316 95 a. kolks tagasillas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

316 95 a. kolks tagasillas

Postitus Postitas XTR »

..nimelt siis kostub selline tume kolks tagasillas kui tagurdad ja pidurit vajutad.Uuesti kohe sama asja korrates ei ole enam midagi.Kui aga olen juba õiges suunas sõitnud ja seejärel uuesti tagurdan ja pidurdan on jälle sama asi!
Ei saa asjale pihta-kuu aega tagasi käisin stendis kontrollis,reguleerisin sillad,kõik oli ok.See jama on tekkinud mingi viimase nädala jooksul.
Oskate miskit kosta!?
Ette tänades!
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

Mul viskab ka seda aeg ajalt seda sama kolksu sisse.Ise arvan,et see tuleb käsipiduri trummli seest,seal vist liigub kaasa midagi ,mingi hetk.Aga 100% ei julge öelda.
muig
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 19.04.2006 11:53 34
Asukoht: l-viru ulvi

Postitus Postitas muig »

silla puksid arvan
muig muigab
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

muig kirjutas:silla puksid arvan
Täiesti võimalik. Lase kõik võimalikud puksid üle kontrollida... neid pole seal mitte 1. Teiseks võivad kolksuda poolteljed. Kolmandaks lahti rebenenud tagasild mida ma ei usu sellise mikromootori puhul.... aga on juhuseid.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Toetan siinkohal Kristjanit omal oli sarnane probleem kui tagasild tahtis oma teed minna, muidugi mootorite vahe olemas aga ikkagi, käi kuskil kanali peal kandelambiga all ära ja pilt kohe selge kas tagasild hakkab minema või mitte.
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Või siis tõsta ratas tungiga üles ja proovi seda igasuguses suunas loksutada-väänata.
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Postitus Postitas XTR »

teen seda esimesel võimalusel!
...ise asja puurides ja juurides!

kindlasti teen tagasiside!
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

lähim ülevaatus punkt abiks, loksutavad igas võimalikus suunas sillad läbi...mõni laseb sul kanalissegi ronida ja oma silmaga kaeda, mis vajab vahetust..oma silm on kuningas..mitte et Suvas rem. töökojas tõmmatakse kott pähe ja öeldakse et terve sild on pees,..vaheta enamus välja :lol:
XTR
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 09.07.2006 12:45 12

Postitus Postitas XTR »

E36 318 ti kirjutas:lähim ülevaatus punkt abiks, loksutavad igas võimalikus suunas sillad läbi...mõni laseb sul kanalissegi ronida ja oma silmaga kaeda, mis vajab vahetust..oma silm on kuningas..mitte et Suvas rem. töökojas tõmmatakse kott pähe ja öeldakse et terve sild on pees,..vaheta enamus välja :lol:

ok-aga mis puudutab ülevaatuspunkti siis see loksutamis aparaat mõningaid väiksemaid lõtke välja ei näita-endal täiesti kogemus olemas.
ise olin all kanalis vaatasin kõike pealt-kõik väga heas korras.
aga häirima jäi ikkagi mingi kobin.
siis läksin sõbrale külla-auto tõstukiga üles,kangid vahele ja loksutama.
tuli välja,et ühe poole sarniir ja roolivarda ots läbi-muidugi mitte hullult-aga oli tunda.
kuna ma selline paras autopede olen :D ,et kõik peab olema kõige paremas korras siis vahetasime ära.
...ja mure murtud!!
mainin ka siinkohal,et sai kontrollitud tagasild(ok)
no sellest nüüd möödas juba kuu- poolteist
pean ilmselt minema jälle külla :D
mine tea mis üllatusmuna nüüd võib välja tulla ja jõulurahu ära rikkuda :?
Roman_V
Huviline
Postitusi: 380
Liitunud: 14.09.2006 11:07 12
Peamine sõiduk: Nissan X-Trail T31
Asukoht: Tallinn / Viimsi

Postitus Postitas Roman_V »

Mul oli vedru katki ja see väike tükk jäi sisse! See tegigi kolinat, igakord kui august läbi sõitsin!

Vaata endalgi, äkki sama jama! ;)
BMW E36 M52B28 142kW/ 280Nm [Müüdud]
Kontakt: Roman 55690463
Vasta