu ja seltskonda ja magusat pakkuda :roll:
alr
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 31.01.2004 09:29 07

Postitus Postitas alr »

Jaanus_P kirjutas:
Juss kirjutas: Pigem toetaks sellist kohta kus abi tõesti vaja on...nagu näiteks Nõmme emade ja laste varjupaik.

võib vaadata ka http://www.teehead.org
Mina ka hetkel nõus toetama. Ise ka samas seisus olnud ja tean, et see ei ole meeldiv. Mõte ise on hea ja kui konkreetset infot ei tule siis mul on plaan sõita mingisse suvalisse lastekodusse ja anda ära oma vana muusikakeskus koos DVD pleieriga. Lisaks võin osta natuke vajalikke materjale joonistamiseks ja kui firmaga räägin siis saab kindlasti ka pastakaid ja helkureid kingituseks juurde lisada.

Mina nõus oma raha jõulude arvelt raiskama.
Hehh, sai just eile firma jõulupeol Sqadiga seltskonnamängu mängitud, mille peaauhinnaks tagasihoidlikum muusikakeskus. Kohe enne mängu leppisime kokku, et ükskõik, kes ei võidaks, keskuse kingime, neile, kel seda rohkem vaja. Samamoodi sai veel miski presskohvikann võidetud aga kohvijooja ma pole. Niiet asju mida ära anda, leidub
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Võtke keegi ohjad konkreetsemalt kätte,orgunnige ja oleks minagi tulija,kui kuupäev sobib.
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Homme käin Väikemõisast läbi ja uurin järele mida oleks sel aastal vaja ja millal sobib külla sõita...
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Aga ma siin mõtlesin,et äkki peaks mingi kindla tee paika panema ?
Kui tuleb rahvast omajagu (10- ... inimest) ja igaüks toob midagi kaasa,siis vast ühele lastekodule oleks kõik ära anda veidi liiga suur hulk.Et sõidaks mitu neid läbi ja jagaks kuidagimoodi,et kus mis ja kes ?
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

Meil sõbrannaga oli plaanis lastehaiglatele omad vanad mänguasjad ära viia aga sobivad ka lastekodud :D
Et kui aega ja tööl pole siis olen ise ka olemas ;)
Janayza ja Tieego
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

janayza kirjutas:Meil sõbrannaga oli plaanis lastehaiglatele omad vanad mänguasjad ära viia ...
Deem ... mind ja mu rikutud mõtlemist ... kohe tulid silme ette öökapilelud :lol:
Indrek
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

mina oleks ka käsi sellisele üritusele :cool: IGATAHES!
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

Indrek_M kirjutas:
janayza kirjutas:Meil sõbrannaga oli plaanis lastehaiglatele omad vanad mänguasjad ära viia ...
Deem ... mind ja mu rikutud mõtlemist ... kohe tulid silme ette öökapilelud :lol:
Hahahah... eino,nendega veel aega on :D
Aga siis teeme ming plaani valmis!
Janayza ja Tieego
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ma ei ole just lastekodudega väga sina peal ega just palju,kui aus olla siis üldse kokku puutunud.Seega minu nägemus kogu sellest üritusest oleks selline,et paneks paika marsuudi,kuhu minna ja kui palju kohti läbi sõita.Olenevalt sellest palju tuleb inimesi ja paljudel on midagi ära anda,siis peaks vastavalt selle tavaari kuidagi ära jagama.Sest et nagu ma ennist kirjutasin mõni postitus tagasi,et kui tuleb ikka 15-20 inimest ja igalühel midagi ära anda,siis see vast oleks ühe lastekodu jaoks liig ? :roll:
Kuna ma siin eile tuhlasin mööda kappe,siis ma leian pärais palju jopesid ja riideid mida ära anda + üritan veel suhelda oma firma kõrgemate isikutega,et äkki nemadki panevad omalt poolt väikese panuse :)
Kuna see aasta hakkab vaikselt juba lõpule saama,siis ei tea kas jõuamegi sellel aastal kuhugi ? Muidugi tore oleks lastele jõulukinke teha ja näha,et inimene suudab väiksest asjast ka rõõmu tunda :)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Marko S kirjutas:Seega minu nägemus kogu sellest üritusest oleks selline,et paneks paika marsuudi,kuhu minna ja kui palju kohti läbi sõita.
Ma ei näe mõtet sellest mingit tormamist teha ... valget aega on vähe ja pole mõtet pimedas kuskil lastekodude ümber kooserdada :) Pigem käia ühes kohas ja võtta selle jaoks aega. Nagu öeldi, lapsed hoolivad pigem seltskonnast, tahaks pigem autosid näha, käega katsuda ... mitte, et tuli mingi seltskond pimedas, viskas midagi ukse vahelt ja kadus järgmise lastekodu poole :)
Lihtsalt minu mõtted ...
Indrek
Vasta