Autoks E28, mootor M30, ühtlaselt sõites jõnksutab

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Autoks E28, mootor M30, ühtlaselt sõites jõnksutab

Postitus Postitas ren »

Probleem järgmine. Sai äsja tehtud plokikaane remont. Peale kokkupanekut pole auto enam õiget minekut, pluss jõnksutab ühtlaselt sõites. :( Bena kulu enam-vähem norm(praegu sõidan hommikul linnas 3 km tööle, õhtul koju, mõned otsad linnas veel ja bena kulu ca. 14-15l). Mis võib viga olla. Kas võib jõnkamist tekitada nukvõlli vale asend(tra, sellel mootoril pole ju nukvõlli hammakal märke), või on asi õhulugejas? Sest kui kaan sai tehtud, kas võib tahta mingit teist segu? Teadjad mehed aidake. :oops: Tänud ette. Muide mootor on 2,5i, kuid pritse süsteem on 2,8 oma
truumu

Postitus Postitas truumu »

kett võib valesti olla.
anna meiliaadress, saadan pildi :)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

mul ka analoogne mure aint et kui sõidad 60-80 km/h äkki keegi oskab midagi väja pakkuda milles viga
Mercedes EQS 450+ 2022
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

maili aadress on renar@valoor.ee. Suured tänud ette Toomas, :D loodan, et on aint keti viga, kuid mis arvad, kas kaane remondiga võib tahta õhulugeja reguleerimist?
truumu

Postitus Postitas truumu »

Ma vist saatsin juba Sulle pildi :roll: :?:
Õhulugeja paigast ISE ära ei lähe, kui teda ainult näpitud ei ole...
Jõnksutama võib hakata, kui tal rajad kulunud
Ren, kas teil seal Valooris siis ühtegi diagnostikut pole?
Ma saan aru, et teete IT-testriga tööd, kuid harilik elektriku tester ajaks ka asja ära, et õhulugejat kontrollida.
Ja 4-gaasi analüsaator peaks teil seal ka olema?
ren
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 09.01.2004 16:35 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ren »

Truumu, õige jah. Sain ju pildi keti kohta. Samas küsisin enda diagnostikute käest, kes ei julge bemmi proovida ja kes ei jaga matsu välja. Täna saan vist ühe diagnostikuga kaubale, ex näis mis saab. Tänud sellegi poolest :lol:
Vasta