Tuvastatud reklaamiblokeerija: Meie veebis on võimalik kuvada külastajatele veebireklaamid. Palun kaaluge oma reklaamide blokeerija keelamist meie veebisaidil.
Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
priitpaulus
Huviline
Postitusi: 13 Liitunud: 30.01.2006 17:00 21
Asukoht: Võrumaa
Postitus
Postitas priitpaulus » 30.01.2006 21:32 08
kuidas vahetada 1997 aasta BMW 528i kompuutri keelt, ja kas üldse on võimalik? Hetkel peal saksa keel....
priitv8
Huviline
Postitusi: 8579 Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city
Postitus
Postitas priitv8 » 31.01.2006 00:19 05
Saab, UM-is või mõne muu MoDiC-u juures.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Maido
Huviline
Postitusi: 46 Liitunud: 12.02.2006 21:07 28
Peamine sõiduk: e34 m5
Asukoht: Tallinn
Postitus
Postitas Maido » 13.02.2006 18:28 28
Kas see keelevahetuse teema käib e34 525 kohta samuti ja palju see muidu onud selle eest soovivad umbes?
casio12
Huviline
Postitusi: 64 Liitunud: 09.08.2005 21:19 03
Asukoht: kohila
Postitus
Postitas casio12 » 13.02.2006 21:52 21
E34 saab ise keelt vahetada.
priitpaulus
Huviline
Postitusi: 13 Liitunud: 30.01.2006 17:00 21
Asukoht: Võrumaa
Postitus
Postitas priitpaulus » 18.02.2006 15:12 49
Käisin siis elektriku juures ja sain teada et ikkagi pole võimalik muuta
Mario153
Huviline
Postitusi: 228 Liitunud: 08.08.2005 21:31 24
Postitus
Postitas Mario153 » 18.02.2006 15:26 08
Selle eest võiks juba BMW tehasele kivi aknasse visata
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
casio12
Huviline
Postitusi: 64 Liitunud: 09.08.2005 21:19 03
Asukoht: kohila
Postitus
Postitas casio12 » 18.02.2006 16:03 27
Viimati muutis
casio12 , 30.01.2010 22:40 59, muudetud 1 kord kokku.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665 Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn
Postitus
Postitas Relk » 18.02.2006 18:29 34
Tegin õpetusega eraldi teema.
Maido
Huviline
Postitusi: 46 Liitunud: 12.02.2006 21:07 28
Peamine sõiduk: e34 m5
Asukoht: Tallinn
Postitus
Postitas Maido » 12.03.2006 18:51 06
Juss kirjutas: Tegin õpetusega eraldi teema.
Krt otsin ja otsin, juba mingi pool tundi vähemalt aga ei suuda seda teemat leida kuhu sa selle õpetuse tegid
525
Huviline
Postitusi: 34 Liitunud: 16.03.2006 14:47 08
Postitus
Postitas 525 » 16.03.2006 23:48 07
E34 keele vahetus on imelihtne.
keera süüde sisse (esimesse asendisse) ja siis selle pildi pealt
http://www.bmworg.ru/img/usersman/e34_um_38.jpg
nupp nr 8.
hoia all seda nuppu mõned sekundid ja pakub sulle keeli ja vali English.
truumu
Postitus
Postitas truumu » 17.03.2006 07:54 21
priitv8 kirjutas: Saab, UM-is või mõne muu MoDiC-u juures.
Näiteks Sinu või Patriku juures?
kristjan128
Huviline
Postitusi: 172 Liitunud: 08.08.2003 13:43 03
Asukoht: Tartu
Postitus
Postitas kristjan128 » 17.03.2006 08:57 17
Maido kirjutas: Juss kirjutas: Tegin õpetusega eraldi teema.
Krt otsin ja otsin, juba mingi pool tundi vähemalt aga ei suuda seda teemat leida kuhu sa selle õpetuse tegid
Tartu UM-s lasin keele vahetada kuu aega tagasi. mingi 150-200 maksis. 520 e39-l
BMW 525 E39/ galant 2,5 v6
priitv8
Huviline
Postitusi: 8579 Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city
Postitus
Postitas priitv8 » 17.03.2006 10:30 09
truumu kirjutas: Näiteks Sinu või Patriku juures?
Kodeerida ega programmeerida mina ei saa kahjuks.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148 Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20
Postitus
Postitas Zipp » 21.05.2007 13:37 33
Maido kirjutas: Juss kirjutas: Tegin õpetusega eraldi teema.
Krt otsin ja otsin, juba mingi pool tundi vähemalt aga ei suuda seda teemat leida kuhu sa selle õpetuse tegid
sõbral oleks vaja,keegi oskab linki anda?!