Paak oli hoopis poolenisti täis

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Paak oli hoopis poolenisti täis

Postitus Postitas Marko »

Niisiis, mul ei tööta bensu näidik ja arvestan km järgi(enamvähem 10 sajale jne. , enamus linnas), enne tankimist mõtlesin, et peaks enamvähem otsas olema aga mahtus ainult 43 liitrit :?: Ja mis tavaliselt üles ütleb, kas bensu kell või baagi sisu (tahaks näidiku korda saada) vahest kui bena vähe siis ikka vilgub tuli aga seier ei liigu, üldiselt ei tööta :?:
Viimati muutis Marko, 03.08.2006 20:19 22, muudetud 1 kord kokku.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Võid julgelt sõita kuni punase tule süttimiseni (juhul kui see töötab nagu aru sain ) , kuna, kui läheb põlema punane tuli, siis peaks olema paagis järel 8 liitrit bensiini. Siis oleks hea, kui tangid, aga muidu peaks selle 8 liitriga sõitma veel umbes 60-80 kilomeetrit maanteel. Sellekohaseid teemasid suht palju siin, otsinguga leiad veelgi infot juurde ;)
Kasutaja avatar
urki
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 23.04.2004 09:13 49
Asukoht: järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas urki »

kui sõidad paagi kuivaks ja lased pumbal hogsalt suriseda, siis esindusse uue pumba järele. Millegi pärast tahetakse ikka asi kuivale sõita ja pump peese keerata. Sorry :oops: ma ei taha halvasti öelda, kuid ärge tehke omale liialt kulutusi.
Kes hommikuti külas käib, see asjatult ei longi!
Kasutaja avatar
Kristjan_T
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 07.10.2004 12:57 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kristjan_T »

Minul kui tuli põlema läheb siis alati olen saand 100km julgelt sõita (e34 2,5) vahel lihtasalt on kitsas kuigi jah egase kuivalt rinngi tiirutamine hea ei ole
E30 316 3,5l
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

seni kuni pump veel töötab lased julgelt ringi, varsti kui uue pumba ostad paaki siis hoiad pidevalt paaki vähemalt poolepeal, kuna pumba jahutamine käib bensiiniga ehk pump on bensiini sees, tühja paagiga kuumeneb sageli liialt ja pumba lõpp ei olegi enam mägede taga.(omad kogemused)
Vasta