K: 750 originaalmakk, kuidagi ei saa tööle

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
DeeJay

K: 750 originaalmakk, kuidagi ei saa tööle

Postitus Postitas DeeJay »

Suure otsimise peale sai siis endale bemmi originaalmakk soetatud (BMW BAVARIA, BUSINESS), mis pärit 92a 730 seest. Endal 91a 750 ja üritasin siis makki sisse panna, töötab aga häält ei tule. Sinna maki taha läheb suur pistik, ja suure pistiku koha all on kaks auku, mis kaetud väikeste kaantega. Minul autol aga see suur pistik ja siis veel üks paks juhe (mis ilusti mahuks sinna maki kaanega kaetud auku, kui seal mingi pesa oleks) mille sees on omakorda 3 peenikest juhet ja isolatsioon, otsas selline kummaline väike pistik. Seega see juhe jäi rippuma niisama. Makk töötab aga heli ei tule. Samuti ei leia ma enda autol vastavat antennijuhet kuskilt.... Kas asi võib olla maki erinevuses vms. Loodan, et keeruline jutt enam vähem arusaadav on :D Any help?
AlarM
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 06.05.2004 15:29 26

Postitus Postitas AlarM »

Sellest BMW Businessist peaks olema kaks versiooni. Üks on nn. HiFi kõlarisüsteemi jaoks, millel on taga lisavõim koos integreeritud ribafiltritega. Sa pead uurima kõlariühendusi, sest see raadio toidab iga kõlarit eraldi.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Kui huvitab originaalvõim orig makile, siis mul selline asi üle...
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: K: 750 originaalmakk, kuidagi ei saa tööle

Postitus Postitas priitv8 »

DeeJay kirjutas:Suure otsimise peale sai siis endale bemmi originaalmakk soetatud (BMW BAVARIA, BUSINESS), mis pärit 92a 730 seest. Endal 91a 750 ja üritasin siis makki sisse panna, töötab aga häält ei tule. Sinna maki taha läheb suur pistik, ja suure pistiku koha all on kaks auku, mis kaetud väikeste kaantega. Minul autol aga see suur pistik ja siis veel üks paks juhe (mis ilusti mahuks sinna maki kaanega kaetud auku, kui seal mingi pesa oleks) mille sees on omakorda 3 peenikest juhet ja isolatsioon, otsas selline kummaline väike pistik. Seega see juhe jäi rippuma niisama. Makk töötab aga heli ei tule. Samuti ei leia ma enda autol vastavat antennijuhet kuskilt.... Kas asi võib olla maki erinevuses vms. Loodan, et keeruline jutt enam vähem arusaadav on :D Any help?
Küsiks siis parem sedapidi, et mis raadio seal 750-s varem sees oli? See pagassis olev võimendi, ehk Hi-Fi Sound System ei puhu üldse pilli, sest sinna otsa võib iga raadio riputada. Vaata parem, kui palju selle suure musta (17-otsaga) pistiku taga juhtmeid on. On kõik pesad täidetud või on mõned tühjad?
See väike pistik seal all võib olla kas a) CD boksi (on sul pagassis selline) või b) kaheosalise raadio tüüneri oma.
Eraldi küsimus just Sulle: kus selle 750 originaalraadio siis on?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
DeeJay

hmm

Postitus Postitas DeeJay »

Ma ei tea mis sees oli ennem, ostsin ilma makita. Hetkel siis tsekkasin selle pistiku üle. Suures pistikus on pooled augud tühjad ja taga on see orig. võim vms asi. Et mis ma siis nüüd tegema pean, et asja tööle saada?
Vasta