Tere!
Kas kuidagi saab trosse ka reguleerida, rataste juures kõik uued jupid küljes ja sealt klotsid ilusti paigas, aga võtab endiselt liiga ülevalt. Vasakpoolne tross tundus kuidagi väga lõdva. õpetuse järgi ei saa aru, et saaks, aga pole niisama isu keskkonsooli ka lahti kakkuda ja uurida, mis karul kõhus. Kirjutan mis rataste juures vahetatud, et ei läheks oletamiseks. Uued kettad, klotsid, vedrud, rgulaatorid ja need jubinad, kuhu trossid külge lähevad, ehk siis kõik asjad uued.
e63 käsipiduri trossid
Re: e63 käsipiduri trossid
Trumli poolt tuleb reguleerida klotsid trumlile lähedale, rattapoldi avast regulaator max peale keerata ja siis 3-4 nõksu maha keerata, käsipiduri hooba mõned korrad tõmmata ja kontrollida, et pidur ei oleks peal. Käsipiduri trossid peavad vabalt liikuma, kas kontrollisid ratta poolt trossi liigutades sisse-välja kui vahetasid klotse? Trosside pingutus toimib automaatselt kui kangi korduvalt tõmmata. Kui trosse liigutada võib mõnikord kangi juurest automaat pinguti jääda service asendisse. Kui nahk kott eemale tõmmata ja vaadata, kas lukustus naks on lukustunud kui jah tuleb kruvikaga see vabastada ja siis toimub reguleerimine automaatselt kui käsipiduri kangi tõmmata. Googeldades leiad ka pilte.
Tallinn 56285704
Re: e63 käsipiduri trossid
Ma olen selle juhendiga kursis ja teinud ka nii...aga midagi on vaskpooolse trossi juuures kahtlast, oluliselt lõdvem, kui teine. Ilmselt tuleb ikkagi sumaps alt ja konsool lahti kakkuda ja uurida, mis seal viga on.